Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Anglia poważnie puchar traktuje? Ferguson od lat go olewał wystawiając rezerwy. A w ostatnim sezonie wolał wystawić podstawowy skład na ligę w której miał 15 pkt przewagi i grał ze słabym Sunderlandem a na mecz z Chelsea wystawił skład eksperymentalny i odpadł. MU nei wygrał pucharu Anglii od lat mimo dominacji w lidze. Zobaczcie sobie 11 jakie Ferguson wystawiał w meczach w których odpadli. W 08/09 MU walczył o poczwóną koronę. Wygrali Puchar Ligi, mistrzostwo, awansowali do finału LM i nie meili zamiaru walczyć o poczwórną koronę bo ferguson na półfinał z Evertonem wystawił rezerwy i przegrali. Wenger także mówi, że najważniejsza to pierwsza czwórka ligi a puchar może być tylko dodatkiem ale nie jest on priorytetem bo priorytetem jest pierwsza czwórka ligi. Z czołowych drużyn tylko Chelsea poważnie go traktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pucharu Anglii, to większym prestiżem jest tam zajęcie miejsca w Top 4, bo to LM i większa kasa od sponsorów itp. Z czołowych lig krajowy puchar ma największy prestiż tylko we Francji.

A propo jeszcze pucharu Anglii, kto ma prawa do pokazywania? Jeszcze Orange Sport? I moje drugie pytanie- czy ktoś nabył prawa do ligi portugalskiej, skoro Orange się skończyły te prawa z końcem ubiegłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie wkurza ten Orlowski, oczywiscie nie mogl skomentowac meczu bez zachwytow nad hiszpanska pilka i wrzutek na Premier League i Bundeslige

 

A o czym dokładnie były wrzutki na te obie ligi, bo nie słyszałem? I rozumiem pretensje, bo niech skupia się wyłącznie na hiszpańskiej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokój. To tak jakby mieć pretensje do komentatora Bundesligi, że jest to lepsza liga od Ekstraklasy. No wyraża swoje zdanie i tyle :-)

To wg mnie takie same dywagacje jak rozważania nad wyższością Messiego nad Ronaldo. O gustach się nie dyskutuje. Dla każdego coś innego się liczy. Podobnie jest z ligami, a każdy powinien mieć prawo do swoich porównań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się przejmujecie Orłowskim? Kto miał zaszczyt oglądać studio C+ na wiosnę, po gwałcie jaki zafundował Bayern Barcelonie (a wcześniej Borussia Realowi) pamięta jego skwaszoną, zdruzgotaną i zakłopotaną minę. Tyle w sumie każdemu kibicowi Bundesligi wystarczy. Chłop musi gdzieś leczyć swoje kompleksy, a że robi to podczas komentowania - świadczy o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby Twaro z Nahornym jeździli po Ligue 1 albo La Liga mówiąc, że to liga dwójek i w ogóle poziom jest słaby, piłkarze anonimowi etc. Jasne, wiadomo, że każdy komentator powie, że jego liga jest lepsza, ale to nie powód do tego, żeby jeździć po innych ligach. Nie słyszałem co prawda dokładnych jego słów, bo mecz był taki ciekawy i emocjonujący, że większość przespałem, ale nie zmienia to faktu, że takie zachowanie jest karygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie ligę angielską i uważam że ci komentatorzy są na właściwym miejscu ( Twarowski i Nahorny ) o ile się nie mylę - moim zdaniem to oni powinni komentować większość meczów tej ligi inni co komentują hiszpańską czy komentowali włoską niebardzo mi do tej ligi angielskiej pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z komentatorów starego c+ właściwie denerwuje tylko Dębiński, bo mówi nie wyraźnie i pcha się do BPL chociaż w Ligue1 jest świetny, oraz Przytuła z uwagi na fakt obecności we wszystkich ligach. Ewentualnie jeszcze Murawski za usypiający styl komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pucharu Anglii, to większym prestiżem jest tam zajęcie miejsca w Top 4, bo to LM i większa kasa od sponsorów itp. Z czołowych lig krajowy puchar ma największy prestiż tylko we Francji.

A propo jeszcze pucharu Anglii, kto ma prawa do pokazywania? Jeszcze Orange Sport? I moje drugie pytanie- czy ktoś nabył prawa do ligi portugalskiej, skoro Orange się skończyły te prawa z końcem ubiegłego sezonu.

Jeśli chodzi o rozrywki pucharu kraju, to największy prestiż ma Puchar Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, myślę że będzie 10:0....

 

A tak o PP, dziwię się że nie będzie Zabijaka w redakcji sportowej nc+ bo komentuje bardzo, bardzo, bardzo dobrze ;)

 

Chyba że jak nc+ nabyje SerieA z LM ręcznych to Krzysztof Zabijak dojdzie na ręczną bo podczas IO 2012 był świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidzie Hiszpańskiej to ja osobiście oglądam 2 mecze, Real - Barcelona i Barcelona - Real. Tylko te 2 są jako tako ciekawe, reszta to dno i 7metrów mułu.

Ewentualnie, mecze o być albo nie być w lidzie lub walka o puchary czyli 2-3 kolejki przed końcem sezonu.

Liga Niemiecka i Angielska wygrywa. większość meczów na bardzo wysokim poziomie i zaciętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się dziwię, że Zabijak nie dołączył do ekipy, ale jeszcze może nie wszystko przesądzone ;) Co do hiszpańskiej ligi to cóż, prawda jest taka, że meczów Barcy nie da się oglądać. Nie dość, że męczący styl gry to i wyniki jak 6:0 do przerwy dzisiaj powodują, że takiego meczu nie chce się oglądać. Real też podobnie, ale przynajmniej tak nie klepią. Reszta meczów już całkiem wyrównana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...