Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Tak przeglądam usługę i moim zdaniem powinny być dostępne wszystkie kanały jakie się ma w swojej ofercie :D

Nie ukrywam że brakuje mi w nc+go ..... "redlighthd" i "hustlerhd" ;)
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem niestety nie jest brak chęci operatora czy nawet samego nadawcy a jak to zwykle bywa same prawa autorskie - to że np. TVP1 ma prawa do nadawania danego programu drogą rozsiewczą (SAT, DVB-T) nie znaczy, że posiada prawa do dystrybuowania tego materiału drogą internetową  - pamiętacie dawną aplikację nc+go i słynny komunikat na c+ sport lub nspor "ten program dostępny jest wyłącznie na dekoderze" - niestety nc+go nie jest nadawcą internetowym i nie może powołaś się na must carry jak np. robi to videostar.pl - podejrzewam, że to jeszcze nie ostatnie słowo nc+ dotyczące oferty w nc+go ale na pewno nie prędko - bo to co dało się włączyć na już to mamy dostępne, na resztę trzeba będzie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nc+ wychodzi z założenia, że nie ma sensu dublować DVB-T, skoro tam jest za darmo a tu zużywałoby limit godzinowy. Z drugiej strony TVP Info w ofercie jest.

Za to zauważyłem, że na kanałach Discovery czasami jest kłódeczka i komunikat, że tylko na dekorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na jakiekolwiek kanały konkurencji(TVP, Polsat) w nc+GO. Polsat ma swoją platformę internetową i bankowo nie będzie wspomagał konkurencji. Przypuszczam, że TVP też niedługo konkretnie ruszy w necie. Chociaż kto wie, bo tam teraz niezła rzeź, a nie myślenie o rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nc+ wychodzi z założenia, że nie ma sensu dublować DVB-T, skoro tam jest za darmo a tu zużywałoby limit godzinowy. Z drugiej strony TVP Info w ofercie jest.

Za to zauważyłem, że na kanałach Discovery czasami jest kłódeczka i komunikat, że tylko na dekorze.

 Nie każdy ma dostęp do TV z każdego miejsca, więc by się przydały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ciekawe czy ktoś z was widział......

 

Canal+ Film HD max 576p hmm ... takie trochę to naciągane HD nie sądzicie? :lol2:

 

22222222.jpg

 

 

Canal+VOD max 720p

 

 

111111111.jpg

 

A gdzie się podziała rozdzielczość 1080p? .....szkoda że nc+ nie pomyślała o tym :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że programy w nc+ go oglądamy na dużo mniejszych ekranach, typu smartfon, tablet czy PC, to uważam, że rozdzielczość jest bardzo dobra. To idealny balans pomiędzy jakością obrazu a płynnością działania. Nie każdy ma dostęp do superszybkiego internetu, a nawet jeśli ro czasem ma on poważne wahania transferu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To jest kwestia praw do transmisji. Obecnie prawie żaden producent filmów i nadawca nie dopuszcza dystrybucji HD w internecie.

To wytłumacz mi jedno czemu usługa "canal+ vod" daje możliwość ustawienia 720p? a kanał Canal+Film HD nadaje w 576p jak to widać na screenie który wrzuciłem ?Dziwna sprawa;)

Jeśli chodzi o mnie mam internet szybki i chciałbym moc z takiej możliwości korzystać czyli wybierać rozdzielczość z jaka oglądam chodzi o 1080p 

 

Edit:

Sprawdziłem i wszystkie kanały z rodziny "Canal+" są w rozdzielczości max 576 ....

Dziwne zwłaszcza że to ich flagowy produkt.....

 

"Cinemax" jest HD

 

2222222222.jpg

 

"HBO" jest HD

 

33333333333333.jpg

 

Tylko dwa razy 720p,wyjaśni mi ktoś? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Kumpel przy rekestrowaniu sie do uslugi wpisal nr klienta i email ale walnal "literowke" w adresie email.

Na maila mial przyjsc link aktywacyjny, ale przez to ze pomylil sie z 1 literka to email poszedl w swiat.

Czy ktos w BOKu jest w stanie cos zmienic?

Czy email aktywacyjny jesli nie zostanie klikniety to przepadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Kumpel przy rekestrowaniu sie do uslugi wpisal nr klienta i email ale walnal "literowke" w adresie email.

Na maila mial przyjsc link aktywacyjny, ale przez to ze pomylil sie z 1 literka to email poszedl w swiat.

Czy ktos w BOKu jest w stanie cos zmienic?

Czy email aktywacyjny jesli nie zostanie klikniety to przepadnie?

Niech "Twój Kumpel" dzwoni na infolinię. Z doświadczenia wiem, że zmieniają. Konsultant jak zapytałem dlaczego nie dostałem linki aktywacyjnego zapytał mnie gdzie można założyć maila w domenie email.com- nie wiem jak to zrobiłem bo miał być oczywiście gmail.com☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...