Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to do końca nie rozumiem tego. zdecydowaną większość hokeja zamierzają emitować na nSport, a finał na C+Sport. Bobsleje mogli wrzucić na sportowy Canal+ albo finał wyemitować też na nSport 36.

Ciekawe czy ten błąd odnośnie tego meczu LM w piłkę nożną jest błędem, czy celowym zagraniem, żeby ludzie kupili wyższy pakiet. W ogóle może być tak, że półfinały i finał na żywo LM UEFA mogą być emitowane tylko na C+Sport?

 

W ogóle, jak to jest z tym kanałem 36? on jest dostępny dla wszystkich co mają nSport czy tylko dla tych co mają C+Sport? Bo widzę, że zamierzają wyemitować ligę hiszpańską, w czasie gdy C+Family są w tym czasie wolne. Czy może jest tak, że jak leci standardowo coś co jest tez na nSport (np. Liga Europejska w piłkę nożną) to te osoby mają do niego dostęp, a jak leci coś co standardowo leci na C+ to dostęp do niego maja wtedy tylko posiadacze wyższych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu 25 lutego jest liga mistrzów tam że gra zenit z Borusia o 18 i ten mecz na canal sport a następnie o 20.45 powtórka na nsport choć mogli dać inny na żywo ale cóż.

No tak, [beep]e z nas....

 

 

Co do nc+36 to ten kanał dostępny jest w każdym pakiecie nc+ gdzie jest nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nsport36 jest dostępny dokładnie dla tych którzy posiadają nsport hd. Gdyż w tnk hd mając pakiet za 20zł i jest nsport a nie ma 36 ale już mając za 40zł mamy nsport hd i kanał 36. Był o tym artykuł. A w piątek na nsport miała być francuska psg valencien i niestety zrezygnowali z tego meczu. Dla mnie to porażka nie transmitować meczów w piątek i w poniedziałek gdy zawsze jest liga hiszpańska ale weekend mecz na meczu po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że studio będzie przed meczem Zenit - Borussia od 17:30. Sam mecz zacznie się o 17:55. Od 20 kolejne studio podsumowujące mecz i zapowiadające pojedynek o 20:45 Olympiakos - Manchester United.

Multiligi być nie może, bo mecz w Rosji jest wcześniej w związku z inna strefą czasowa. Multiliga będzie jak najbardziej wtedy gdy będą rozgrywane dwa mecze równocześnie (możliwe, że jej nie będzie 18 lutego ze względu na transmisje z Igrzysk Olimpijskich). Dodam tylko iż multiliga nie będzie nadawana na kanale 36 tylko na Canal+Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu 25 lutego jest liga mistrzów tam że gra zenit z Borusia o 18 i ten mecz na canal sport a następnie o 20.45 powtórka na nsport choć mogli dać inny na żywo ale cóż.

 

Przecież jest tylko jeden mecz na żywo o 20:45, więc nie rozumiem trochę tego stwierdzenia "inny na żywo". Od 18:00 jest Zienit - Dortmund, a od 20:45 Olympiakos - Man. United. Po prostu z ramówki można wywnioskować, że C+Sport jest głównym, najważniejszym kanałem do transmisji wydarzeń sportowych (tych teoretycznie najciekawszych). A skoro w tamten wtorek będzie jedno spotkanie o 20:45, to nie będzie meczu na nSport. Teoretycznie mogliby dublować jak to czasami czynią z Serie A TIM, ale widocznie uznali inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne jest że wszystko najlepsze jest na canal sport a dopiero później reszta na pozostałych typu nsport i family. Nsport jest dostępny za 20zł w tnk hd i n na kartę a canal sport w abonamencie za 100zł więc samemu można sobie odpowiedzieć gdzie jest priorytet wydarzeń sportowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W ogóle, jak to jest z tym kanałem 36? on jest dostępny dla wszystkich co mają nSport czy tylko dla tych co mają C+Sport? Bo widzę, że zamierzają wyemitować ligę hiszpańską, w czasie gdy C+Family są w tym czasie wolne. Czy może jest tak, że jak leci standardowo coś co jest tez na nSport (np. Liga Europejska w piłkę nożną) to te osoby mają do niego dostęp, a jak leci coś co standardowo leci na C+ to dostęp do niego maja wtedy tylko posiadacze wyższych pakietów?

 

No nie wiem czy C+Family jest wolne, bo nie ma podanej do niej ramówki. Ale można przyjąć, że jeden z kanałów będzie transmitować mecz T-Mobile Ekstraklasy, Widzew - Piast o 15:30 (mimo tego, że ten mecz będzie pokazywany na nSport). Natomiast na drugim C+Family będą dwa spotkania RBS 6 Nations, ITA-SCO o 14:30 oraz ENG-IRE o 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nsport36 jest dostępny dokładnie dla tych którzy posiadają nsport hd. Gdyż w tnk hd mając pakiet za 20zł i jest nsport a nie ma 36 ale już mając za 40zł mamy nsport hd i kanał 36. Był o tym artykuł. A w piątek na nsport miała być francuska psg valencien i niestety zrezygnowali z tego meczu. Dla mnie to porażka nie transmitować meczów w piątek i w poniedziałek gdy zawsze jest liga hiszpańska ale weekend mecz na meczu po co?

 

Przecież mecz PSG był transmitowany na C+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jedno. Nie wiem czy do tego tematu będzie pasowało ale już trudno.

Dziś w godzinach, według mojego dekodera (BOX HD) 17.55-19.55 na C+Sport miała być transmisja meczu Valencia-Betis. Tymczasem był jakiś mecz NBA. Więc mam do Was pytanie. Co u Was było w tych godzinach na tym pasku informacyjnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomylili się chłopaki. W ogóle EPG było jakieś nie zaktualizowane bo ja mialem o 16 mecz City - Southampton....

 

Mecz Valencia - Betis był o 16 i nie pokazywało go Canal+, według sportnaekranie.pl mecz był na www.taksiegratv.com :P

 

Ogólnie to z tego co wiem, to Southampton nie grało nawet z City dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz City-Southampton też miałem i trochę się zirytowałem, bo wtedy była pora jeśli dobrze pamiętam meczu Liverpool-Arsenal.

A, że mecz był na www.taksiegratv.com to wiem, tam jest więcej transmisji niż w telewizji :D

 

Co do tego Southampton-City, to ten mecz można nazwać ,,meczem widmo''. W tej kolejce Southampton grało ze Stoke, a City z Norwich.

 

Ale chłopaki dość często się mylą. Nie dawno trafiłem na mecz Serie A, gdy w EPG podany był mecz naszej Ekstraklapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borka kiedyś się fajnie słuchało ale teraz meczu nie chce się oglądać gdy komentuje. Najgorzej gdy jest w parze z Hajto to już w ogóle tragedia się robi. Hajto bawi się wiecznie w historyka i przeżywa "swoje" czasy w Niemczech. Wiecznie obaj Panowie podniecają się możliwościami finansowymi klubów, ocenami potencjału zawodników i innymi mało ważnymi rzeczami w momencie trwania meczu. Jagoda ma coraz większą konkurencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...