Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest inna sprawa. Redakcja sportowa to część nc+. Redakcją sportową rządzi jeden człowiek, który jest tylko pionkiem. A całą kasą włada władza czyli Julian i ten cały Mierzwa...

 

Znamy już rozpiskę komentatorów na LM:

 

18.03.14 | 20:00 | Canal+Sport | Studio Ligi Mistrzów (Piotr Salak - Żelisław Żyżyński; goście: Grzegorz Mielcarski, Przemysław Rudzki)

18.03.14 | 20:40 | Canal+Sport | Chelsea - Galatasaray (Andrzej Twarowski - Marcin Baszczyñski z Londynu)

18.03.14 | 20:40 | nSport | Real Madryt - Schalke 04 (Adam Marchliński - Leszek Orłowski)

18.03.14 | 20:40 | Canal+Family | Multiliga Mistrzów (Wojciech Zawioła)

19.03.14 | 20:00 | Canal+Sport | Studio Ligi Mistrzów (Rafał Dębiński - Krzysztof Marciniak; goście: Kazimierz Wgrzyn, Krzysztof Przytuła)

19.03.14 | 20:40 | Canal+Sport | Manchester United - Olympiakos Pireus (Andrzej Twarowski - Marcin Baszczyński z Manchesteru)

19.03.14 | 20:40 | nSport | Borussia Dortmund - Zenit St.Petersburg (Marcin Rosłoń - Tomasz Wieszczycki z Dortmundu; reporter: Żelisław Żyżyński)

19.03.14 | 20:40 | Canal+Family | Multiliga Mistrzów (Grzegorz Kalinowski)

 

Szkoda, początkowo był Dryła na Borussia Dortmund - Zenit... A dali Rosłonia :-/ Kalinowski wraca! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga Sławomir Chałaśkiewicz wraca do komentowania w eurosport 2 w sobote o 18.2518:25 Bundesliga – 25. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BAYER LEVERKUSEN na żywo

Eurosport 2 HD

Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz

 

W końcu będę miał dla kogo słuchać Bundesligę. Świetny eksperta, znakomity drugi komentator. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy moje info z 7 marca 2014 potwierdziło sie ze abonenci ''nc+'' obejdą sie smakiem z F1 bo transmisje na PS i PS HD ;-)

 

Jednak mój syn dobrze słyszał ze F1 będzie w PS i PS HD a dziwię sie ze post znikł ogólnie z forum i zaraz była krytyka ze ''oj tam oj tam'' przesłyszało mi sie i synowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy moje info z 7 marca 2014 potwierdziło sie ze abonenci ''nc+'' obejdą sie smakiem z F1 bo transmisje na PS i PS HD ;-)

 

Jednak mój syn dobrze słyszał ze F1 będzie w PS i PS HD a dziwię sie ze post znikł ogólnie z forum i zaraz była krytyka ze ''oj tam oj tam'' przesłyszało mi sie i synowi

To tu normalne, powinieneś się przyzwyczaić ;)

 

Niektórzy chcieli aby F1 kupił Polsat, bo i tak obejrzą w enCepie. No i mają, tylko w retransmisji :P

 

We włoszech się ostatnio wszytsko koduje nawet mecze co lepsze na raiach

Rai koduje byle zakodować, a nie zabezpieczyć przed dostępem dla niepłacących ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:45 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (Piotr Salak, gość: Tomasz Lipiński)

18:55 | Canal+Sport | Fiorentina - Juventus (Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński)

18:55 | Canal+Family | Benfica - Tottenham (Sergiusz Ryczel - Kamil Kosowski)

18:55 | Canal+Family2 | Mutliliga Europejska (Piotr Karpiński)

20:50 23:05 | Canal+Sport | Studio Ligi Europejskiej (Piotr Salak, gość: Filip Surma)

21:00 | Canal+Sport | Napoli - FC Porto (Adam Marchliński - Filip Surma)

21:00 | Canal+Family | Betis - Sevilla (Rafał Wolski - Krzysztof Przytuła)

21:00 | Canal+Family2 | Multiliga Europejska (Piotr Karpiński)

21:00 | nSport | Salzburg - Basel (Żelek Żyżyński - Maciej Murawski)

 

W sumie nic się nie zmieniło w obsadzie komentatorskiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...