Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jupiter należy zacząć od tego, że Kolega tweed77 cenę 49zł dostał dopiero po reklamacji, jeżeli dobrze pamiętam, a wcześniej to było 59zł. Tak czy inaczej takiego zestawu w tej cenie a startując z abonamentu przed migracją powyżej 100zł ze świeczką szukać, nawet wśród byłych abonentów Cyfry.

 

W bardzo dobrych ofertach "standard" Universe+/6xCanal zdecydowanie częściej trafiał się za kwotę 59-69zł- co i tak przebija ofertę dla byłych abo N-ki gdyż klienci Cyfry mają tu jeszcze, jak widać, MR i wymianę dekodera na PVR oraz niejednokrotnie HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pod koniec lutego kończy mi się umowa z cyfra+ i przed świętami wysłałem wypowiedzenie umowy.

Co mogę wyszarpnąć mając pakiet CANAL+ SUPERPREMIUM HD z MR - SAGEMCOM DSI87 + PACE (MR)

Dotychczas płaciłem za ww. pakiet 115 zł/m.

Czy jest możliwość otrzymania pakietu Universe+ z 6xCanal+ i MR (HBO jakoś mnie nie interesuje) w cenie ~ 90 zł/m.

Pozdrawiam

Z HBO możesz to mieć za 79 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 miesiecy daja jak im powiesz ze poprzednia umowa byla na 18 miesiecy wtedy nie stwarzaja problemow poza tym moj ogolnie pierwszy telefon to od razu byla propozycja 18 miesiecy

 

Ogolnie to widze inne podejscie jesli ktos nie mial MR zupelnie inny cennik i pakiety

 

Tutaj wiekszosc bierzez univerek z 6x C+ oraz 6/12/18 HBO i nic poza tym inne dodatki to dodatkowy dekoderek no ale calosc ~90zl schody zaczynaja sie jesli ktos chce ponizej 70zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta w Twojej sytuacji to będzie taka:

 

Przeszedłem do nc+ z cyfry :)

 

Otrzymałem bez wypowiedzenia (umowę z c+ miałem do września 2014r.)

 

universe+

pełna paczka canal+

paczka hbo

cinemax

pace pvr hd x 2

multiroom 2 karty cameleon

 

za 99zł na 18 miesięcy :) mi to pasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę z Cyfrą do września 2014r.

Pakiet Optimum HD z opcją HD, MR, Pace, płaciłem 65zł.

Ostatnio aktywowałem też opcję HBO za 20zł na pół roku, czyli razem do zapłaty 86zł.

 

Zadzwoniłem z ciekawości propozycji jaka zostanie mi zaoferowana.

W pierwszej rozmowie paczka Universe, opcja 6X C+, MR i Pace - razem 86zł.

W wigilię zadzwoniłem drugi raz i to samo już kosztowało 84zł, dostałem też paczkę HBO za darmo przez cały rok.

Zgodziłem się. Będę płacił tyle samo a zawsze to parę kanałów więcej (szczególnie bajek i parę w HD).

Pewnie mógłbym wynegocjować parę złotych mniej, ale pasuje mi że umowa będzie do końca 2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

mam canal plus optim. 2/x pace canal plus caly i place 99zl czyli dostalbym troszeczke wiecej kanalow za 5zl roznicy umowa do pazdziernika z cyfra a ta nowa 18 mies

 

Witam. Miałem prawie to co Ty. Dostałem to co w stopce + kubek termiczny :D (jestem zadowolony) (myślę jeszcze nad małą reklamacją). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...