Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Po pierwsze - nie ma o tym nigdzie: ani w warunkach promocji ani nigdzie. Proszę nie dorabiać na siłę teorii do wydarzeń - całej fikcji wymyślać nieprawdziwej i na siłę tworzonej.

 

Tu macie Regulamin Promocji MR dla klientów którzy zmigrowali do nc+ na kartach cameleon, każdy klient, który odbiera dodatkową kartę w APS podpisuje taki dokument gdzie jest wyraźnie zaznaczona cena miesięczna i opłata aktywacyjna, więc nie powinno być zdziwienia, skąd te 99 zł doliczone do rachunku :-)

 

"Oświadczam, iż otrzymałem/am i akceptuję postanowienia

Warunków Promocji "Multiroom standard 15 zł dla Abonentów"

 

A tu pełen tekst regulaminu:

http://i4.minus.com/ibmTWHfbQj2lgJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj migracja,

dotąd Canal + Optimum, HD Optimum Promo, Pace, MR za 81 PLN (wiem że drogo), umowa do końca marca

w ciągu ostatnich tygodni 10 telefonów z ofertą Universe+, 6xC, MR za 84 PLN na 18 miesiecy, więc wysłałem wypowiedzenie

dzisiaj Gold, opcja Platinum (czyli 6C+, ciekawe czemu tak komplikują), 3xHBO, MR (Pace pozostaje) na 12 mies za 79 PLN,

przyjąłem (tak wiem, mogło być 59-69, ale nie mam czasu na pogaduszki :)

pozdr

mmkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt z Canal + mam do końca sierpnia, wypowiedzenie jesio nie wysłane, a tu telefon dzisiaj. Pan konsultant zaproponował migrację na warunkach:

Univers + premium (nie wiem co to jest to premium), 6xC+, Pace w cenie 69. Jak by opuścił dyszkę to bym się skusił, ale pewnie nie opuści... Ma dzwonić za tydzień.

A może opuści? Coś wcześnie dzwonią.... Do tej pory C+ Optimum + Pace 65 PLN miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wcześnie dzwonią....

Ciekawe co ich ponagla.

Chyba budżet im się nie spina :woot:

Do mnie też dzisiaj zadzwonili mam aktywną umowę z Cyfrą+ do sierpnia a tu padła jako galaktyczna okazja propozycja gołego Universe+ z MR za 84 zł. Za to samo płacę teraz 86zł i wiem, że na dzisiejsze realia sporo przepłacam.

Pani zachwalała mi ofertę gwarancją niezmiennej ceny :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - to zdanie (o braku mozliwości odbioru VOD na Pace) nie zostało odczytane - zapytałem czy w kontekście opcji Platinum vod jest wliczone, uzyskałem potwierdzenie że standardowe netVOD+ jest w zakresie umowy

 

ps. miło mi, że Starszyzna Forumowa uznała że to dobra oferta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z C+ tj z NC+. Moja umowa do końca sierpnia 2014r. Mogę przedłużyć umowę już teraz i tym samym przejść do NC+. Oferują Pakiet Uniwerse+ na 18miesięcy za 54zł. Do tego multiroom który mam dotychczas tj 2 niezależne karty. Obecnie płacę 59zł za pakiet optimum z opcją HD i multiroom.

 

Powiem tak, nie wiem co mam robić. Czy poczekać do końca i wtedy przedłużyć na kolejne 18m czy może teraz się już zgodzić.

 

Jak myślicie, jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę 84zł na pakiet Universe+ 6xC+ +HBO. Czy to dobra oferta? Mam jeszcze pytanie, teraz mam swój dekoder (globo 9600), i w tej ofercie jest możliwość otrzymania dekoder Pace lub Sagem, który jest lepszy??? Czy karta z takim dekoderem będzie sparowana (bo teraz nie mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...