Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam MediaBoxa i chciałbym połączyć go z zestawem kina domowego Samsung. Przed migracją gdy posiadałem Pace'a łączyłem go za pomocą złączy Chinch. Czy gdy zakupię np. taki przewód http://allegro.pl/kabel-przewod-optyczn ... 63941.html i podłączę go do złącza oznaczonego w kinie domowym jako "DIGITAL AUDIO IN. Optical" to będę miał dzwięk z dekodera na kinie domowym? Moje kino to dość wiekowy zestaw (nie posiada HDMI). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam MediaBoxa i chciałbym połączyć go z zestawem kina domowego Samsung. Przed migracją gdy posiadałem Pace'a łączyłem go za pomocą złączy Chinch. Czy gdy zakupię np. taki przewód http://allegro.pl/kabel-przewod-optyczn ... 63941.html i podłączę go do złącza oznaczonego w kinie domowym jako "DIGITAL AUDIO IN. Optical" to będę miał dzwięk z dekodera na kinie domowym? Moje kino to dość wiekowy zestaw (nie posiada HDMI). Pozdrawiam.

 

Tak, powinno działać bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś jak to jest z poborem mocy box+ w trybie czuwania? czytałem, że pobiera tyle samo energii jakby był włączony czy problem został rozwiązany podczas aktualizacji?

to nie jest problem według nc+ dekoder cały czas pobiera tyle samo prądu bo czeka żeby uaktualnić vod a nie wiadomo kiedy zaczną uaktualniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
..........dekoder nie dedydowany - więcej możliwosci - jakosc lepsza.

Mój Turbodekoder (DGCB) miał taką funkcję :jupi: :

Tego ani te z wolnego rynku ani z byłej cyfry nie potrafią.....

ps.po fuzji julek zablokował a szkoda..... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravmc mediabox zapewne płynniej i szybciej działa w porównaniu z Pace, ale jeżeli w grę wchodzi u Ciebie MR, archiwizacja danych na nośnikach zewnętrznych, możliwość układania dowolnie własnej listy kanałów to lepiej zrobisz pozostając na kartach cameleon i nie wymieniaj sprzętu na ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darmowy multiroom można zrobicna dwoch dekoderach ariva mając kartę cyfry+ - tansza wersja.

W droższej lepszej wersji dwa i więcej dekoderow na tunerach na linuxie. Ponadto kilka innych ciekawych pozytecznych funkcji. Multiroom na dekoderze i komputerze:) też się da i działa to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ravmc .... jak dodasz do tego dziecko to zapomnisz o oglądaniu na 50 calach meczyku bo na nim poleci MiniMini :lol2::wink:

a meczyk oglądniesz z powtórki jak sobie nagrasz na dekoder :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

gratulacje :D

nikt cie nie straszy.... zycie :wink:

 

:) te nie przespane noce - pobudka nad ranem bo placze :) kolki zaparcia i karmienie o 3 nad ranem :) miod malina a rano trzeba wstac i isc do pracy

 

jak znajdziesz czas to mecz poogladasz w pracy w przerwie ;) na karcie od multiroom

 

@ravmc A na tych 50 calach masz jak w banku poleci MiniMini :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...