Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lekki OT

Czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się, czy rewanże półfinałów LM transmitowane będą w jakimś ogólnodostępnym kanale na terenie Francji ?

Niestety moja znajomość tamtejszego języka (a raczej jej brak) mocno utrudnia mi znalezienie tej informacji.

Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów - rewanżowe półfinałów Ligi Mistrzów:

Wtorek (30 kwietnia):

- godz. 20:00 Canal+ Sport+, nSport HD: studio

Prowadzący: Piotr Salak

Goście: Jerzy Dudek, Grzegorz Mielcarski, Dariusz Tuzimek

- godz. 20:40 Canal+ Sport HD, nSport HD: Real - Borussia

komentują z Madrytu: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

- godz. 23:00 Canakl+ Sport HD, nSport HD: studio pomeczowe

 

Środa (1 maja):

- godz. 20:00 Canal+ Sport HD, nSport HD: studio

Prowadzący: Piotr Salak

Goście: Michał Pol, Radosław Gilewicz, Leszek Orłowski

- godz. 20:40 Canal+ Sport HD, nSport HD: Barcelona - Bayern

komentują: Grzegorz Kalinowski, Maciej Terlecki

- godz. 23:00 Canal+ Sport HD, nSport HD: studio pomeczowe

 

Gdzie jest Ryczel ja się pytam? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki OT

Czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się, czy rewanże półfinałów LM transmitowane będą w jakimś ogólnodostępnym kanale na terenie Francji ?

Niestety moja znajomość tamtejszego języka (a raczej jej brak) mocno utrudnia mi znalezienie tej informacji.

Będę wdzięczny za pomoc

prawa do półfinałów na terenie Francji na otwartą antenę ma Canal+ który jest w naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w programie Canal+France jest tylko środowy mecz, Barcelona-Bayern.

mecz wtorkowy Real-Borussia będzie na Bein Sport, może w tym hotelu będzie.

Mam nadzieję - lista dostępnych kanałów będzie pierwszą rzeczą jaką sprawdzę po zameldowaniu się w hotelu.

Jeżeli nie będzie tych kanałów to może w Paryżewie znajdę jaką knajpkę gdzie będzie można obejrzeć meczyk.

Raz jeszcze dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki OT

Czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się, czy rewanże półfinałów LM transmitowane będą w jakimś ogólnodostępnym kanale na terenie Francji ?

Niestety moja znajomość tamtejszego języka (a raczej jej brak) mocno utrudnia mi znalezienie tej informacji.

Będę wdzięczny za pomoc

prawa do półfinałów na terenie Francji na otwartą antenę ma Canal+ który jest w naziemnej.

 

 

Na mecze ligi mistrzów jest zakodowany - nie oszukuj go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehe, no to jak to wytłumaczysz?

The package acquired by Canal Plus consists of 13 first-pick live matches as well as the UEFA Champions League magazine programme. Each game will be broadcast live on Canal+, with the Saturday final and the weekly magazine show being screened on a free-to-air basis.

http://www.uefa.com/uefa/events/marketi ... 32075.html

 

Pakiet kodowany ma Bein Sport a otwarty Canal+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, lecz mylisz się zarozumiały hanysie. Na każdym kroku kogoś musisz zniechęcić do tej dyskusji, a także musisz każdemu 'dopiec'.... Po pierwsze nie masz racji, bo temat to 'Sport na NC+', a gość się spytał czy kanał Rossiya 2 jest dostępny w nc+, bo leci tam liga angielska, czyli jednak pytał się o sport na platformie nc+. Po drugie, napisałeś do niego, że popełnia błędy ortograficzne, nie bądź taki cwany, bo Ty popełniasz błędy interpunkcyjne, a także częściowo językowe, m.in 'wcale nie bo od tego' pomiędzy 'nie' a 'bo' powinien być znak interpunkcyjny, nazwany 'przecinek', kolejny przykład,

'a na nc+ jest liga angielska.

ma ja canal+sport', jak już stawiasz kropke, to dużą litere na początku zdania także, a drugim błędem w powyższym zdaniu jest to, 'ma ja canal+sport', 'ma ja'? Chyba 'ma ją', na 100% każdy się domyśli, że chodzi o ' ma ją', ale jak innym wypominasz błędy, to sam ich nie popełniaj :D Pozdrawiam

 

Przepraszam Was za tz. 'off topic', ale denerwują mnie zarozumialce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze dlaczego w nc+ tak malo jest nba? z czego to wynika? czy jest to wynik praw jakie posiada nc+ czy tez moze mala liczba osob jest nba zainteresowana? do tego dochodzi fatalny przekaz - brakuje mi np obejrzenia calych prezentacji, wystepow cheerleaderek - ciagle jako przerwyniki sa puszczane te same skroty z meczow sprzed kilku dni... ostatnio nawet nie potrafia realizatorzy dostosowac poziomu transmisji z meczu do komentatorow - w jednym meczu ich nie bylo wcale slychac w kolejnym bylo lepiej ale andal odglosy hali ich mocno tlumily... nba jest traktowane bardzo po macoszemu malo meczy live, malo powtorek. powtrka z meczu ktory lecial live a nie akzdy moze siedziec 4-5 rano przed tv by ogladac western...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...