Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakość komentarza słaba ? W C+ jak nie dali Wolskiego czy Twarowskiego (obydwaj klasa sama w sobie) do studia to mogłeś co najwyżej zobaczyć jeden mecz LL czy BPL z ich udziałem. Z kolei bardzo dobry komentarz Święcickiego czy Mirosławskiego można było i TRZY RAZY na dzień posłuchać! W zasadzie hitowe spotkania czy te bardziej atrakcyjne można oglądać z komentarzem Święcickiego czy Mirosławskiego co daje 50% do atmosfery meczu....

 

Serie A w Eleven ogląda się wreszcie z przyjemnością i emocjami...LL z resztą podobnie, bo większość komentuje Mirosławski.

 

 

Co do ilości to daje ona jedno WYBÓR, które wcześniej nie było. Tak więc mając wolny wieczór mam gwarancję, że zobaczę meczyk Serie A, której wcześniej nie miałem, bo np. mecz Juve był o 18 i później już ich nie interesuje i nic nie zapodają.....Teraz praktycznie w każdej kolejce mogę też zobaczyć mecz Interu, co w poprzednim sezonie było wielkim świętem....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z Artkiem. Jestem fanem La Ligi, ale bez przesady. Nie rajcują mnie mecze Malaga-Levante. W zeszłym sezonie może jednego, góra dwóch meczów ligi hiszpańskiej nie zobaczyłem na żywo, z tych które mnie interesowały. Weźmy pod uwagę dostępność- Canal+ jest w każdej kablówce, a Eleven!? Nie każdy lubi transmisje online. Co do komentatorów, to oprócz Ćwiąkały rewelacji nie ma. Mirosławski jest daleko w tyle za Wolskim. Jakość 11 też ustępuje Canal+. Dla mnie jest więcej minusów, ale niestety nie mam na to żadnego wpływu.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja popieram Arkona. Dla mnie Miroslawski jest slaby. Sztucznie się emocjonuje - drze się nawet wtedy, kiedy nie jest to konieczne, co chwilę chwali się gdzie to w Hiszpanii nie był, no i powtarza regularnie o transmisjach LaLiga w 11. No i popełnia błędy dość często, z tego co patrzę na tt i słyszę od znajomych.

 

A sam fakt komentowania trzech meczów dziennie przez jednego człowieka jest żałosny. Jak Mirosławski powiedział kiedyś, ze nie wierzy dziennikarzom komentującym kilka sportów/lig, tak ja nie wierzę komentatorom robiącym dwa/trzy mecze w jednym dniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek wybacz, ale po:

 

1) wolę komentarz emocjonalny niż jakieś wywody górnolotne godne dra polonistyki - to, że naśladuje Borka, dla mnie super jest głośno i żywo, aż chce się oglądać

 

2) jeżeli dla Ciebie żałosne jest, że najlepszy komentatorzy komentują wiele spotkań to nie mam słów, lepiej zapodać jakiegoś 2-go czy 3-cio ligowego prawda? A najlepiej tego najlepszego posadźmy do studia to wtedy przecież posłuchamy go w przerwie :D - to jest żałosne. I przeczysz sam sobie, bo krytykując słabszych komentatorów w Eleven jednocześnie wolisz, żeby Ci najlepsi nie komentowali wielu spotkań - gdzie tu logika ? Ja wolę mechanizm, że top komentuje po 3 spotkania dziennie, niż mam słuchać usypiający komentarz, bo polityka jest taka, żeby nikt nie przekroczył magicznej granicy jednego spotkania na dzień :D

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek to taki klakier nc+ jak @|maciejolek tvp, więc nie ma się co dziwić. Lepiej jak w przypadku Wolskiego wpuszczać go do komentowania raz na 3 tygodnie i to mecz Pucharu Króla Barcelony z ogórkami, gdzie kopali się jedni i drudzy po głowach, albo słuchanie Nahornego z Twarowskim wymyślających coraz to nowe porównania na piłkarzy często przegadując ciekawe akcje czy momenty i nie potrafiący przez pół sezonu nauczyć się poprawnie wymawiać nazwę beniaminka angielskiego.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[regulamin - nie obrażamy]

 

Miroslawski tak bredzil ze da szanse mlodym a komentuja glownie jego kolezkowie swiecicki(nie trawie go ale wielu sie podoba )ale dumanowski,grzywacz,majdan,ostrowski to porazka

 

 

fajnie ze pokazuja duza ilosc meczy i to jest  mega plus elevenow ale trzeba tez dostrzec ich braki

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy innych użytkowników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie rozumiecie mnie. Nikogo nie chwalę, bo wielokrotnie krytykowałem nc+ za brak LaLigi, za utrzymanie cen po stracie praw, więc @bober1 (klakier Polsatu, jeśli mamy być [beep]cy i niedojrzali) lekko przesadzasz. Ja po prostu nie lubię, gdy ktoś komentuje trzy mecze, bo mu nie ufam. Sam jestem dziennikarzem i wiem, że przygotowanie do jednego meczu to dużo czasu, a co dopiero do 7 tygodniowo...A dodatkowo Mirosławski jest szefem redakcji! Dla mnie to słabo przygotiowany merytorycznie komentator i tyle. Każdy ma swoje zdanie. + Chcicąłbym, żeby chociaż połowa z Was była tak obiektywna jak ja czy inni użytkownicy typu @Strain, @Arkon, @lukas_k czy chociażby @robson, któzy potrafią dyskutować, a nie tylko wyzywać innych i nie widzieć niczego innego poza hejtowaniem :) A Wolski...czepiacie sie mnie, a co ja mam do tego? też wolałbym, aby komentował, ale zrozumcie jedno - taka jest jego rola w tym sezonie, może za rok będzie inna, kto wie. Może sam chciał sie sprawdzić jako człowiek ze studia? ;) Zresztą....zaraz się niektórzy ucieszą. 

To wszystko nie zmienia faktu, że np. Ćwiąkała to znakomity ekspert. Odkrycie ostatnich lat moim zdaniem ;)

Jak napisał kolega @fillion - super, że dają dużo meczów, są tego plusy, ale mają również wiele minusów, których omijać nie możemy.

Rozpiska komentatorów:

EKSTRAKLASA:
Piątek, 20.11:
20:00, 21:20, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: K.Węgrzyn, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Górnik Z. - Wisła (T.Smokowski - K.Kosowski, reporterzy: D.Kabała-Malarz, T.Lipiński, skrót do Ligi+: T.Lipiński)

 

Sobota, 21.11:

15:00, 17:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (K.Marciniak, gość: K.Węgrzyn)

15:25 | Canal+Sport | Jagiellonia - Korona (A.Marchliński - T.Wieszczycki, reporterzy: P.Bojarska, F.Surma, skrót do Ligi+: F.Surma)

17:35 | Canal+Sport | Legia - Śląsk (MECZ KOLEJKI) (R.Wolski - G.Mielcarski, reporterzy: M.Wodziński, B.Ignacik, moderator: M.Wodziński, skrót do Ligi+: B.Ignacik)

17:40 | nSport+ | Górnik Ł. - Ruch (B.Gleń - W.Jagoda, reporterzy: S.Śledź, A.Westfal, skrót do Ligi+: A.Westfal)

20:00 | Canal+Sport | Liga+ (R.Dębińsk)

20:30 | nSport+ | Termalica - Piast (P.Laboga - L.Orłowski, reporter i skrót do Ligi+: G.Milko)

 

Niedziela, 22.11:

15:10 | Canal+Sport | Podbeskidzie - KGHM Zagłębie (M.Rosłoń - K.Przytuła, reporterzy: S.Śledź, M.Wodziński, skrót do Ligi+Extra: P.Laboga)

17:40 | Canal+ | Pogoń - Lech (R.Dębiński - M.Murawski, reporterzy: P.Bojarska, M.Wróblewski, skrót do Ligi+Extra: C.Olbrycht)

20:00 | Canal+ | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: G.Mielcarski, S.Stempniewski)

 

Poniedziałek, 23.11:

20:00 | nSport+ | Ekstraklasa po godzinach (K.Marciniak, gość: P.Świerczewski)

 

Wtorek, 24.11:
22:45 | nSport+ | Cracovia - Lechia (Premiera) (Ż.Żyżyński - W.Jagoda, reporterzy: D.Kabała-Malarz, A.Westfal, skrót do Ekstraklasy po godzinach: A.Westfal)

 

 

PREMIER LEAGUE:
Sobota, 21.11:

13:40 | Canal+Sport2 | Watford - Manchester United (A.Twarowski - R.Nahorny)

15:55 | Canal+Sport2 | West Bromwich Albion - Arsenal (M.Rosłoń - P.Rudzki)

18:25 | Canal+Sport2 | Manchester City - Liverpool (P.Pełka - R.Nahorny)

 

Niedziela, 22.11:

16:55 | Canal+Sport2 | Tottenham - West Ham United (P.Pełka - P.Rudzki)

 

Poniedziałek, 23.11:
20:55 | Canal+Sport | Crystal Palace - Sunderland (M.Rosłoń - R.Nahorny)

 

PIŁKA RĘCZNA:
Czwartek, 19.11:
18:40 | Canal+Sport | Rhein-Neckar Lowen - Montpellier (R.Skrzyński - M.Matysik)

 

Piątek, 20.11:

17:55 | nSport+ | Budocnost Podgorica - MKS Lublin (P.Karpiński - I.Nabożna)

 

Sobota, 21.11:

15:55 | Canal+ | Besiktas Stambuł - Orlen Wisła Płock (P.Karpiński - J.Cieślikowski)
20:40 | Canal+Sport2 | Paris Saint-Germain - THW Kiel (K.Bandych - R.Lis)

 

Niedziela, 22.11:

17:40 | nSport+ | Vardar Skopje - FC Barcelona (K.Bandych - M.Lijewski)
18:30 | Canal+Sport | Studio EHF (P.Karpiński; gość: M.Jurasik)

18:55 | Canal+Sport | VIVE Tauron Kielce - KIF Kolding (R.Skrzyński - M.Matysik, reporter: P.Bugajny)

Środa, 25.11:
18:25 | Canal+Sport | Flensburg-Handewitt - Orlen Wisła Płock (T.Dryła - M.Lijewski z Flensburga)


LIGA MISTRZÓW:
Wtorek, 24.11:

17:55 | Canal+Sport | Zenit - Valencia (Ż.Żyżyński - L.Orłowski)

17:55 | Canal+Sport2 | BATE Borysów - Bayer Leverkusen (B.Gleń - F.Surma)

20:00, 22:45 | Canal+ | Studio Ligi Mistrzów (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: A.Vuković, G.Mielcarski)
20:40 | Canal+ | FC Barcelona - AS Roma (R.Wolski - T.Lipiński z Barcelony; KR: P.Laboga)
20:40 | Canal+Sport | Bayern - Olympiacos (A.Marchliński - M.Murawski)

20:40 | Canal+Sport2 | Arsenal - Dinamo (R.Dębiński - K.Przytuła)

20:40 | nSport+ | Maccabi Tel-Awiw - Chelsea (P.Pełka - P.Rudzki)

20:40 | NC+ 38 | Multiliga Mistrzów (P.Karpiński - G.Milko)

 

Skróty do studia LM:

BATE-Bayer: F.Surma

Arsenal-Dinamo Z.: R.Dębiński

Bayern-Olympiacos: A.Marchliński

Porto-Dynamo K.: G.Waliszko

Maccabi-Chelsea: P.Rudzki

Zenit-Valencia: Ż.Żyżyński

Lyon-Gent: K.Marciniak

Środa, 25.11:

15:55 | Canal+Sport | Astana - Benfica (Ż.Żyżyński - F.Surma)

17:55 | Canal+Sport2 | CSKA Moskwa - Wolfsburg (R.Skrzyński - K.Węgrzyn)

20:00, 22:45 | Canal+ | Studio Ligi Mistrzów (P.Karpiński - R.Dębiński, goście: M.Baszczyński, M.Murawski)

20:40 | Canal+ | Manchester United - PSV (M.Rosłoń - R.Nahorny z Manchesteru; KR: E.Durda)

20:40 | Canal+Sport | Juventus - Manchester City (P.Pełka - K.Przytuła)

20:40 | Canal+Sport2 | Szachtar - Real Madryt (P.Laboga - L.Orłowski)

20:40 | nSport+ | Borussia M'gladbach - Sevilla (C.Olbrycht - T.Wieszczycki)

20:40 | NC+38 | Multiliga Mistrzów (M.Wróblewski - G.Milko)
22:55 | TVN 7 | Magazyn Ligi Mistrzów (T.Smokowski; gość: G.Mielcarski; skróty: K.Bandych, E.Durda)

Skróty do studia LM:
Malmo-PSG: K.Marciniak
Szachtar-Real: P.Laboga
CSKA-Szachtar: R.Skrzyński
Atletico-Galatasaray: G.Waliszko

Astana-Benfica: F.Surma

Juventus-Man. City: P.Pełka

Borussia M.-Sevilla: C.Olbrycht

MŁODZIEŻOWA LIGA MISTRZÓW:
Wtorek, 24.11:
13:55 | nSport+ | FC Barcelona - AS Roma (E.Durda - L.Orłowski)
15:45 | nSport+ | Legia Warszawa - FC Midtjylland (M.Rosłoń - W.Jagoda; reporter: D.Kabała-Malarz)

Środa, 25.11:
13:55 | nSport+ | TBC (E.Durda - W.Jagoda)


KOSZYKÓWKA:
Środa, 18.11:
04:30 | Canal+Sport | NBA: Golden State Warriors - Toronto Raptors (E.Durda - H.Radke)
20:40 | Canal+Sport | EUROLIGA: Real Madryt - Chimiki (W.Michałowicz - T.Świętoński)

Czwartek, 19.11:
18:40 | Canal+Sport | Żalgiris Kowno - Stelmet Zielona Góra (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

Sobota, 21.11:
02:00 | Canal+Sport | New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs (M.Łopaciński - H.Radke)
22:55 | Canal+Sport | Orlando Magic - Sacramento Kings (W.Michałowicz - Z.Telman)

Niedziela, 22.11:
21:30 | Canal+Sport | NBA: LA Clippers - Toronto Raptors (T.Dryła - W.Kijanowski)

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek ma racje z tym Mirosławskim i z tym hejtowaniem przez niektórych.Mnie tez wku...a to ze nie dadza chociaz raz szansy do komentowania powrotu Sergiuszowi Ryczelowi tylko tak chłopa marnuja ale co ja moge nic zupełnie nic chociaz płace 150zl abonamentu.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pytań La liga w eleven


 



 

Nie ma zaskoczenia Miroslawski i Cwiakala z Madrytu


Za sześć dni klasyk Hiszpanii Real - Barcelona. Jako ze było o to duzo pytań - komentujemy z @P_Miroslawski ze stadionu.


MIroslawski i Tomasz Cwiakala komentuje Real - Barcelona


Obaj kibice Realu I Barcelony


twitter Tomasz Cwiakala


Edytowane przez karatekit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za nowy player na http://canalplussport.pl? Na czym oparty, rezygnacja z Silverlight?

Póki co duże spadki FPS, klatkowanie i do tego mocno buforuje, nawet programy ze strefy VOD, w tym np stare magazyny ligowe.

To jest jakiś ich autorski odtwarzacz, ale nadal oparty na dziadowskim Silverlight. Chcesz płynności, odtwarzaj przez Internet Explorer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie są skutki stosowania standardu, który powoli wszyscy porzucają. Nawet twórca, Microsoft. Najlepiej działa na wspomnianym Internet Explorer. Wystarczy wejść w NC+GO, zarzucić TVN 24 i zerknąć na dolny aktywny pasek z info. Jedynie na IE śmiga w  miarę płynnie. Firefox 32-bit klatkuje. FF 64-bit w ogóle nie obsługuje  Silverlight. Podobnie Edge z Windows 10, Chrome i inne przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W C+online zeszli właśnie do jakości Eleven. Sprawdziłem co prawda jedynie skrót meczu Legii, ale wygląda to dokładnie tak jak jakość streama Eleven. ....

Też sprawdziłem i totalna nieprawda ......

No tak na tym forum tylko "eleven" się teraz wychwala ....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nieprawda? Wczoraj bawiłem się nc+GO to np. TVN24 miał mniej więcej (na oko rzecz jasna) jakość Elevena. Dziś odpalam C+online, po przeczytaniu rewelacji o nowym playerze i odpaliłem materiał nagrany (bo nie ma nic LIVE) i ten materiał lekko pikseluje na monitorze, gdzie na C+online była żyleta. Może to wina materiału, bo na żywo nic nie ma, dopiero się przekonamy....albo już poprawili, później sprawdzę.

 

 

EDIT: Odpaliłem teraz ręczna LIVE i jak dla mnie to nie jest to ta sama jakość co była. Dałem fulla na lapku i brameczki pikselują, co wcześniej nie miało miejsca, bo obraz był bardzo ostry nawet na nożnej....Jakby ktoś mógł zmierzyć to byłoby fajnie....Plus taki, że pasek znika..

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...