Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne chodzi o box+ 2851S a to jedna z 3 wersji tego dekodera box+. 2851S różni się chyba tylko tym od pozostałych dwóch(2849ST,2850ST), że nie posiada wbudowanego odbiornika telewizji naziemnej, ale posiada znacznie pojemniejszą pamięć.

 

Moim zdaniem zamawiając dekoder box+ raczej nie mamy wpływu na to który model dostaniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem właśnie umowę od kuriera i mam dwie wątpliwości:

1. Na umowie jest data zawarcia umowy, taka jak dzień wysyłki, czyli 30.12.2013. W dacie podpisania umowy wpisałem oczywiście dzisiejszą, czyli w końcu od kiedy obowiązuje mnie umowa?

2. Oprócz podpisanej umowy, kurier podsunął mi też do podpisania porozumienie o rozwiązaniu umowy, czy to normalna procedura, czy nieświadomie zerwałem dopiero co podpisaną umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czytałem bo mam drugą wersję przed sobą:

"strony zgodnie postanawiają o rozwiązaniu umowy za wartej pomiędzy Abonentem a .... z ostatnim dniem miesiąca, w którym abonament zawarł umowę z ITI w wykonaniu oferty wspólnej Canal+ Cyfrowy i ITI."

 

NC+ MIX mam ale w okresie próbnym bez żadnej umowy.

 

To nie jest czasem to pismo, które im się wysyła, jak się rezygnuje w ciągu 10 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To oświadczenie jest dodawane do umów, klientom, którzy migrują z C+ do nc+, może przez pomyłkę dołożyli :-) Jakby chodziło o 10 dni to by to było tam to napisane.... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oświadczenie jest dodawane do umów, klientom, którzy migrują z C+ do nc+, może przez pomyłkę dołożyli :-) Jakby chodziło o 10 dni to by to było tam to napisane.... :!:

 

Tak też wydedukowała niezbyt ogarnięta konsultantka, z którą właśnie rozmawiałem :smile: Mam nadzieję, że się nie myliła.

Teoretycznie to miła być oferta migracyjna od konkurencji, chociaż z tego co widzę to każdy może ją dostać, więc może stąd pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Ja dostałem identyczne oświadczenie od kuriera a brałem umowę z przejściem z konkurencji.

Jeszcze jedna sprawa, miałem n-kę i trzy lata temu zrezygnowałem, wchodzę do ICA a tam widnieje mój nowy nr umowy i i nr abonenta z dawnej umowy wraz np. z ostatnią moją fakturą z 2011 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli wszystko OK :D Jeśli miałeś kiedyś umowę z ITI a teraz znowu podpisujesz nową to system przypisuje poprzedni numer klienta i konta bankowego, nowy jest tylko nr umowy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś brał może ofertę promocyjną świąteczno - noworoczną na Comfort+? Bo tak się zastanawiam czy coś dają ciekawego może w gratisie, czy tylko to co na stronie? I jeszcze mam takie pytanie, czy w APS-ie można dostać taką samą ofertę jak przez internet lub infolinię, bo dobrze byłoby mieć już tv w dniu zakupu, a jak dziś złożę zamówienie, to kurier pewnie dotrze we wtorek, bo poniedziałek święto. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz o Comfort+ w MIXie i nie masz jeszcze dekodera, to możesz go kupić albo w Euro AGD (mają chyba wszędzie, poza miejscami gdzie już wyszły, ale to możesz sprawdzic przez internet) lub w sklepie dla idiotów. Tu niestety nie jest tak różowo ze stanami w marketach, ale też można to sprawdzić przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie dodam jeszcze od siebie, że dostałem dekoder 2851S. Rzuciłem tylko okiem będąc w pracy, ale pilot to mi się bardziej ten z Mix'a podoba, od dekodera 5800S :smile: . Rozumiem, że ten nowy nie ma żadnego wyświetlacza z numerem kanału i z godziną w stanie czuwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą+ wygasła dwa dni temu, nie doszliśmy do porozumienia w kwestiach finansowych. ;) Mogłem dać maksymalnie 69 zł za Universe z C+ i HBO. Wielkiego ciśnienia na przedłużenie nie miałem, bo oglądam kilka kanałów i przepłacać nie mam zamiaru, a przedstawione oferty były śmieszne. Główną przeszkodą było to, że płaciłem dużo, bo 137 zł za Superpremium HD z konsolą i dalej miałem płacić dużo. ;)

Ale do rzeczy. :) Możliwe, że zdecyduję się na ofertę dla abonentów innych platform, bo ojciec ma Cyfrowy Polsat. A oferta jest kusząca, bo interesują mnie głównie kanały sportowe. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy umowa podpisana w APS różni się czymś wiecej od umowy na infolinii, oprócz tego, że jest szybciej?

2. Czy umowa sfinalizowana poprzez infolinię różni się czymś więcej od umowy podpisanej w APS, niż tylko 10 dniowym okresem możliwości odstąpienia od umowy?

3. Czy można coś więcej ugrać na infolinii, np. Premium Film na całą umowę, Premium Film zamiast HBO na całą umowę, albo Mediabox bez opłaty miesięcznej 5 zł?

4. Jeśli umowę podpiszę w sobotę, to styczeń będę miał za darmo? Bez znaczenia czy umowa będzie podspisana w APS, czy na infolinii?

5. Dekoder Box jest dekoderem bez dysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...