Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponował mi Universe+ za 59 zł, plus 3xHBO na 12 m-cy, plus 3x kanały sportowe C+ na 12 m-cy, plus 3x C+Film przez 2 miesiące. Jak zapytałem o aktywację Box+ to powiedział, że jednorazowa aktywacja 49 zł. Przy okazji potwierdzam taką ofertę jak wypisałem. Dzisiaj ma do mnie zadzwonić odnośnie podjętej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - przechodząc od konkurencji i biorąc Comfot+ płaci się aktywacje 49 zeta.

Czy to aby oferta dla przechodzących od konkurencji? Właśnie dostałem od nich meila z propozycją Comfort+hbo i 2 miesiące C+Falimy&Sport.Z Cyfry zrezygnowałem w maju teraz posiadam drugi zestaw NC+Mixx.Ale żadnych moich danych nie posiadają.O drugiej ofercie z Univers nic ani słowa a ona ewentualnie by mnie interesowała.Czy te dekodery bez dysku są godne uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - przechodząc od konkurencji i biorąc Comfot+ płaci się aktywacje 49 zeta.

Czy to aby oferta dla przechodzących od konkurencji? Właśnie dostałem od nich meila z propozycją Comfort+hbo i 2 miesiące C+Falimy&Sport.Z Cyfry zrezygnowałem w maju teraz posiadam drugi zestaw NC+Mixx.Ale żadnych moich danych nie posiadają.O drugiej ofercie z Univers nic ani słowa a ona ewentualnie by mnie interesowała.Czy te dekodery bez dysku są godne uwagi?

 

w grudniu to była oferta dla przechodzących od konkurencji, może teraz się coś zmieniło

comfort+ za 39zł /12 miesięcy + HBO 12 mies/0zł + C+F&S do 2 mies/0zł.

universe+ za 59zł /12 miesięcy + HBO 12 mies/0zł + C+F&S 12m/0zł + chyba do 2 mies pozostałe C+/0zł (ale nie jestem w 100% pewny, proszę mnie poprawić jak coś błędnie podałem)

 

co do dekoderów - ja mam box+ i jest on jak najbardziej ok, ale z własnego doświadczenia wiem, że dysk by się przydał, na szczęście można go dokupić oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masz rację. Początkowo miałem barierę, żeby nie przekraczać 50 zł za abonament, ale w darmowym miesiącu w Mixie oglądam praktycznie tylko HBO i kanały C+. Za 59 zł raczej nie ma szans na te pakiety dla nowych klientów, a tutaj mam okazje to mieć, tzn. 1/2 C+ ale to i tak dużo. Poza tym dekoder. Pewnie w Mixie można będzie negocjować przedłużenie umowy po roku, ale wątpię żeby wymieniali też dekodery, więc to kwestia czasu kiedy dekoder padnie w trakcie umowy i wtedy lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia:

 

 

Oferty - dla nowych abonentów nc+

 

 

Oddam wolny kupon do zawarcia umowy Comfort+ 39, Universe+ 59 umowa 12miesiecy, w tym przez całą umowę pakiet HBO HD, i C+Family HD, C+Family2 HD, C+Sport HD.

umowa można tylko i wyłącznie zawrzeć w Legnicy, kupon należy wydrukować i pójść do punktu podpisać umowę z Nc+... kupon w ważny do 31.12.13

 

"pisać na pw tylko zdecydowani"... jest mi nie potrzebny , nie chce żeby się zmarnował kupon... :wink:

kupon umożliwia po zawarciu umowy konsumpcję w restauracji SPIŻ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...