Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://global.nba.com/broadcaster-schedule/ w ciągu kilku dni powinna się pojawić rozpiska transmisji NBA na ten sezon dla różnych regionów w tym Polski, wtedy będzie wiadomo jak to wygląda. Oby tylko ten kto będzie posiadał prawa zakupił je na jakąś porządną liczbę meczów, bo setka z całego zeszłego sezonu to było bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Twaro w L+E i znów chce się oglądać. Od pierwszej minuty banan na twarzy :) , a to dopiero początek. Współczuję wam komentarza Gutki, oglądałem go w English Breakfast i dla mnie to człowiek bez wyrazu i własnego zdania jak Marciniak. Ekspertem jest bo wie co powiedzieli w Sky, The Sun, Times itp. Zna opinie wszystkich, ale swojego zdania nie ma w żadnej sprawie. Poza tym to nudziarz, pewnie z takich co nawet skarpetki mają równo ułożone w szafie.

Sam jesteś nudziarz. W English Breakfast gościu ciekawie opowiada i chcę sie teb program oglądać, bo czuć u nich pasje i zorientowani sa w tym a to juz wielki plus. Bo co mi po zdaniu jakiegoś Wieszczyckiego czy Kosowskiego którzy nie mają pojęcia o lidze i tylko paplaja głupoty? Dla mnie tacy "eksperci" nie maja racji bytu w tv ale jednak C+ jak i Polsat na tego typu wynalazki stawia i strzela sobue w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najgłośniej krzyczą,że Gutka zły Ci co tak bronili Ołłowskiego,że wada wymowy nie przeszkadza w pracy i chwalili Leszka,że liczy się to,że zna się na hiszpańskiej piłce..a jak Gutka się zna na angielskiej a słabo komentuję tak jak ww "ekspert" to traktujmy ich tak samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ idzie tą samą drogą dobierając komentatorów sportowych jak i inne stacje oferujące sport.

Niestety u nas plecy się liczą, a nie predyspozycje. Dziwić się potem, że jest jak jest czyli komentatorzy z wadą wymowy, truskawki na torcie, Maradona na boisku w XXI wieku i tym podobne kwiatki. Najgorsze, że to jest akceptowalne przez większość i jeszcze wbija się ludziom do głów, że "przecież się zna na piłce", "grał to teraz może pouczać piłkarzy" albo "głosem coś tam nadrabia". Potem to jeden z drugim powtarzają i jeszcze się kłócą kiedy ktoś narzeka, że człowiek za mikrofonem się nadaje do tarcia chrzanu.

 

Komentator ma mieć akceptowalny głos np. bez wad wymowy, być przygotowanym do meczu czyli np. nie mylić nazwisk, nie przynudzać i nie odchodzić od tego co akurat jest na boisku np. do składu Kaiserslautern z sezonu 97/98. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą na infolinię żeby zmienić ofertę Eleven z 15,90 na 11,90 (udało się zmienić :) ) i Pan stwiedził, że do końca mojej umowy (marzec 2018) powinno coś się wyjaśnić z Ligą Mistrzów bo negocjują z Cyfrowym Polsatem :D ... ładnie im tam na szkoleniach naściemniali ;)

Edytowane przez pretorian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, skąd aż taki hejt na Gutkę. Słychać, że się stara, jest przygotowany do transmisji. Początki są zawsze trudne, pamiętam ile krytyki było pod adresem Ćwiąkały po pierwszych meczach w Eleven, a dziś jest czołowym ekspertem. Dynamika komentarza i umiejętność budowania emocji przychodzi z czasem, kiedy opanuje się tremę. Wada wymowy i barwa głosu - dla mnie to sprawy drugorzędne, jeśli ktoś ogarnia temat. Na pierwszy "rzut ucha" też można by stwierdzić, że Twarowski się nie nadaje, bo piszczy jak zdarta płyta, a Durda jest idealny, bo ma głos jak dzwon - a jakoś wszyscy wolą tego pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w "Faktach po faktach" go jeszcze nie widziałem. Stąd też napisałem o tym. A przedstawili go tak jak powinni. Nie widzę w tym nic dziwnego. Nie rozumiem czemu akurat na tej części mojej wypowiedzi się skupiliście dodatkowo jeszcze pytając, a jak mieli. Zupełnie nie o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...