Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@raffpak:

Wg mnie najlepszy mediaBox+. Pace PVR HD niby podobny pod względem hardware, ale strasznie awaryjny, zawiesza się po kilka razy dziennie, a mediaBox+ nie zawiesza się wcale!

 

Poza tym cała masa bajerów: nagrywanie, YouTube, WIMP, VOD przez satelitę (push VOD), VOD przez internet, Gry, radio internetowe (setki radiostacji z Polski i ze świata), możliwe dobranie 5 dodatkowych dekoderów (oprócz głównego), wszystkie HD, w opcji Multiroom HD (niestety muszą być połączone w sieć LAN i to w zasadzie jedyny poważny problem).

 

Z problemów z funkcjonowaniem dekodera:

-przy odtworzeniu pełnometrażowego filmu (seriale idą w porządku) z TVN Player w trybie HQ (wysoka jakość) zacina, trudno powiedzieć czy to bug dekodera, może coś z moim netem

-zbugowana lista najlepszych w grach na dekoderze (nie zapisują się wyniki)

-na YouTube nie chodzą "oficjalne" teledyski (czyli te wrzucone przez wytwórnie, VEVO, itd.)

-ten nieszczęsny LAN konieczny by wziąć Multiroom.

Czym ta fascynacja? Mi Pejsy też śmigają bez problemu,a net w deku to pomyłka. Dodatkowy bajer zbędny w dzisiejszych czasach. Od neta to jest komputer,a dek od oglądania kodownych kanałów...

dokładnie, zreszta te wszystkie bajery a nawet więcej ma mój Sony bravia KDL-55HX850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios:

A powiedz mi jedną rzecz: wypożyczas z intenetowej wypożyczalni film. Gdzie jest wygodniej go obejrzeć: na kanapie przez 32 albo i większym telewizorem FullHD z podświetleniem FullLED, czy przy biórku na niewygodnym krzesełku na monitorze 17 cali?

 

@Ukassiu18:

mediaBoksów nie dają na własność, również jest tylko dzierżawa, za droga zabawka, kiedyś jak pisali o karze za zniszczenie nboksa turbo (z n'ki) to pisało, że trzeba zwrócić wartość urządzenia, czyli 400 i coś zł. mediaBox+ pewnie jeszcze droższy.

 

@creative99:

Ale kolekcje netVOD+ takie jak Ale Kino+, Canal+ VOD, SPORT+, National Geographic zawierają materiały w "normalnych" serwisach VOD (typu IPLA) najzwyczajniej w świecie niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam dekoder pvr 250gb i normalnie szlag mnie trafia. Czesto sie wiesza przy zmianie programow musze odlaczyc zasilanie. Nagrywac, cofac, pauzowac itd to juz zupelnie odpada bo dekoder glupieje. Czy wymienia mi go na inny w punkcie sprzedazy na miejscu? Wymiana przez kuriera odpada bo mieszkam za granica :P Z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...