Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@widz666

Ale Gran Derbi nie będzie już na canal+ to w czym problem ?

 

@stormwindpl

uruchamiasz usługę dziś i masz ją do końca miesiąca za free i przed końcem miesiąca dzwonisz i rezygnujesz i na koniec grudnia masz ją wyłączoną. 15,90 płacisz i koniec historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi z prawda do La Liga     przypadkowo znalazłem taki cytat

 

 

La Liga launches bid process for TV rights to 2019
From David Del Valle in Madrid
November 16, 2015

The TV rights to the top Spanish Leagues for the period 2016-2019 have opened for bids. They must be submitted by 2 December for the broadcast rights to packages of La Liga’s first and second divisions and the Copa del Rey for seasons 2016-2017, 2017-2018 and 2018-2019.

This is the first time that an open bidding process has been called for the whole football TV rights since a centralised sales system has been approved.

There will be a single free-to-air (FTA) match, scheduled on Fridays, and only free-to-air networks can submit a bid for it. There will also be recaps of 90 seconds per game available for every network.

Rights are split into nine different blocks for both FTA and pay-TV, from one single package with one game of each division to a La Liga produced channel with eight live games and the entire Copa del Rey competition. Moreover video-on-demand (VOD) exclusive rights will be available.

 

Z tego co wiemy to NC+  kupiła  Copa Del rey na 3 lata  a 11 kupił  niedawno duży   pakiecik    La Ligi do 2018  czy 2019? 

 

A teraz nagle widać  prawa   2016-2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne głosy

1 jedni mówią że ten rok [ według mnie maks 5% szans na to ]

2 inni w tym ja , że luty-marzec 2016

 

Od siebie dodam, że mi konsul na moje słowa, że tylko liga angielska mnie przy nich trzyma powiedział, że przetarg się rozstrzygnie koło maja (mając przed sobą moją umowę, która wygasa z końcem marca), taki zgrywus :). Też już jestem na wypowiedzeniu dlatego od pewnego czasu sobie konwersujemy, propozycje oczywiście żenujące słabe, nie ma o czym rozmawiać. 

Edytowane przez Dawidoff84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że pokażą 3 z 4 meczów, które są o wcześniejszych porach i nie pokażą Cska-Wolfsburg a pokażą Astana- Benfica... ? Ale żal

 

Ja tego naprawdę nie rozumiem i nie mam do nich siły....zachowują się jak TVP....

C+Sport 2 jest wolny o tej porze....powtarzają Astanę...

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej. To spotkanie będzie pokazane w c+Online, wiec jaki sens, aby nie pokazali tego spotkania w telewizji? No właśnie. Zresztą dzisiaj opublikuje rozpiskę komentatorów to zobaczycie ;)

 

A dodając do LE, LM czy weekendowych relacji spotkania SerieA, LaLiga czy L1 mielibyśmy świetny tydzień w nc+. A tak musimy płacić dodatkowo za Eleven. Szkoda, ze czasy jak w poprzednim sezonie sie skończyły.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jak w C+Online to czy z komentarzem? ;)

 

No szkoda.... :P mielibyśmy 2 mecze Serie A (bez Święcickiego!) zamiast 5-7  oraz 3-4 spotkania LL zamiast pewnie 7-9 :D @Artek sorry, ale tego się nie da obronić - teraz prawdziwy fan LL czy jak w moim przypadku Serie A może wszystko sobie śledzić ;)

 

Już nie wspomnę jak tanio wychodzi jak wykupisz opcję online ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale ja jako fan otrzymuje żałosny komentarz Grzywacza, Pawłowskiego czy Świerczewskiego. Oczywiście - Pan Stefan i Święcicki robią to super :)

 

Da się obronić. Dla mnie po prostu jakoś komentarza jest slaba, a dla mnie to jest ważniejsze niż ilość, bo co mi po ilości, jak wole obejrzeć mecz z francuskim komentarzem? LaLiga też czasami oglądam z francuskim kkomentarzem. ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://emocje.ncplus.pl/#games-schedule

Tutaj niby jest transmisja z tego meczu ale kto ich tam wie...

 

Wydaje mi się, że było tak. Dodano mecz CSKA - Wolfsburg w ramach UEFA Champions League na CANAL+Sport. Potem o tej godzinie na tym kanale dano w ramówce mecz Flensburg-Handewitt - Płock w ramach VELUX EHF Champions League na CANAL+Sport. Stąd mecz futbolowy rozgrywany w Chimkach pod Moskwą zniknął w ramówki pierwszego kanału sportowego C+ i jednocześnie zapomniano do wstawić do CANAL+Sport2.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...