Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj obowiązują nowe oferty z gadżetem dla klientów innych telewizji (po okazaniu rachunku innego operatora)

 

1. Comfort+ Multi+ Tablet na 24 miesiące w cenie 49 zł

 

- nc+GO, netVOD+ za 0 zł do 13 miesięcy

- Extra+ i Seriale+ do dwóch miesięcy gratis.

- Filmbox za 0 zł przez okres 24 miesięcy

 

2. Universe Tablet na 24 miesiące w cenie 69 zł

 

- dostęp do opcji Canal+ VOD za 0 zł przez 24 miesiące bez dodatkowych opłat.

- pakiet kanałów Premium Film i HBO do 4 miesięcy oraz HBO OD + HBO GO do 6 miesięcy za 0 zł.

- Filmbox za 0 zł przez okres 24 miesięcy

- netVOD+ oraz nc+GO będą dostępne do 13 miesięcy bez żadnych opłat.

 

Do powyższych ofert klient otrzymuje tablet Manta MID 706S

 

3. Universe Extra Platinum na 24 miesiace w cenie 139 zł zawiera opcję Premium Family &Sport i Premium Film (6 kanałów CANAL+)

- opcje HBO, Cinemax, HBO OD + HBO GO do 6 miesięcy w prezencie.

- netVOD+ i nc+GO będą dostępne do 13 miesięcy bez żadnych opłat.

 

W tej ofercie klient otrzymuje tablet Samsung Galaxy Tab 3.8.0 SM-T3100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem ślepy, bo nie widzę przewagi "przejęciowej" w stosunku do ofert regularnej z tabletem na stronie NC+. :/

 

A jak aktywacje cenowo stoją?

 

@Kibo nie wierze co czytam :D Normalnie albo nie kumam co napisałeś :D albo z lekka ''nc+'' tą oferta Cie rozczarowało.

 

Sorry ze ja znowu swoja melodię ale już widzę jak ludzie ''wyrywają drzwi od APS-ów'' :mrgreen: Jak tak dalej będzie to chyba zbyt długo ''nc+'' nie odbije sie od dna tym bardziej ze CP ma lepsze warunki z tabletem i TV ( choć diametralnie oferty nie porównywałem ) ale cena 139 zł to juz jest zapora dla niejednego nowego ''łosio/jelenia'' :D

 

@Jego Cień podejrzewam ze reszta rzeczy Cie zniechęci do tej oferty czyli cena ''aktywacji'' czytaj haraczu za nic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się spodziewałeś, to tylko marna manta...
... W tej ofercie klient otrzymuje tablet Samsung Galaxy Tab 3.8.0 SM-T3100.

I raczej nie jest to Manta, jeśli mnie wzrok nie myli, cena w zależności od wyposażenia w okolicach 1k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra.TV jasno się wyraził, że w tańszych opcjach jest tablet Manta MID 706S. Na logikę nie daliby Ci do tańszych opcji Galaxy Tabów, które i tak nie są jakimś super sprzętem. Ogólnie to trzeba być [beep]em żeby skusić się na taką ofertę i jeszcze ta aktywacja 250 zł o ile się nie mylę? [beep]a ładni spece tam pracują od marketingu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj kolejna odsłona promocji dla klientów innych telewizji:

 

Universe+ w cenie 59 zł z opcją HBO na 12 miesięcy w prezencie oraz opcją Canal+ Premium Family & Sport do 7 miesięcy (miesiąc podpisania umowy + 6 pełnych miesięcy) w prezencie i kolejnymi 6 miesiącami w cenie 20 zł (możliwość wyłączenia po 6 bezpłatnych miesiącach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...