Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@dtxx

@Pedersen1991

@moryl@

 

Regulamin Świadczenia Usług rozróżnia te dwie sytuacje jakimi są wypowiedzenie i rezygnacja z usług-toteż proszę ich ze sobą nie mylić. Polecam lekturę http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf , bo każdy abonent przynajmniej raz powinien to przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus mam nadzieje że jutro już mi włączą bo pasowałoby mi obejrzeć dwa bardzo ciekawe mecze BPL, ale wątpię bo to jutro niedziela -.-

Witam,

Ja tez szykowałem się na niedzielne mecze, ale po wielu bólach udało mi się dodzwonić do bok i miła pani oznajmiła mi że prawdopodobnie kanały będę miał dopiero w poniedziałek. Dekoder podłączyłem w piątek po 10 rano

pozdrawiam

 

eh to słabo.. Ja podłączyłem po 15 wiec pewnie tez bd miał w pon, szkoda bo takie dwa dobre mecze mnie ominą.. :/ Mam nadzieje że Chelsea znów nie zagra taktyka defensywną, Twarowski chyba ma dość hitów z Chelsea bo to już drugi hitowy mecz w ostatnim czasie którego nie komentuje ;)

 

@lucekr tez masz zablokowany dostep do ICA nc+?

też mam zablokowany. Pani stwierdziła, że muszą wrócić wszystkie papiery do nich i wtedy wprowadzą dane do systemu i odblokują canal+ i ICA nc :evil:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu wynika więc że okres powiedzenia wynosi 30 dni, czyli jaki podpisałem umowę 18 grudnia na 12 miesięcy to muszę złożyć wypowiedzednie do 30 listopada

tak?

regulamin.

Roz.IX

18. Umowa wygasa wskutek:

1) upływu czasu, na jaki została zawarta, w przypadku Umów zawartych na czas oznaczony w sytuacji, gdy Abonent

na 30 dni przed upływem okresu na jaki Umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie Dostawcę usług o rezygnacji

z korzystania z usług, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu

oznaczonego Umowy;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Ja dodatki do universe miałem aktywowane dopiero po 6 dniach
Powinny od razu śmigać,tak powinno być

 

Szwagier wczoraj wziął NC+ i też mu powiedziano że dodatki np:HBO będzie miał aktywne tak jak kolega @kfm877 napisał....

Konfigurowaliśmy jego mediabox na mojej antenie po 40 minutach śmigało ale nie wszystko więc pewnie po tych 6 dniach będzie miał całą ofertę(oby bo wyjeżdża za granice) i już go uprzedzałem że czasami niemiłe niespodzianki mogą się pojawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podpisałem umowę

Za 59 zł miesięcznie

- pakiet Universe+ na 12 m-cy

- HBO na 12 m-cy

- Premium Sport + (sport, family i family 2)

- Premium Film do 2 m-cy

 

Czy ja dobrze czytam okres wypowiedzenia jest tutaj 3 miesiące??? punkt 10 regulaminu.

 

 

Jezeli chcialbym po tych 2 miesiacach dokupic sobie Premium Film to ile bede musial doplacic? Ponadto ile kosztowalby pakiet Cinemax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinacji wg mnie lepiej dopłacić i wziąć full extra, pytałem na infolinii akurat trafiłem na jakaś bardziej oarnieta babkę wysłała mi regulamin nawet fulla obecnie go nie ale mówiła żeby próbować raz na jakiś czas to można się na niego załapać

https://www.dropbox.com/s/3hzrztztrdiv7cx/Full%20extra%2099%20zl%2012%20m%20dla%20Abonentow.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatki do universe miałem aktywowane dopiero po 6 dniach
Powinny od razu śmigać,tak powinno być

 

Szwagier wczoraj wziął NC+ i też mu powiedziano że dodatki np:HBO będzie miał aktywne tak jak kolega @kfm877 napisał....

Konfigurowaliśmy jego mediabox na mojej antenie po 40 minutach śmigało ale nie wszystko więc pewnie po tych 6 dniach będzie miał całą ofertę(oby bo wyjeżdża za granice) i już go uprzedzałem że czasami niemiłe niespodzianki mogą się pojawić...

 

Dziwne jak można czekać do 7 dni na aktywacje jakiegoś pakietu dodatkowego który jest za free a do tego przy podpisaniu umowy jest ''odznaczany'' w systemie przez sprzedawce !!!

 

No ale cóż się dziwić to ''nc+'' i u nich zawsze wszystko musi być na odwrót

 

Ja byłbym za tym aby kanały ''niegwarantowane'' umowa były nie włączane z automatu tylko po kontakcie klienta z call center tak aby każdy kto nie doczyta miał świadomość na co sie pisze przy podpisaniu umowy czy aneksu do umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i ja z ciekawości do NC+.Pytał konsultant z jakiego operatora korzystałem powiedziałem że CP,Cyfry i NC+Mixx.Specjalna oferta świąteczna dla mnie która jest ostatnie godziny.Univers+Family&Sport+HBO do tego dekoder box+.Na pytanie czy to nie aby 5800S po długim szukaniu odpowiedż tak ale ten mniejszy.Możliwość Redlight jest za 25 zł spytałem czy aby na pewno za 25zł a nie za 15.Powiedział po sprawdzeniu że mam rację że za 15zł na temat ceny promocyjnej za 9.90 już był całkiem zielony.Potwierdził że umowa podpisana np 2 stycznia rozpoczyna się dopiero w lutym tak samo Redlight i można go w każdej niby chwili wyłączyć.Trochę mało rozgarnięty konsultant i z jego wiedzą raczej nic bym u niego nie zamówił.O rachunku od konkurencji nic ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzisiaj bylem w punkcie i podpisalem umowe:

Uniwerse+

Hbo,Hbo2,Hbo Comedy(caly okres umowy)

C+sport,C+family,C+family2(caly okres umowy)

59zl miesiecznie

mediabox -5zlmiesiecznie

 

W sumie 64zl miesiecznie- umowa na 12 miesiecy

ps.ta opcja jest dostepna jeszcze tylko jutro w kazdym punkcie podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam!

 

Dzisiaj bylem w punkcie i podpisalem umowe:

Uniwerse+

Hbo,Hbo2,Hbo Comedy(caly okres umowy)

C+sport,C+family,C+family2(caly okres umowy)

59zl miesiecznie

mediabox -5zlmiesiecznie

 

W sumie 64zl miesiecznie- umowa na 12 miesiecy

ps.ta opcja jest dostepna jeszcze tylko jutro w kazdym punkcie podobno.

 

Szykują się promocje noworoczne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...