Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod warunkiem że nie jest to 1 dzień miesiąca.

Nie ma takiego warunku.Właśnie od pierwszego każdego nowego miesiąca można brać wszelkie opcje i płacić za nie od następnego miesiąca,no chyba,że ostatnio coś się zmieniło o czym nie wiem.System odnotowuje zmiany w taki sposób jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie SmartTv, WIMP, pozostałe serwisy internetowe jak się ma bezprzewodowy internet mobilny ;)

 

Nie wiem co masz na myśli? Chodzi ci o to, że mając internet z limitem 20GB nie mogę korzystać z wyżej wymienionych serwisów :?:

Nie bój się, nie przekraczam limitów, w kompie strony i fora www mam bez limitu. Wimp nie zżera dużo transferu, a z reszty serwisów nie korzystam, no może czasami bajki na TVN Player - bo reszta jest dodatkowo płatna.

 

@kfm877. 5zł/m za deka. Usługa WIMP,VOD itd. to dodatkowa opłata.

 

Osobiście uważam, że 5 zł za wypożyczenie akurat tego dekodera to niewygórowana cena w porównaniu do 20zł za PACE :evil: . Jeśli chciałbym mieć zwykły dek bez opłat, wziąłbym wg mnie wykastrowaną mydelnicę. Niecałe 10zł za Wimpa to też wg mnie nie jest dużo, za dostęp do tak gigantycznej biblioteki płyt i to legalnie bez piracenia i bez włączania kompa :!:

Jeśli chodzi o dostęp do VOD to mam taką opinię jak Ty, też żenująca jest opłata za każdy serwis, dlatego z nich nie korzystam. Jeśli żona będzie chciała oglądać swoje seriale na TVP to sobie sama za to zapłaci :brawo:

 

Aktualnie płacę za to co w podpisie 59zł + 5zł dekoder + 1,99zł history hd + 9,90zł za wimp = 75,89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie SmartTv, WIMP, pozostałe serwisy internetowe jak się ma bezprzewodowy internet mobilny ;)

 

Nie wiem co masz na myśli? Chodzi ci o to, że mając internet z limitem 20GB nie mogę korzystać z wyżej wymienionych serwisów :?:

Nie bój się, nie przekraczam limitów, w kompie strony i fora www mam bez limitu. Wimp nie zżera dużo transferu, a z reszty serwisów nie korzystam, no może czasami bajki na TVN Player - bo reszta jest dodatkowo płatna.

 

Możesz korzystać jeśli masz odpowiednią prędkość internetu mobilnego - także o przesył danych się rozchodzi.

 

Jedna piosenka to około 5 MB przesłanych danych - film cały godzinny to około 200 - 500 MB w zależności od jakości - resztę sobie policz. Na ile ci to wystarczy w ciągu miesiąca.

 

Nie twierdzę że się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 200 metrów do BTS'a więc o prędkość transmisji nie muszę się martwić, masz test w podpisie. Słucham muzy z wimpa na oko z 10 godzin tygodniowo, godzina w zalezności od jakości to góra 150MB x 10h = 1,5GB tygodniowo x 4 = 6GB to chyba mi jeszcze trochę zostało z 20GB :-) Naprawdę nie musisz się martwić ;-)

Mam internet mobilny ponad rok i nigdy jeszcze nie przekroczyłem transferu, ale proponuję wrócić do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
A w tej promocji z universe można wziąć multiroom zwykły?

I pytanie odnośnie anteny, czy mając obecnie CP, będzie konieczne przestawienie anteny po przejściu na nc+? Niby to hotbird i to hotbird.

 

Multiroom zwykły- chodzi Ci o Multiroom Standard?

 

Odnośnie anteny, być może będzie potrzebna delikatna korygacja ustawień anteny,, by uzyskać optymalną jakość do odbioru kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych, którzy czekają na uruchomienie opcji dodatkowych. Zakupiłem nc+ 2.01 (czwartek wieczorem). W sobotę o 17 zadzwoniłem na podany kilka stron wcześnie numer działu technicznego, powiedziałem (trochę naciągnąłem), że Pani w punkcie, gdzie dokonałem zakupu powiedziała, że kanały C+ oraz HBO będą włączone w ciągu 24h. Pan na infolinii stwierdził, że to nie trwa tak krótko i musiałem zostać źle poinformowany, ale on już mi kanały włącza i powinny być w ciągu 48h. I tu hit, były już o 18 czyli po niecałych 3h. Posłuchałem waszej rady i pomogło, więc wszyscy czekający dzwońcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej promocji z universe można wziąć multiroom zwykły?

I pytanie odnośnie anteny, czy mając obecnie CP, będzie konieczne przestawienie anteny po przejściu na nc+? Niby to hotbird i to hotbird.

Można. Anteny nie musisz przestawiać o ile działały ci dobrze np. ciężkie TP takie jak TVN-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych, którzy czekają na uruchomienie opcji dodatkowych. Zakupiłem nc+ 2.01 (czwartek wieczorem). W sobotę o 17 zadzwoniłem na podany kilka stron wcześnie numer działu technicznego, powiedziałem (trochę naciągnąłem), że Pani w punkcie, gdzie dokonałem zakupu powiedziała, że kanały C+ oraz HBO będą włączone w ciągu 24h. Pan na infolinii stwierdził, że to nie trwa tak krótko i musiałem zostać źle poinformowany, ale on już mi kanały włącza i powinny być w ciągu 48h. I tu hit, były już o 18 czyli po niecałych 3h. Posłuchałem waszej rady i pomogło, więc wszyscy czekający dzwońcie!!!

Jak nie masz jak ja jeszcze umowy w systemie to i nic nie da pisanie czy dzwonienie.Ja podpisałem umowę w piątek przed południem ale z kurierem.Też w piątek dostalem informacje od doradcy że C+ i HBO w ciągu 24 godzin.W sobotę wieczorem pisali że dalej brak umowy w systemie i nie mogą ponaglić uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...