Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a moze troche pozytywie zaczac myslec?

gdyby nie nc+ to dzis nawet bayernu byscie nie zobaczyli zdaje sie.

a za tydzien rewanze juz na canal+

 

hanys, też tak samo myślę, tyle, że to wprowadzanie w błąd jest trochę irytujące... Tu piszą tak, tam mówią co innego i jest zamieszanie.

 

@edit: Najlepsze jest to, że na Canal+ sport były wczoraj reklamy, że od 16:coś transmisja przenosi się do właśnie Canal+sport i zaczynają od treningu Barcelony... Ktoś dokładnie zapamiętał jak to tam mówili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodni wiadome bylo, ze na nSport leci Bayern-Juve, wiec nie wiem dlaczego niektorzy psiocza i panikuja, ze mieszaja. Wkradl sie tylko blad na pasku i tyle. Ja sie ciesze, ze to byl tylko blad, bo mnie znacznie bardziej interesi starcie Bayernu z Juve...

 

Poza tym niektorzy ciesza sie ta LM jakby nie wiadomo, co to bylo. Prawdziwa LM skonczyla sie w latach 90-tych, kiedy z dreszczykiem emocji czekalo sie na srodowy wieczor. Kibice wszystkie mecze z kazdej kolejki znali na pamiec. Niestety, ale zeszlo to troche na psy, dlatego szkoda kasy, aby przeplacac w nc+ za sam produkt, ktory jest kilka razy do roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka się zmienia, można zrzędzić, że co roku takie same mecze, ale zawsze jakieś rewelacje się znajdą, przykład Apoelu w poprzednim roku. Dzisiejszy mecz Bayern - Juventus zapowiada się niezwykle ciekawie, wystarczy spojrzeć jak te zespoły radzą sobie w swoich ligach. Jutro też wielu Polaków będzie kibicowało Borussiii, dawno nie było tak, że 3 Polaków grało w klubie, który jest w ćwierćfinale ligi mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu Juve na weeb :(

zadne Juve na weeb.pokazuja go na nsport.przeczytaj sobie strone wczesniej pisal typ ze dzwonil i sie pytal i mowili ze Juve w nsport a w tv jest pomylka.pozatym jakby byla zmiana bylo by podane na rownych portalach sie tym zajmujacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...