Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dajmy mu spokój. Bie każdy potrafi polski perfekto ;)

 

 

Z tego co wiem do Brazylii jedzie m.in Piotr Karpiński. Studio poprowadzą Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski. Co ciekawe, prawdopodobnie będą także bardzo dziwne pary prowadzących, aby po prpstu ludzi sprawdzić. Słyszałem o duecie Gleń-Ignacik czy Surma-Laboga. Zobaczymy we wtorek jak będzie rozpiska ode mnie oficjalna czy te plany się sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sam Smokowski powiedział, że będzie komentował. Nie wiem z kim, podobno Jagoda. Nie no, żarcik. Teraz słyszałem, że Twaro i Nahorny będą. Na pewno nie Szpakowski, to pewne.

 

Rozpiska:

Czwartek, 12.06:

20:00 | Canal+Sport, nSport | Na Mundialu (Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski, goście: Krzysztof Przytuła, Czesław Michniewicz, reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Karpiński; felieton: Rafał Nahorny)

20:55 | Canal+Sport | Golf: US Open- 1.runda (Jacek Person)

Piątek, 13.06:

20:00 | Canal+Sport, nSport | Na Mundialu (Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski, goście: Krzysztof Przytuła, Czeslaw Michniewicz, reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Karpiński; felieton: Rafal Nahorny)

20:55 | Canal+Sport | Golf: US Open- 1.runda (Jacek Person)

Sobota, 14.06:

18:40 | Canal+Sport | Żużel: GP Szwecji (Piotr Olkowicz, studio: Gabriel Waliszko, reporter: Łukasz Benz)

20:00 | nSport | Na Mundialu (Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski, goście: Krzysztof Przytuła, Edi Andradina, reporterzy: Sonia Śledź, Piotr Karpiński; felieton: Rafał Nahorny)

Niedziela, 15.06:

16:00 | nSport | Enea Ekstraliga: Wrocław - Tarnów (Tomasz Dryła, studio: MichalłŁopaciński, reporter: Kuba Zborowski)

18:30 | nSport | Enea Ekstraliga: Leszno - Toruń (Piotr Olkowicz, studio: Gabriel Waliszko, reporter: Filip Adamus)

20:00 | Canal+Sport | Na Mundialu (Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski, goście: Krzysztof Przytuła, Czeslaw Michniewicz, reporterzy: Sonia Śledź, Piotr Karpiński; felieton: Przemek Pełka)

22:00 | nSport | Magazyn ENEA Ekstraligi (Marcin Majewski)

Poniedziałek, 16.06:

20:00 | Canal+Sport, nSport | Na Mundialu (Krzysztof Marciniak - Cezary Olbrycht, goście: Remigiusz Jezierski, Czeslaw Michniewicz, reporterzy: Sonia Śledź, Piotr Karpinski; felieton: Leszek Orłowski)

Wtorek, 17.06:

20:00 | Canal+Sport, nSport | Na Mundialu (Krzysztof Marciniak - Ceazry Olbrycht, goście: Remigiusz Jezierski, Edi Andradina, reporterzy: Sonia Śledź,Piotr Karpinski; felieton: Leszek Orłowski)

Środa, 18.06:

20:00| Canal+Sport, nSport | Na Mundialu (Krzysztof Marciniak - Ceazry Olbrycht, goście: Remigiusz Jezierski, Edi Andradina, reporterzy: Wojciech Ozga, Piotr Karpiński; felieton: Leszek Orłowski)

Czwartek, 19.06:

20:00 | Canal+Sport, nSport | Na Mundialu (Krzysztof Marciniak - Cezary Olbrycht, goście: Remigiusz Jezierski, Edi Andradina, reporter: Pawel Grabowski, felieton: Grzegorz Kalinowski)

 

 

Nie cieszcie się ludzie tak, że Twaro i Smoku prowadzą czy Marciniak....bo od piątku na parkiet wkraczają duety zupełnie poj***** i testowe, czy nadadzą się do prowadzenia studia w sezonie. Każda para będzie miała cztery dni na prowadzenie magazynu. Będą to m.in Gleń-Ignacik, Surma-Salak, Laboga-Ryczel czy Kabała-Malarz - Milko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w szoku,ze Twarowski i Nahorny będę komentować,konkore zwracam honor, emocje przy tej parze gwarantowane.

Co do mundialu w nc+ to dość liczne grono reporterów wysyłają. Szkoda,ze program nie jest dłuższy np.jak podczas poprzedniego mundialu w n sporcie, gdzie było studio przed i po meczu. Te skróty meczowe podczas magazynu bedą krótkie, czy obszerne i komentowane przez poszczególnych komentatorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno zawiodłem się na podsumowaniu minionego sezonu E-klasy. Ani ciekawie, ani śmiesznie. A w poprzednich latach było inaczej. Szczególnie muzyczne podsumowanie wszystkich drużyn były mega dobre :) W tym roku ktoś to widzę odwalił na odp*****.

 

Pochwalić za to można dokument o grze polskiej repry młodzieżowej na IO'92. Lubię takie wspominki, ciekawostki i anegdoty. Szczególnie z wydarzeń, które się kiedyś przeżywało :) Także polecam najnowszy odcinek Sportu bez fikcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak połączenie TVP miało tylko wolało gadać w studiu niż pokazywać otwarcia ceremonii z mundialu. Cala Europa widziała tylko polska nie. Ja widziałem .

kto powiedział że połączenie nie było to bzdura?

 

 

TVP ,,Kurowski powiedział to nie jest ich wina że nie pokazywali? Europa i DANIA miała cala cer emocje.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...