Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tak - nowe lepsze - ale PACE 500 GB: timeshifting i cofnięcie oraz nagrywanie od interesującego nas momentu, a nie od początku bufora, jak w nowym sprzęcie :( oraz JEDNOCZESNE nagrywanie dwóch programów i oglądanie trzeciego - to były opcje, z których korzystałem w PACE baaaaardzo często. Oprócz tego łatwe wyszukanie programów sat oraz tryb "eko". I za tym będę tęsknił :smile: No i o dziwo lepiej wyglądały serwisy radiowe, podkreślam WYGLĄDAŁY, a nie oferowały lepszy dźwięk, itp.

Poza tym soft obu tunerków (PACE 500B <-> Mediabox+) dzieli przepaść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD póki co tylko będzie tylko na dekoderch obsługujących kodowanie conax oferowanych przez nc+ (są parowane z kartami).

 

Na zwrot starego dekodera jest zdjae się 30 dni od końca umowy. Lista APS jest na stronie nc+.

 

Dla mediaboxów i ultraboxów opłaty też kosmiczne, tylko w innym dokumencie (chyba w głównym regulaminie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch dni jestem posiadaczem nowego mediaBOXa i jestem zachwycony działaniem tego urządzenia! jest szybki i cichy. Programy płynnie się przełączają. Wcześniej posiadałem Pace HD PVR 500GB i cieszę się że już nie posiadam tego urządzenia. Był głośny, ślamazarny, a jak włączało się kanały HD to kilka sekund trzeba było odczekać...jeżeli ktoś zastanawia się nad mediaBOXem to polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcia wziąłbym mediaboxa, chociaż są dwa problemy i to niech zarządzający nc+ wezmą pod uwagę : zainwestowałem w oidbiornik TV z tunerem sat i tak naprawdę nie za bardzo mi na ręke ponownie "klocek" i drugi pilot, poza tym oglądam Mezzo a na nim nie ma szyfrowania Conax, więc gdybym kupił opcję dodatkową za 5 zł., to i tak nie mógłbym oglądać. I tak to się kręci. Zwróćcie trochę uwagi na ten bałagan techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas sie zastanawiam jak długo mozna pisać nowe oprogramowanie do Pace. Fuzja była w marcu dziś mija dokładnie miesiąc i ani widu ani słychu. Chyba że to nowe oprogramowanie to jakieś cudo w co szczerze wątpie.

przepraszam za określenie ale wydymali nas byłych abonentów cyfry szefowie nc+ i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam takie pytanie, posiadam dekoder pace, zmigrowalem z cyfry do nc+ i od jakiegos czasu w trakcie nagrywania nie moge ogladac innego programu jak tylko ten ktory mi sie nagrywa, jest komunikat aby nagrywac lub przerwac nagrywanie gdy probuje zmienic kanal. mam podwojny konwerter i wczesniej wogole cos z nagrywaniem nie bylo za dobrze np. nagralo pierwsze 5 minut i przerywalo. ktos wie o co moze chodzic, kiedys kazali mi zmieniac na pojedynczy /podwojny konwerter , sprawdzic kable itp ale to nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już sprawa załatwiona. Teraz jeszcze pytanie, nigdy nie miałem dekodera z twardym dyskiem i mam pytanie. Czy mogę nagrywać programy jeśli dekoder jest wyłączony? Ustawiam w epg programy do nagrania i nagrają się jak jest wyłączony czy musi być włączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...