Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie sie zapowiada przynajmniej od Marino dowiem sie jakie beda efekt po wypowiedzeniu i juz mu kibicuje :)

 

co do tego co mu zaproponowali to jest standardowe dzien dobry

 

niestety ale to sa ludzie ITI z ktorych pokolei ktos odpada a ostatnio polecialy juz 2 glowy ktore najwiecej ni[beep]y wszystkiego czego sie dotkna.

 

 

Tak sie tez sklada ze znajomek tez zajal sie migracja i chce migrowac z takim samym pakietem jak ja tyle ze on ma juz MR a ja nie :)

 

Takze mamy lacznie 3 osoby i dowiem sie co kto dostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wypowiedzenia i dekoderów ADB to z pierwszego posta Mariner można wywnioskować, że użył genialnego argumentu: wypowiem i jako nowy będę miał lepszą ofertę. Zapewne dlatego konsultant mu coś takiego powiedział.

@Mariner, Multi nie jest dobrym okresleniem dla multiroom. Obecnie to nazwa paczki kanałów. Rozumiem, że wiele rzeczy dla Ciebie jest nowych ale zanim będziesz każdą z nich tu przeżywał przeczytaj sobie trochę z tego wątku. Przede wszystkim będzie Ci łatwiej z nimi rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich forumowiczów :)

 

Dzisiaj umowa migracja od 1 stycznia do NC+( Pan Krzysztof bardzo miły i rzeczowy konsultant ).

Uniwerse+

6x Canal+

HBO

Cinemax

Peace PVR 500 nadal dzierżawa 0 zł ( na MR mi nie zależało )

Umowa na 12 miesięcy 99,00 zł ( początek negocjacji 179 zł ) wszystkie opcje stałe przez cały okres.

Jestem zadowolony :brawo: . Mam więcej niż miałem za mniej ( 150,50 zł do tej pory )

Wszystkich którzy chcą udowodnić że mają to za dużo mniej proszę o wstrzymanie się od komentarzy. :locked:

 

Dziękuję wszystkim którzy pomogli mi w podjęciu decyzji a w szczególności: IRCIO, KIBO NO HIKARI i MODERATOROWI :D

 

Radosnych ŚWIĄT :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoita oferta, zgadzam się. 20zł miesięcznie mniej niż do tej pory a HBO to w sumie i tak same powtórki.... Muszę przemyśleć ;). Korzystniej dla mnie byłoby podpisać umowę teraz bo za rok przed samymi świętami większe szanse na wyrwanie tańszego pakietu bo umowa byłaby na samym finiszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi nie jest dobrym okresleniem dla multiroom. Obecnie to nazwa paczki kanałów.

dzięki. zupełnie nie siedzę w tym, nie mam nawet czasu żeby przypilnować umów rodziców (ale zdaję sobie sprawę że są często dojeni heh), nie obserwuje stawek i ofert operatorów.

 

zadzwoniłem jeszcze raz na podane numery. Dzięki.

nie będę chyba wypowiadał, zaproponowali

69 za comfort i sport lub 74 za uniwer. i sport

(wszystko z MR i pozostawieniem dekoderów bez kabli.)

Pasuje mi. 69 to nie 99 jak dotychczas

a o kolejne 20 zl mniej nie będę 'gonił suki do Krakowa'

takich rzeczy jak ewentualna paczka HBO to matka nawet nie znajdzie,

a cały sport jest.

wezmę im pewnie ten 69 bo aż tak dużo eurosportu2 się nie ogląda.

gdyby to był pakiet w moim domu to bym wziął wyższy z uwagi na comedycentral

 

co do dekoderów, to potwierdził że po wypowiedzeniu,

jeśli będę chcial później nową umowę z nc to trzeba brać nowe dekodery.

zresztą to już nieważne, będę obserwował forum kto miał rację w tym temacie.

 

dziękuję za pomoc, chciałem jeszcze Was spytać o abonament w orange i NC+.

trudno żeby umowy kończyły się równo, kiedy należy wchodzić w taką opcję (o ile będzie dostępna),

np jak będzie możliwość przedłużenia umowy z orange, to automatycznie abonament NC+ dostosują mimo ważnej umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudeusz decyzja należy do Ciebie a masz ten luksus, że spieszyć się nie musisz. Moim zdaniem za 69zł można brać, ale jak dadzą HBO.

 

@Mariner nie po to radzono Ci złożenie wypowiedzenia by definitywnie kończyć tą umowę i brać nową a po to, że po złożeniu wypowiedzenia są większe szanse na lepszą ofertę migracyjną na aktualnej umowie. Oczywiście, że z wypowiedzeniem można zakończyć umowę i brać nową, ale tylko wtedy kiedy warunki migracji są do :censored: .

 

@lstach najważniejsze, że Tobie oferta pasuje. Za rok może będzie jeszcze taniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mariner po złożeniu wypowiedzenia możesz miec pakiet comfort plus 6xC + plus 2 dekodry i multiroom za 39 - 49 zł. Warto się nad tym zastanowic. Lub to samo tylko że zamiast pakietu comfort będzie Universe za 59 - 69 zł.

Pełne 6 kanałow Cyfry a nie tylko wybrane Canal+ Sport.

Wypowiedzenie możesz wycowac w ostatnim dniu i przyjac ich oferte za 69 zł z niepełnymi kanałami Canal+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet comfort plus 6xC + plus 2 dekodry i multiroom za 39 - 49 zł.

6xC to jak mówię i tak zginie w tłoku niezauważone. oczywiście to 39-49 robi wrażenie,

ale ciężko się działa w imieniu osoby A gdy jeszcze umowa jest na osobę B i mało czasu

na takie sprawy, dodatkowo mało czasu do końca umowy (jeszcze święta).

najprawdopodobniej dostanie lepszą ofertę niż DUK mu dzisiaj chciał wcisnąć.

ja ją uznałem za dobrą :) Ty przekonałeś mnie, ale ojciec może w każdej chwili podpisać nową umowę za 99zl

,zadowolony wyjść z punktu i powiedzieć "mam umowę !" :jupi:

Trudno uchronić starszych ludzi przed ponoszeniem wszystkich kosztów których mogą uniknąć,

to jak z dziećmi, tu sie przypilnuje to gdzie indziej do sie wyrolować.

Wypowiedzenie możesz wycowac w ostatnim dniu i przyjac ich oferte za 69 zł z niepełnymi kanałami Canal+ .
tylko czy taka na pewno jeszcze będzie - jest ktoś w stanie zagwarantować ? (mam na myśli też 2 stare dekodery)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...