Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szansa, żeby obejrzeć mniej znane kluby. LE to nie ten sam poziom co LM, bo i nie ta stawka, ale gdyby dali coś takiego, że zwycięzca w przyszłym sezonie gra w LM to każdy walczyłby na maxa. Dzisiaj o ile w Dniepropietrowsku mecz nie zachwycał to już w Swansea całkiem fajne spotkanie. A dzieje się też na innych stadionach, gdzie Lazio dostaje w papę od Ludogorca, a Salzburg na Amsterdam-Arena masakruje do przerwy Ajax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od następnego sezonu zwycięzca UEFA Europa League będzie miał zagwarantowany udział w rundzie barażowej/fazie grupowej UEFA Champions League (czy to będzie baraż czy grupa zależy od tego pozycji obrońcy tytułu Pucharu Europy w rozgrywkach ligowych; kwestia "slotów"). No i jak wiemy, w następnym sezonie finał tych rozgrywek zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od następnego sezonu zwycięzca UEFA Europa League będzie miał zagwarantowany udział w rundzie barażowej/fazie grupowej UEFA Champions League (czy to będzie baraż czy grupa zależy od tego pozycji obrońcy tytułu Pucharu Europy w rozgrywkach ligowych; kwestia "slotów"). No i jak wiemy, w następnym sezonie finał tych rozgrywek zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

To musiałem przegapić tą informację. No to fajnie, będzie wreszcie o co grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Daria miała lada chwila wylądować w cp. Jak zwykle plotki, plotki i plotki.

Plotka z CP pojawiła się, ponieważ Paweł Wójcik i spółka chcieli pokazywać I ligę żużla. Miała być emitowana w PSN, a pracować mieli przy niej Tomek Lorek czy właśnie Daria. Ale w międzyczasie okazało się, że TVP zatęskniło na żużlem i to oni będą najprawdopodobniej pokazywać te rozgrywki.

 

Teraz o faktach. Pod koniec listopada Daria na fejsie napisała: "[...] Czas trudnych decyzji nadszedł szybciej niż myślałam. Już podjęte".

 

Przed nami drugi weekend z polską ligą i ponownie Daria nie będzie przy żadnym meczu reporterką. Wiele wskazuję więc na to, że w C+ jej już nie ma, ponieważ nawet po tym jak yyy Majewski ją odsunął od żużla to przy piłce nadal działała.

 

A jeszcze a propos yyy Majewskiego:

 

http://natemat.pl/91721,dziennikarz-do- ... z-pogladow

 

[beep].

 

 

Akurat Pani Daria ma urlop, więc spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często spotykałem się z negatywnymi opiniami o W. Jagodzie; mi on jakoś nie przeszkadzał... do dziś... oglądam mecz Jagi z PBB, bramkarz Słowik zostaje kopnięty w głowę, wypuszcza piłkę i sędzi gola uznaje; że sędziowie to (PIIIIIIIIIIIIII) to ja już zdążyłem się przyzwyczaić, ale że komentator jest ślepy to tego się nie spodziewałem; jak 100 razy zobaczył powtórkę to dopiero zauważył to co widać było jak na dłoni; ten drugi, Marchlinski czy jak on tam się zwie to ogóle gada coś byle gadać; a wspomniany Jagoda to chyba już jest ożeniony z Jagą, dziękuję ci NC+; JAKA LIGA TAKI KOMENTARZ; A SĘDZIOWANIE - piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LM .

 

Coś mi się wydaje że znów wyślą komentatorów hurtem na LM .

11 - 12 marca LM zawita do Madrytu i Barcelony więc jest prawdopodobne że oba mecze będzie na miejscu komentował ten sam duet .

Obstawiam w ciemno że będzie to przynajmniej jeden z komentatorów La Liga Orłowski , Wolski lub Laboga .

A najlepiej jakby pojechał np. duet Wolski Przytuła . Byłby w miarę obiektywny i solidny zarazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LM .

 

Coś mi się wydaje że znów wyślą komentatorów hurtem na LM .

11 - 12 marca LM zawita do Madrytu i Barcelony więc jest prawdopodobne że oba mecze będzie na miejscu komentował ten sam duet .

Obstawiam w ciemno że będzie to przynajmniej jeden z komentatorów La Liga Orłowski , Wolski lub Laboga .

A najlepiej jakby pojechał np. duet Wolski Przytuła . Byłby w miarę obiektywny i solidny zarazem.

Od kiedy Wolski jest obiektywny?! Nie bądź śmieszny. Podobał mi się za to wczorajszy komentarz w Szczecinie, naprawdę solidny i obiektywny bez sztucznych zachwytów i orgazmow.Kazdy wie jaki poziom reprezentuje nasza ekstrklapa i nie rozumie ahow i ehow podczas jej meczow. (Patrz Wolski mecze legii i druzyn grajacych z Wisla Lechem Gornikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LM .

 

Coś mi się wydaje że znów wyślą komentatorów hurtem na LM .

11 - 12 marca LM zawita do Madrytu i Barcelony więc jest prawdopodobne że oba mecze będzie na miejscu komentował ten sam duet .

Obstawiam w ciemno że będzie to przynajmniej jeden z komentatorów La Liga Orłowski , Wolski lub Laboga .

A najlepiej jakby pojechał np. duet Wolski Przytuła . Byłby w miarę obiektywny i solidny zarazem.

Od kiedy Wolski jest obiektywny?! Nie bądź śmieszny. Podobał mi się za to wczorajszy komentarz w Szczecinie, naprawdę solidny i obiektywny bez sztucznych zachwytów i orgazmow.Kazdy wie jaki poziom reprezentuje nasza ekstrklapa i nie rozumie ahow i ehow podczas jej meczow. (Patrz Wolski mecze legii i druzyn grajacych z Wisla Lechem Gornikiem)

 

Polskiej ekstraklapy nie oglądam bo szkoda mi czasu .

 

Mowa o LM czyli poważnej piłce . Czytaj kolego z większym rozumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie bardzo uważnie słuchałem komentarza Wolskiego w meczu Legii z Górnikiem i nie usłyszałem ŻADNEJ kwestii, która by świadczyła o jego nieobiektywności, wręcz przeciwnie zastanawiał się czy Legia nie zdobyła gola ze spalonego. Czy tak komentuje zwolennik jakiegoś klubu!? Naprawdę niektórzy powinni wyluzować w szukaniu wszędzie spisków, nie obiektywizmu. Bardzo fajnie ogląda się mecze komentowane przez duet Węgrzyn- Wolski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...