Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arkon oczywiscie masz wiele racji niemniej mi np najlepiej oglądało się właśnie ten Real z 2011/2012 grali świetną piłkę i byli znakomicie poukładani na boisku no i za plecami był rywal przez duże "R" albo raczej "B":)

Zdobycie LM z Interem też nie było byle czym :)

 

Generalnie jest to specyficzny trener ja np zobaczył bym go chętnie dla odmiany w jakimś przeciętnym klubie ze środka tabeli (coś mówi się teraz o Valencii) bez milionów na transfery

Ciekawe jak wtedy by się sprawdził

Niemniej magia nazwiska nawet po nieudanym sezonie może jeszcze przez jakiś czas pozwalać mu znajdować zatrudnienie raczej w klubach bardzo bogatych przynajmniej tak myślę

ale Abramowicz go nie zwolni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valencia wzięła przykład z klubów angielskich- bezsensownie wydaje pieniądze na mocno przeciętnych zawodników, oczywiście wszystkich od Mendesa. Poza tym mają już trenera na lata- Gary'ego Neville'a(taki żarcik).

 

Ale ma kasę więc nie jest tak jak piszesz że ich nie ma.

"ja np zobaczył bym go chętnie dla odmiany w jakimś przeciętnym klubie ze środka tabeli (coś mówi się teraz o Valencii) bez milionów na transfery"

 

Z resztą czy reprezentanci Portugalii to przeciętni grajowie ? Albo Abdenour? Chyba nie bardzo :) Polecam zobaczyć mecz z Barca :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Barcą widziałem- Valencia miała mnóstwo szczęścia, a Messi czy Neymar źle nastawione celowniki. Bywa. Dla takiego klubu zdobycie mistrzostwa Hiszpanii byłoby osiągnięciem niemalże jak dla Realu LM albo nawet większym. Tam Mourinho mógłby pokazać swój kunszt, ale tak naprawdę za bardzo lubię La Ligę, żebym chciał aby tam pracował. Niech idzie do Francji lub Włoch, tych lig i tak nie oglądam, więc nie męczyłbym się oglądając "popisy" prowadzonych przez niego drużyn :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież niektórzy tak zachwycali się różnorodnością u "konkurencji", to teraz mamy też golf czy jeździectwo w nc+ :). Problem polega na tym, że niespecjalnie dużo jest jeszcze do kupienia. Ewentualnie Puchar Włoch czy Francji, może NHL i tyle.

Jeszcze azjatycka czy afrykańska Liga Mistrzów :D Może coś amerykańskiego, jak NCAA, MLB czy wyścigi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Wolski w studio....najlepszy komentator znowu nic nie skomentuje....

Wolski jutro komentuje mecz Leverkusen vs Barca

 

20:40 | Canal+ | Bayer Leverkusen - FC Barcelona (R.Wolski - K.Kosowski z Leverkusen; KR: E.Durda)

20:40 | Canal+Sport | Chelsea -  FC Porto (A.Twarowski - R.Nahorny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Smokowskim, Wolskim, Twarowskim i do tego ciut słabsi Gleń, Rosłoń, Pełka i Ryczel - jest tak jak mówie tzn. pasja i odpowiednie budowanie emocji. Natomiast oni mają za dużo komentatorów i niestety potem wiele spotkań komentują osoby nie umiejące budować emocji. Naprawdę sporo zyskaliby na tym odświeżeniu kadry poprzez zwolnienie 50% ludzi - to jest dobry moment, bo 3 ligi odpadły. Dziś mamy doskonały przykład z prowadzeniem multiligi przez Smokowskiego i komentarzem Pełki - a gdzie reszta?? No właśnie....Wolski w studio, Twaro, Gleń i Rosłoń wolne....zamiast rzucić pełne siły na dzisiejsze spotkania i jutro podobnie. Nie mogą komentować po 1 meczu dzień po dniu ? W Eleven świetni komentatorzy komentują często po 2 mecze na dzień....

 

Ponadto ciekawi mnie dlaczego w tej kolejce nie ma w multilidze tabelek ?? To w 5 kolejce były, a teraz jak się wszystko waży to tabelek nie ma :D Nie rozumiem tego....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Smokowskim, Wolskim, Twarowskim i do tego ciut słabsi Gleń, Rosłoń, Pełka i Ryczel - jest tak jak mówie tzn. pasja i odpowiednie budowanie emocji. Natomiast oni mają za dużo komentatorów i niestety potem wiele spotkań komentują osoby nie umiejące budować emocji. Naprawdę sporo zyskaliby na tym odświeżeniu kadry poprzez zwolnienie 50% ludzi - to jest dobry moment, bo 3 ligi odpadły. Dziś mamy doskonały przykład z prowadzeniem multiligi przez Smokowskiego i komentarzem Pełki - a gdzie reszta?? No właśnie....Wolski w studio, Twaro, Gleń i Rosłoń wolne....zamiast rzucić pełne siły na dzisiejsze spotkania i jutro podobnie. Nie mogą komentować po 1 meczu dzień po dniu ? W Eleven świetni komentatorzy komentują często po 2 mecze na dzień....

 

Ponadto ciekawi mnie dlaczego w tej kolejce nie ma w multilidze tabelek ?? To w 5 kolejce były, a teraz jak się wszystko waży to tabelek nie ma :D Nie rozumiem tego....

Bo to Twoje subiektywne zdanie, dla mnie Wolski nie jest najlepszy, choć mi nie przeszkadza. O wiele bardziej wolę słuchać z wymienionych niżej wg Ciebie: Rosołka, Pełki, Glenia. Natomiast Smok wg mojej oceny jeszcze niżej, też mi nie przeszkadza jak komentuje, ale w studio prezentuje się o wiele lepiej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to Twoje subiektywne zdanie! Ja nie wierzę ludziom, którzy komentują więcej niż trzy mecze w dwa dni. Ciężko się przygotować do jednego spotkania, a co dopiero do czterech w dwa dni. A trzeciego robić skróty...
I też bez przesady z tym, że nie ma atmosfery LM czy też nie ma pasji. Posłuchajcie skróty dzisiejszych meczów. Fajnie wszystko wyszło, włącznie z analizami ekspertów podczas relacji. Tylko w studio brakuje porządnych dyskusji, bo teraz jest tak wszystko na szybko. Po co, skoro same gole można zobaczyć w środę w TVN 7.

A Smokowski fajnie komentuje Multiligę. Pierwszy raz w historii, a nie w sezonie :) Choć i tak wolę Karpińskiego, mu to znakomicie wychodzi. Wojtek Zawioła jest jałowy, on powinien prowadzić przeróżne studia, a nie komentować mecze czy pracować jako lektor przy Premier League :P

Natomaist Wolski komentuje jutro, ale jednak ze studia, a nie z Leverkusen. 

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast dziwi co innego... bo to, że puszczają BPL w C+Sport2, to presja, aby w kablu przeszli abonenci na nowe droższe pakiety. Natomiast jaki sens ma w tym sezonie studio przedmeczowe i skróty w C+, a nie C+Sport? Zabierają "główną" antenę dla sportu, a w C+Sport w sumie nic się nie dzieje w tym czasie...

Coraz bardzie natomiast irytuje mnie Marciniak, taki typowy "zniewieściały goguś", do piłki mi nie pasuje.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na kanale 38 pojawiło się logo Nsport+ ? :) Przecież to już był stricte kanał C+, czyli dostępny jedynie z paczką C+....o teraz logo zniknęło....

Właściwie to kanał stricte nc+ i wcześniej też był z logo nSport+/nSport.

Widocznie nie mogą się zdecydować. Najlepiej byłoby jakby ten serwis nazywał się CANAL+ EVENTS, jak to kiedyś miało się stać, ale okazało się niestety niesprawdzoną informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...