Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Doha mają wysyłać? To jednak duże koszta, moim zdaniem się nie opłaca. Zostają w studio.

 

A na Superlige na pewno by wysyłali, bo mają w zwyczaju jeździć na wszystkie wydarzenia w Polsce.

 

@Arkon, mecze meczami, ale nawet publicystyki nie ma. W TVP przy meczach kadry zawsze jest specjalne wydanie 4-4-2, z udziałem lepszych ekspertow niz w PS (np.Probierz). Fajnie to wychodzi

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to napisałem, niestety brak świeżych pomysłów i wykorzystania obecnej kadry. Opakowanie ekstraklasy jest super, ale LM i ligi angielskiej już słabo wygląda. Jest fantastyczny Pan Sławek, Rafał Wolski mógłby poprowadzić jakiś program na podobieństwo Sport+ Extra z analizami najciekawszych akcji i kontrowersjami sędziowskimi. Ale po co, nikomu się nie chce. Nawet na forum Canal+ były konkretne propozycje, które miały trafić do redakcji, ale oczywiście odzewu brak. Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoks polega na tym, że to Eleven miał się uczyć od C+, który miał 20 lat doświadczenia, a po roku istnienia to w zasadzie C+ mógłby się uczyć od Elevena ilości transmisji, nabywania praw na przerwy reprezentacyjne....a tak coś czuję, że jak będą mieli studio to Eleven będzie ich uczył jak robić magazyny, bo jak w zeszłym roku przestałem oglądać Ligę+, którą kiedyś nagrywałem, a L+E od tego sezonu nie mogę.....niestety śladu po programi z sezonu 14/15, gdzie był jeszcze reporter i nie było głupiej publiczności nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem dość zaskoczony doniesieniami medialnymi. Szczególnie informacją, że CP odpuszcza sobie walkę o te prawa. To już kolejne, po Lidze Mistrzów, z których rezygnują jeśli chodzi o piłkę ręczną. Chyba skupiają się tylko i wyłącznie na siatkówce.

 

Superliga mogłaby być świetnym uzupełnieniem oferty nSport+, a być może i jakieś ciekawsze mecze pojawiłyby się w CANAL+, 

jesień/zima - piłka ręczna

wiosna/lato - żużel 

I oferta nSport+ zła by nie była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @czerstwy, nie oszukujmy się, na razie nSport+ ma średnią ofertę. PGNIG superliga mężczyzn i kobiet byłaby świetnym dodatkiem na zimę. Żużel, ręczna, LM, LE i jeszcze liga młodzieżowa UEFA. Nie wyglądałoby to źle.

Szkoda, że nc+ nie połasi się na ligę portugalską. Nawet dwa mecze w kolejce, z udziałem Porto, Benfici czy Sportingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga żużlowa się u nich nieźle sprawdziła, więc Superliga myślę, że też daliby radę dobrze pokazać i przyciągnąć widzów.

 

Mecze Ligi Mistrzów czy Ligi Europy myślę, że mają bardziej zachęcić widza do zakupu paczki CANAL+, stąd też mniej ciekawe mecze na szerzej dostępnym kanale. 

 

Pytanie czy liga portugalska jest warta wydatkowania pieniędzy? Czy nadaje się wogóle do CANAL+? Jakby nie spojrzeć nikt po te prawa nie sięgnął, a stacji sportowych wiele. Tym bardziej Sportklub, który do tej pory ją pokazywał czy Polsat Sport, który po utracie F1 i żużla, ligi rosyjskiej czy ukraińskiej nie chce przedłużać kolejnych praw jakim jest Superliga. Nie wspomnę już o TVP Sport, który chce otworzyć kolejny kanał sportowy, a zainteresowania póki co brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co Wy macie z tą ręczną?? Jakaś PGNIG Supercoś tam nie jest prawem premium...nie jest warta takiej kasy. Jak mam płacić 60-70 PLN to chce oglądać piłkę...dlaczego C+ nie kupił kwalifikacji do MŚ z Am.płd? Dlaczego nie kupili International Cup? Dlaczego nie pomyśleli o jakichś MŚ czy ME czy kwalifikacjach na przyszłość? Stracili 3 ligi i zepsuli dwa doskonałe magazyny i w zamian mamy mieć ręczną? No to sorry ja wysiadam....nie mówię, że nie zajrzę, choć oglądam tylko repre, ale no nie za taką kasę! To już NHL byłoby 10 razy ciekawsze, ale to już ma TVP (LOL swoją drogą), a stacje mega premium nie...

 

I litości żadnej portugalskiej....albo jeszcze lepiej holdenderska...dyskusją powinna dotyczyć zgarnięcia np. praw do Bundesligi i pokazywania jej w CAŁOŚCI - wtedy dogoniliby Eleven....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co Wy macie z tą ręczną?? Jakaś PGNIG Supercoś tam nie jest prawem premium...nie jest warta takiej kasy. Jak mam płacić 60-70 PLN to chce oglądać piłkę...dlaczego C+ nie kupił kwalifikacji do MŚ z Am.płd? Dlaczego nie kupili International Cup? Dlaczego nie pomyśleli o jakichś MŚ czy ME czy kwalifikacjach na przyszłość? Stracili 3 ligi i zepsuli dwa doskonałe magazyny i w zamian mamy mieć ręczną? No to sorry ja wysiadam....nie mówię, że nie zajrzę, choć oglądam tylko repre, ale no nie za taką kasę! To już NHL byłoby 10 razy ciekawsze, ale to już ma TVP (LOL swoją drogą), a stacje mega premium nie...

 

I litości żadnej portugalskiej....albo jeszcze lepiej holdenderska...dyskusją powinna dotyczyć zgarnięcia np. praw do Bundesligi i pokazywania jej w CAŁOŚCI - wtedy dogoniliby Eleven....

Prawa, które wymieniłeś już są w Eleven. PGNiG przeszła profesjonalizcję i jak najbardziej nadawałaby się do nc+, szczególnie do nSport+, a Święta WOjna do Canal+ :) Oglądalność Ligi Mistrzów jest duża, więc ludzie chcą ręcznej. I nie zastąpić, tylko w jakikolwiek sposób wypełnić ramówkę, żebyśmy płacili za sport na żywo, nie powtórki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje MŚ to kilka dni rozgrywkowych w roku, mecze są w godzinach nocnych, poza tym niewielu pamięta o tych meczach gdy Europa gra w tym samym terminie, International Champions Cup to tylko rozgrywki towarzyskie przez 3 tygodnie, również często w godzinach nocnych i porannych, PGNiG Superliga to kontent na większą ilość czasu, handball cieszy się w nc+ fajną oglądalnością, prawa nie są jakimś wielkim premium, więc idealne do nSport+, nic dziwnego że chcą z tym spróbować.  :) Nie żebym ich bronił, bo też mi się nie podoba co się dzieje teraz w Canalach, ale ten zakup może im wyjść na dobre, wszystko z ręcznej byłoby teraz w nc+, a kibiców tych rozgrywek jest w Polsce jednak trochę.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart18 - to jest doskonałe wypełnienie okresów pomiędzy ligami, ale jak prezentujesz takie podejście to dlatego C+ może to spokojnie olewać....

 

@Artek1008 - ja nie kwestionuję tej ligi, ale to nie jest liga na 60-70 PLN. Jakby C+ miał pakiet sport lub film i powiedzmy 30 PLN i 30 PLN...to ok, ale jak ja muszę płacić 60-70 PLN i mieć w pakiecie prawa takie jak polska liga ręcznej to wolę powalczyć o Bundesligę lub NHL....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem. To wolisz nie mieć nic czy mieć ręczną? Skąd wiesz, że c+ nie walczył np. o NHL? Może po prostu się nie udało.

 

@bart18 - to jest doskonałe wypełnienie okresów pomiędzy ligami, ale jak prezentujesz takie podejście to dlatego C+ może to spokojnie olewać....

 

@Artek1008 - ja nie kwestionuję tej ligi, ale to nie jest liga na 60-70 PLN. Jakby C+ miał pakiet sport lub film i powiedzmy 30 PLN i 30 PLN...to ok, ale jak ja muszę płacić 60-70 PLN i mieć w pakiecie prawa takie jak polska liga ręcznej to wolę powalczyć o Bundesligę lub NHL....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września jednak zmiana kanałów z LM w Canal+ mecz Bayern - Rostów, Barcelona - Celtic na C+ Sport, no tak w końcu Lewandowski w formie to i C+ poświęci mu studio... reszta bez zmian.

 

Łapcie też pełny rozkład na Ligę Europy 15 września:

 

18:45 Studio Ligi Europy C+ Sport

18:55 Feyenoord - Manchester United C+ Sport

18:55 Sassulolo Calcio - Athletic Club C+ Sport 2

18:55 Maccabi Tel-Awiw - FC Zenit nSport+

18:55 Anderlecht Bruksela - Qabala Eurosport 1

18:55 Viktoria Pilzno - AS Roma TVP Sport

21:00 Inter Mediolan - Hapoel Beer Shewa C+ Sport

21:00 OGC Nice - FC Shalke 04 C+ Sport 2

21:00 Villarreal CF - FC Zurich nSport+

21:00 Panathinaikos Ateny - Ajax Amsterdam Eurosport 1

21:00 Southampton FC - Sparta Praga TVP Sport

23:30 Studio Skrótów C+ Sport, nSport+

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart18 - to jest doskonałe wypełnienie okresów pomiędzy ligami, ale jak prezentujesz takie podejście to dlatego C+ może to spokojnie olewać....

 

@Artek1008 - ja nie kwestionuję tej ligi, ale to nie jest liga na 60-70 PLN. Jakby C+ miał pakiet sport lub film i powiedzmy 30 PLN i 30 PLN...to ok, ale jak ja muszę płacić 60-70 PLN i mieć w pakiecie prawa takie jak polska liga ręcznej to wolę powalczyć o Bundesligę lub NHL....

A ja mam gdzieś twoje NHL czy inne rozgrywki o których wspominałeś.I tak samo opłacam abonament.A faktycznie te prawa  i np Bundesliga to podobny poziom cenowy. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września jednak zmiana kanałów z LM w Canal+ mecz Bayern - Rostów, Barcelona - Celtic na C+ Sport, no tak w końcu Lewandowski w formie to i C+ poświęci mu studio... reszta bez zmian.

 

Łapcie też pełny rozkład na Ligę Europy 15 września:

 

18:45 Studio Ligi Europy C+ Sport

18:55 Feyenoord - Manchester United C+ Sport

18:55 Sassulolo Calcio - Athletic Club C+ Sport 2

18:55 Maccabi Tel-Awiw - FC Zenit nSport+

18:55 Anderlecht Bruksela - Qabala Eurosport 1

18:55 Viktoria Pilzno - AS Roma TVP Sport

21:00 Inter Mediolan - Hapoel Beer Shewa C+ Sport

21:00 OGC Nice - FC Shalke 04 C+ Sport 2

21:00 Villarreal CF - FC Zurich nSport+

21:00 Panathinaikos Ateny - Ajax Amsterdam Eurosport 1

21:00 Southampton FC - Sparta Praga TVP Sport

23:30 Studio Skrótów C+ Sport, nSport+

 

Na nSport+ zamiast M. Tel Awiw - Zienit mogli dać Mainz - St-Étienne​. No i nikt nie będzie transmitował o 17:00 meczu Qarabağ - Liberec?

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...