Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, no to może Formuła E i Copa America? Mają prawa do Serie A ale nie wiem czy na Polskę,MLS, a Ligue 1 pewnie od MP dostaną dzięki temu taniej

 

Przecież SerieA i Ligue1 nc+ posiada. Posa tym patrzmy na to realnie, kto skomentuje jakąś Formule E? Jak już to właśnie MLS czy F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie by Puchar Anglii i Ligi był w Canal+. Ciekaw jestem co wydarzy się w najbliższych dniach i czy faktycznie nie będzie nowych kanałów sportowych spod szyldu Canal+Sport. Jeśli nie będzie zrobią bardzo duży błąd. Gdzie oni pomieszcza transmisje i nie mówiąc o powtórkach. Tym bardziej, że mecze Ekstraklasy będą się na siebie nakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na waszym miejscu na jakieś cuda ze strony C+, monopol to okropna sprawa, zostanie pewnie to co jest. Liczyłbym bardziej na kogoś mniejszego Orange Sport albo Sportklub, może jakaś dla nas ''egzotyczna'' liga? Np. MLS lub Japońska? Myślę że to byłoby całkiem rozsądne z ich strony, nocne lub poranne godziny rozgrywania meczów idealne aby się skusić, poziom? Też całkiem niezły, z roku na rok coraz lepiej. Mam nadzieje że czymś nas zaskoczą w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...