Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie poker ,brydż a na nowym kanale który chcą uruchomic dorzuca pilke wodna,indyjska lige krykieta.a w okresie zimowym wyscigi zaprzegow psich a latem dojdzie piłka plażowa......jak premium to premium ,musi być szeroki wybór........a przy okazji można cene podniesc

Akurat pilka plażowa reprezentacjyjna to nie taki głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Jest jakiś powód dlaczego nie pokazują meczu West Brom - Crystal Palace ? Nie chce im się ?

Edytowane przez marekpolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pilka plażowa reprezentacjyjna to nie taki głupi pomysł.

No pewnie, zresztą z tego co wiem podczas MP w lipcu, które pokazywało nc+ oglądalność była niezła. Zrobili fajną oprawę trzeba powiedzieć. W 2013 były również MŚ na antenach nc+ i jak na wczesne godziny, ludzie to oglądali. Beach soccer w Polsce ma duże grono fanów, jest też strasznie widowiskowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze curling... wy na serio piszecie o tych sportach, czy nie wyczuwam sarkazmu? To może zamiast przedłużenia następnym razem BPL niech wezmą hokej na trawie i siatkonogę z Tajlandii. Będzie więcej zamiast jednej ligi w piłkę. Nabrali jakiegoś ciu.. w stylu Cavaliada i teraz anten brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze curling... wy na serio piszecie o tych sportach, czy nie wyczuwam sarkazmu? To może zamiast przedłużenia następnym razem BPL niech wezmą hokej na trawie i siatkonogę z Tajlandii. Będzie więcej zamiast jednej ligi w piłkę. Nabrali jakiegoś ciu.. w stylu Cavaliada i teraz anten brakuje.

Przy obecnym upływie abonamentów to za trzy lata moze ich nie stac na BPL(jak jeszcze Canal+ bedzie istniał),to rzeczywiscie moga zakupic jakies egzotyczne sporty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chromiczny

Ja bym jeszcze dorzucił zawody, które lata temu były na Eurosporcie - właściciel, pies i frisbee. Fajnie się to oglądało. Tylko wtedy powinni zmienić nazwę na Polsat Sport i zapodawać 3 kanały w pakiecie za 19.90, w tym jeden FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że z ligą angielską jest taki problem, że oni nie mogą pokazać wszystkich meczów. Wg moich obserwacji do końca obecnej umowy (do połowy 2016) mogą pokazać około 190 meczów w sezonie (średnio 5 meczów na kolejkę). Problem jest tego typu, że standardowa kolejka ma 6 terminów meczowych (sobota 3 mecze, 2 niedziela, 1 poniedziałek). I jak w niektórych tygodniach pokażą 6 meczów, to w innych muszą ograniczyć się do 4. I wychodzą takie kwiatki (często jest to niewidoczne, jak kolejka meczowa jest w środku tygodnia). Wg mnie to nie kwestia wolnej anteny, jak w przypadku TVP Sport, a umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Problem jest tego typu, że standardowa kolejka ma 6 terminów meczowych (sobota 3 mecze, 2 niedziela, 1 poniedziałek).

to nie jest standard, a juz na pewno poniedziałkowy mecz się do tego miana nie zalicza.

Brak meczu o 18,30 to hańba , a nie żaden mały limit. Meczu o tej godz. nigdy nie brakło nawet wtedy kiedy mieli 140-150 meczów na sezon.

Wczoraj to był bodajże 2 lub 3 raz kiedy olano mecz o tej godz i raz przeniesiono na 38 z tego co pamiętam mecz United. To wszystko się dzieje po fuzji.

Najpierw za Smokowskiego na stołku były przedziwne decyzje szczególnie w okresie świąteczno - noworocznym, a to co się dzieje teraz za korporacyjnego pustaka to bła.Żenada.

Tyle

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było. Zastanawia mnie tylko jaki to ma sens, komentatorzy na stadionie mają jeszcze swój klimat, ale ci pod stadionem to ani meczu nie obejrzą, ani się specjalnie nie narobią, bo wejść malutko, a treści żadne ekskluzywne, tylko ogólniki z gazet, a potem 3 minuty anilizy i mecz ligi włoskiej. Prócz fajnej wycieczki dla redakcji nie miało to żadnego uzasadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najpierw za Smokowskiego na stołku były przedziwne decyzje szczególnie w okresie świąteczno - noworocznym, a to co się dzieje teraz za korporacyjnego pustaka to bła.Żenada.

Tyle

Smokowski to w ogóle twierdzi, że w PL pokazuje się za dużo meczy... kilkakrotnie czytałem z nim wywiady i zawsze to samo   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

spirit83 podobnie uważam, mogli Święcickiego wysłać na mecz Juventus - Inter, kogoś na finał na Wembley, a tak wszyscy pojechali na Derby Madrytu. Dziś wszyscy w pośpiechu wracają by komentować mecze z Warszawy :/ mogli już zostać w Hiszpanii na mecz Barcelona - Sevilla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że z ligą angielską jest taki problem, że oni nie mogą pokazać wszystkich meczów. Wg moich obserwacji do końca obecnej umowy (do połowy 2016) mogą pokazać około 190 meczów w sezonie (średnio 5 meczów na kolejkę). Problem jest tego typu, że standardowa kolejka ma 6 terminów meczowych (sobota 3 mecze, 2 niedziela, 1 poniedziałek). I jak w niektórych tygodniach pokażą 6 meczów, to w innych muszą ograniczyć się do 4. I wychodzą takie kwiatki (często jest to niewidoczne, jak kolejka meczowa jest w środku tygodnia). Wg mnie to nie kwestia wolnej anteny, jak w przypadku TVP Sport, a umowy.

Liga angielska nadal w Canal+
 
Spółka Canal+ wykupiła kolejne prawa medialne do angielskiej Premier League. Stacja kładzie tym samym kres spekulacjom o możliwości utraty tego pakietu. - informuje SportMarketing.pl

 

Jak w przypadku innych krajów, również telewizja w Polsce otrzymała prawa do wszystkich 380 spotkań każdego sezonu, w latach 2013-2016. Mecze będą dostępne w ofercie nowej platformy nC+.

 

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że Canal+ ponownie zainwestował w prawa do naszych rozgrywek. - stwierdził Richard Scudamore, prezes Premier League.

Maja prawa do wszystkich spotkan,tylko ze sobote o 16.00 moga pokazywac tylko jedno spotkanie
Edytowane przez Arek1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek1970

nie bardzo rozumiem czego tyczy twój post.

@jacekmalina ma raczej na myśli mecze w tygodniu i brak meczu o 18,30 niż twoja sugestia co do 1 meczu o 16-stej.

To, ze jest możliwość tylko 1 meczu o 16-stej w sobotę to wie każdy nawet średnio kumaty, a jak ktoś nie wie [ takich tu niestety nie brak ] to nie powinien w ogóle pisać na temat BPL i transmisji.

 

@mateusz14422

Co do nowej umowy to nikt nie wie nic na pewno, choć raczej nic sie nie zmieni bo C+ pokazuje RACZEJ wszystkie mecze powyciągane poza 16-stą [ nie liczę tu kilku kolejek w środku tygodnia ]

Żeby sie drastycznie powiększyła liczba transmisji to musieliby mieć zgodę na więcej niż 1 mecz o 16-stej.

A tego nie dostana dopóki sa na HB, choć kilka tygodni temu widziałem że Sky Italy razem z Fox pokazali chyba 3 mecze z satelity. Jak ominęli słynny limit to nie wiem.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...