Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doszło do tego, że nie obejrzymy w tv jednego z najważniejszych meczów dla polskiej piłki w ostatnim dwudziestoleciu...

To jakiś żart? Mecze o mundiale 02/06 i na nich, el. EURO 2008 + turniej, Wisła z Lazio, Panathinaikosem...

 

Nie żart, z persektywy czasu to byly nieistotne mecze, zadnych kosekwencji z tych meczow dla polskiej pilki. Jeżeli Legia przejdzie Celtic bedzie tak bilisko ligi mistrzów jak nie byl żaden polski klub(moim zdaniem), a ewentualny awans bylby milowym krokiem w rozwoju polskiej piłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak wypadnie przy polskiej Ekstraklasie. Dostał od razu hit kolejki, więc może mają zamiar dać mu pokomentować w tym sezonie ;)

 

Bardzo możliwe, bo zazwyczaj w poprzednim sezonie był tylko reporterem kiedy brakowało ludzi i było dużo transmisji, a teraz od razu mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Ryczelem nie przepadam (wg mnie w komentarzu też jest sztuczny i przypomina mi trochę Maćka Iwańskiego sprzed paru lat, czyli dużo krzyku-mało treści), ale skoro już jest w redakcji, to lepszy on niż Milko czy Durda albo kombinowanie z wystawianiem ludzi, którzy nie mają predyspozycji głosowych do komentowania, jak Mariusz Wróblewski. Co jak co, ale głos Sergio ma świetny i potrafi budować emocje, byle nie przesadzał. No i mam nadzieję, że przywracając Ryczela nie wpadną na pomysł, by komentował Kalinowski, bo tego już "nie zniese" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris35 śmieszne jest to, iż uważasz, że zespół przegrywający mecz wyjazdowy 4:1 był blisko ligi mistrzów. Byli blisko po 1 meczu, co było złudne jak się później okazało, tak samo jak w dwumeczu z Cypryjczykami. Niech o tym jak mimo wszystko Wisła była daleko świadczy fakt, że załatwił ich niejaki Emmanuel Olisadebe, który przed tym meczem przez 3 lata nie strzelił gola na arenie międzynarodowej, a ten mecz z Wisłą był jego ostatnim przyzwoitym. Możesz się ze mną nie zgadzać ale nie pisz, że mam walnąć baranka, zaprezentowałeś poziom jak kultury typowy dla większości internautów. Mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok z Twojej strony;) Uważam, że Legia jest blisko(jeżeli przejdzie Celtic), ponieważ zostawi w pokonanym polu jednego z najgroźniejszych przeciwników w walce o LM. Jednak jutro koło 23 będziemy mądrzejsi, a na pewno po losowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaże się w ogóle, czy Legia zagra w tej 4 rundzie. Pisałem tu wcześniej, że Celtic wygrał z Karagandą 3:0 drugi mecz, po pierwszym przegranym 2:0. Prawda jest taka, że wszystko jest w głowach piłkarzy Legi, mam nadzieję, że nie zesr...ją się jak w 2 meczu ze Steuą i będzie dobrze.

 

ForzaMilan szkockie skąpstwo z nich wylazło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtic organizuje przekaz z meczu na swojej oficjalnej stronie. Szkoci umożliwią oglądanie spotkania na terenie Polski, jednak aby korzystać z internetowej platformy Celtic TV trzeba będzie zapłacić miesięczny abonament w wysokości 13 funtów.

 

A mecz Celtic-Legia nadal w ranówce TV SPORT2, norweskim kanale sportowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, jest tylko jedno "ale".

 

"Niestety dla osób zainteresowanych odbiorem TV2 Sportskanalen musimy odnotować, iż stacja stanowi wyłącznie część płatnej oferty skandynawskich platform: Viasat i Canal Digital, a konkretnie ich norweskich pakietów."

 

Za satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nastapila zmiana. Mecz Lechia-Lech skomentuje Pelka, a repoerterem bedzie Sergio Ryczel.

 

Ligue 1:

Piątek, 08.08:

20:25 | nSport | Reims - PSG (Krzysztof Marciniak - Stefan Białas)

Sobota, 09.08:

20:55 | nSport | Bastia - Marsylia (Tomasz Smokowski - Stefan Bialas)

 

Superpuchar Europy:

Wtorek, 12.08:

20:00, 22:45 | Canal+Sport | Superpuchar Europy Studio (Krzysztof Marciniak, goście: Grzegorz Mielcarski, ?)

20:40 | Canal+Sport | Real Madryt - Sevilla (Piotr Laboga - Leszek Orłowski z Cardiff)

 

Żużel:

Niedziela, 10.08:

16:30 | nSport | Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra (Tomasz Dryła, studio: Gabriel Waliszko, reporter: Michal Łopaciński)

18:45 | nSport | Stal Gorzów - Unia Tarnów (Edward Durda, studio: Daria Kabała-Malarz, reporter: Łukasz Benz)

22:00 | nSport | Magazyn ENEA Ekstraligi (Marcin Majewski)

Poniedziałek, 11.08:

20:05 | nSport | Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno (Edward Durda, studio: Daria Kabała-Malarz, reporter: Łukasz Benz)

Czwartek, 14.08:

18:30 | nSport | Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski (Piotr Olkowicz, studio: Gabriel Waliszko, reporterzy: Kuba Zborowski, Łukasz Benz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o multiligę mistrzów:) jest ten kanał i to jest nsport36 lub nsport37 odpowiednio kanały 36 i 37 platofrmy nc+. Uruchamiane są jedynie na potrzeby multiligi czy to LM, czy LE. Teraz widnieje na nich jedynie czarny ekran. Pojedyncze mecze LM z tego co pamiętam leciały na C+ sport i na dwóch kanałach Family, a także na nsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...