Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo już o jakiś promocjach albo zniżkach ceny ? 2 dni już nie interesowałem się tym tematem. Komuś udało się wynegocjować Platinum poniżej 100 zł ??

 

strona do tyłu masz - platinum i 2 karty cameleon do MR (dekodery własne) - wszystko za 99zl

 

 

A jeśli by ktoś chciał sam pakiet Platinum bez żadnych dodatków to można by wyciągnąć niższą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapa w kieszeni - zero kultury Miszczaka , jeszcze gumę mógł żuć. Widać jak podchodzą do klienta.

Powinien powstać wątek gdzie były by tylko przedstawione oferty przez konsultantów bez komentarzy - komentarz - usunięcie. Tak to tylko śmietnik się robi.

 

założyłem wczoraj temat "ZMIGROWANI-MAM TO JUŻ ZA SOBĄ", celem przedstawiania TYLKO samych pakietów i cen wynegocjowanych już po migracji. Miało być jasno przejrzyście i bez zbędnych komentarzy - czyli bez ogólnego śmietnika

Oczywiście kilka osób nie mogło się powstrzymać z głupimi komentarzami już wynegocjownych ofert i temat poleciał do kosza - a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam do 5 kwietnia gdy i tak wszystko pewnie się pozmienia w związku usunięciem c gol ,weekend, i może coś tam jeszcze, takie mam przeczucie poczekać...

 

mnie interesuje canal plus platyna z hbo i history hd i mr, mam 2x karty , może ile dostałbym... z 120zl wycisnę? może nie teraz może za 2 tyg?

 

teraz mam canal plus superpremium z hbo i cinemaxy wraz mr za 119zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładać zaczną jak odejdą ludzie. Jak myślisz lepiej zarobić 80 zł czy stracić te 80 zł bo nie opuściło się o 40 zł z wirtualnej ceny tak na prawdę ? Nawet jak zejdą do 80 zł i tak będą na plusie bo abonamenty wielu osób pójdą w górę o te kilkanaście złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że zaczyna się swego rodzaju wychowywanie abonentów nowej platformy, jest to metoda dydaktyczna za pomocą kija, bo marchweki jak na razie żadnej dla nas nie mają. Muszą sobie jednak zdawać sprawę że przy obecnych cenach dla nowych abonentów, będzie niezwykle trudno zastąpić każdego odchodzącego abonenta, a środki finansowe jakie będą musieli wydać na pozyskanie każdego nowego będą bardzo duże (promocje, reklama itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie,ale podobno po wypowiedzeniu kończacej sie umowy, gdybyśmy chcieli wziąć nową to trzeba zaplacić za aktywacje umowy 300zł ? Wie ktos cos o tym?

Czy te migracje zostały wstrzymane?

Ale przed terminem końca wypowiedzenia składasz telefonicznie deklarację jego wycofania i przyjmujesz warunki konsultanta. Więc nie ma mowy o żadnej nowej umowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie konsultanci maja za zadanie nałowić jak najwięcej jeleni. Będą stosować rozmaite techniki i sztuczki. Zanim obdzwonią wszystkich abonentów trochę to potrwa - ciężko powiedzieć ile, ale dajmy im z miesiąc czasu. Dopiero później jak wybadają rynek to zaczną się normalne oferty. Warto czekać , choćby do ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie konsultanci maja za zadanie nałowić jak najwięcej jeleni. Będą stosować rozmaite techniki i sztuczki. Zanim obdzwonią wszystkich abonentów trochę to potrwa - ciężko powiedzieć ile, ale dajmy im z miesiąc czasu. Dopiero później jak wybadają rynek to zaczną się normalne oferty. Warto czekać , choćby do ostatniej chwili.

I to jest motto działania w tych sprawach. Powtarzam to już któryś raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile mozna migrowac z cyfry do nc+ (Canal+ Platinum + Mooltirom , i jakie deki wziac do moolti? . Czy do platinum warto wziac media Box ? Dzieki

Może media BOX będzie działał w MR, a jako drugi nie masz wyboru, tylko "mydelniczka".

Platinum - dobrze brzmi, ale gdzie HBO, Cinemax, Filmox, HBO GO itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radziu84. Konsultant ma zatrzymać abonenta i ucieka się do sposobów, a tak nie dostanie premi.

Tak.ale czy to jest dbanie o klienta jak mówi prezes? Raczej straszeoie

 

Prezesa nie interesuje klient

Prezes patrzy na wykresy, słupki , tabelki i wskaźniki ... im lepsze tym wyższe kasuje premie.

Jesteś tylko pionkiem w tej tabelce.

Mam nadzieję, że znajdę się w tabelce pt. klient u[beep]liwy, nierokujący nadziei z dopiskiem dać max rabat po 8 -ym telefonie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile mozna migrowac z cyfry do nc+ (Canal+ Platinum + Mooltirom , i jakie deki wziac do moolti? . Czy do platinum warto wziac media Box ? Dzieki

Może media BOX będzie działał w MR, a jako drugi nie masz wyboru, tylko "mydelniczka".

Platinum - dobrze brzmi, ale gdzie HBO, Cinemax, Filmox, HBO GO itd.

 

 

Własnie:/ brak hbo a tutaj je mam za 99 ale ciekawe za ile bym dostal platinum bez hbo+moolti za 120? czy moze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie regulamin, przeczytam 3 razy, wypowiem umowę i będę czekał. Nie ma się co spieszyć. Bo co zyskam w tej chwili przez migrację? Nic dla mnie ciekawego. Tylko stracę Sportklub i Universal Channel...

 

Skąd wiesz co stracisz jak nie dostałeś listu.. Obawiam się, że możesz się nie przyjemnie zdziwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...