Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CANAL+ HD, nSport HD

19.45 Studio LM (Rafał Dębiński, Krzysztof Marciniak; goście: Paweł Golański, Krzysztof Przytuła, Dariusz Tuzimek, Sławomir Stempniewski [po meczu])

20.40 Steaua - Legia (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn; skrót do studia LM: Żelisław Żyżyński)

 

CANAL+ Sport HD

20.40 Fenerbahce - Arsenal (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny; skrót do studia LM: Tomasz Lipiński)

 

CANAL+ Family 2 HD

20.40 Schalke - PAOK Saloniki (Przemysław Pełka, Leszek Orłowski; skrót do studia LM: Sergiusz Ryczel)

 

nSport HD

00.30 Dinamo - Austria Wiedeń (Grzegorz Milko, Maciej Murawski; skrót do studia LM: Cezary Olbrycht)3

 

KANAŁ 36 NC+:

20.40 Ludogorets - FC Basel (Edward Durda, Wojciech Jagoda; skrót do studia LM: Piotr Laboga)

 

KANAŁ 37 NC+

20.40 Multiliga+ (Piotr Karpiński)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spór o komentatorów i ekspertów trwa nadal.Wiadomo byli n-kowicze są zadowoleni z panów dawnej n-ki, natomiast cyfrowicze odwrotnie.Ja należe do abonentów byłej cyfry i wiadomo że dużo bardziej podobają mi się komentatorzy oraz eksperci z C+.Nigdy się nie wypowiadałem na temat panów z n-ki, chciałem im dać szanse ale po prostu są dużo słabsi od cyfrowiczów i nic raczej tego nie zmieni.Dziwię się niektórym że im nie pasuję że panowie w studiu się śmieją i wogóle, a co to jest stypa żeby siedzieć sztywno i gadać [beep]oły? W programach C+ zawsze był luz i niech ten luz pozostanie.Moim zdaniem panowie z N są jacyś tacy sztywni wogóle czują się jakoś nieswojo, jakby tam byli za kare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek, weź łyk wody. Bo co nam po Legii w grupowej fazie Ligi Mistrzó, jak Kazka nie będzie w ekipie :)

 

Swoją drogą na razie fatalnie nasi grają, ale to już było widać po minach jak wychodzili z szatni, że spięci na maksa/.

 

Kucharczyk chyba opuścił lekcję z techniki prowadzenie piłki.

 

 

Brat Czarka Kucharskiego sędziuje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych info z FB Calciobar

:Według moich informacji platforma NC+ jest o krok od podpisania umowy na pokazywanie Serie A w najbliższym sezonie. Stacja zdecydowała się zakupić te prawa mimo wysokiej ceny wyjściowej (podobno około 400 tysięcy euro) i faktu, że pośrednik proponował umowę jedynie na rok (co nie służy budowaniu i promocji produktu). Miejmy nadzieję, że informacje te znajdą wkrótce potwierdzenie w oficjalnym komunikacie."

 

Mam nadzieje, że będzie na nsporcie a nie na canalach które właśnie negocjuje i końca nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAWDOPODOBNIE komentatorzy meczów LM za tydzień: (jutro rozpiska)

Wtorek:

LEG - STE (Pełka, Mielcarski)

PAOK - SCH (Ryczel/Gleń, Orłowski)

ARS - FEN (Rosół/Rudzki)

 

Środa:

MIL - PSV (Milko/Olbrycht, Lipiński)

SOCIEDAD - LYON (Wolski, Białas)

CEL - SHA (Marchliński/Gleń, Nahorny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...