Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Dzisiaj telefon od konsula z końcową propozycją migracyjną z C+ ( 14 lat ) do NC+.

Po negocjacji( wypowiedzenie na dzień 31 grudnia 2013 )

Uniwerse+

6x Canal+

HBO

Cinemax lub Filmbox do wyboru

Peace PVR 500 nadal dzierżawa 0 zł

Umowa na 12 miesięcy 99,00 zł wszystkie opcje stałe przez cały okres.

 

Brać czy migrować do CP ?

 

Dziękuję za sugestie :D

Jeśli to oferta z wysłanym wypowiedzeniem to [beep] nie urywa, dostałem taką samą propozycję a umowe mam do września 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Dzisiaj telefon od konsula z końcową propozycją migracyjną z C+ ( 14 lat ) do NC+.

Po negocjacji( wypowiedzenie na dzień 31 grudnia 2013 )

Uniwerse+

6x Canal+

HBO

Cinemax lub Filmbox do wyboru

Peace PVR 500 nadal dzierżawa 0 zł

Umowa na 12 miesięcy 99,00 zł wszystkie opcje stałe przez cały okres.

 

Brać czy migrować do CP ?

 

Dziękuję za sugestie :D

Ja bym się nie zastanawiał, za to samo od ok 1 m-ca proponują tylko 129 zł z tym ze na zwykłym dekoderze philips HD, umowa wypowiedziana - do k stycznia. Co do informacji z ofertami bardzo niskimi, a nawet w których nc+ bez mała nie będzie dopłacać że się zmigrowało - to masz szanse ale dopiero przy zwrocie sprzętu (kart, dekoder) tzw. oferta ratunkowa.

Decyzja należy tylko i wyłącznie do ciebie, i opłatę za abonament tez będziesz ty płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma staż do tego? Chyba tylko tyle, że skoro łoś płacił przez naście lat za dużo to wciąż może a najlepiej jeszcze więcej. Proponują mu ofertę daleką od marzeń, ale wciąż lepszą niż dla nowego klienta, chociaż i to nie do końca biorąc pod uwagę ofertę dla przechodzących od innego operatora. Ciężko spodziewać się cudów migracyjnych kiedy płaci się abonament powyżej 150zł miesięcznie.

 

Brać czy nie? Odpowiedź wcale nie jest prosta, ale na coś zdecydować się należy. Jeżeli w proponowanej cenie zawrze się dodatkowo MR oraz coś jeszcze np. HBO GO wtedy TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Dzisiaj telefon od konsula z końcową propozycją migracyjną z C+ ( 14 lat ) do NC+.

Po negocjacji( wypowiedzenie na dzień 31 grudnia 2013 )

Uniwerse+

6x Canal+

HBO

Cinemax lub Filmbox do wyboru

Peace PVR 500 nadal dzierżawa 0 zł

Umowa na 12 miesięcy 99,00 zł wszystkie opcje stałe przez cały okres.

 

Brać czy migrować do CP ?

 

Dziękuję za sugestie :D

 

 

Nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz ? Taniej już się chyba nie da.

 

Mi proponują to samo za 109 zł. i ani grosza mniej, a dzwonili w ciągu dwóch dni 7 razy .

 

 

Obecnie posiadam stary pakiet Superpremium HD + HBO za 105zł. + dodatkowo gratis na cały okres umowy opcję Cinemax oraz Fimboxy. PACE HD za free.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonila teraz kobitka z nc i przepraszala za pomylke w liscie - skrocony o 1 mies okres promocyjny, czyt. str wczesniej.

Co do oferty mam czekac do stycznia i dostane to "com chcial" hehehe

Mysle, ze warto wyslac wypowiedzenie i poczekac praktycznie do samego konca a przedewszystkim nie odpuszczac zbyt szybko i duzo. Delikatnie. A na pewno nie wydzwaniac samemu za oferta.

To co tu kolega pisze brac za 99zl, usmiechne sie tylko polgebkiem, sobie tez tak dobrze radzisz? Typowa mentalnosc...

Poczytac forum co mozna ugrac i negocjowac. Zawsze sie cos da urwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackq Universe+/6xCanal+/3xHBO w bardzo dobrych ofertach to wydatek do 69zł, ale jak czytasz forum to wiesz, że na taka ofertę zdecydowanie większe szanse masz Ty niż Kolega Istach.

 

Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie, bo nie da się abstrahować od abonamentu i oferty sprzed migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu kolega pisze brac za 99zl, usmiechne sie tylko polgebkiem, sobie tez tak dobrze radzisz? Typowa mentalnosc...

Poczytac forum co mozna ugrac i negocjowac. Zawsze sie cos da urwac.

 

 

Jasne, pewnie dostaniesz to za free ;)Powodzenia. Pewnie, ze może uda się coś urwać, ale nie każdemu to jest dane, bo tak jak napisał inny kolega- każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie, o czym chyba wiesz czytając forum :) Są jakieś granice.

 

Nie doradzam mu źle, bo sam czekam na taką ofertę. Na ten moment nie zaproponowano mi takiej oferty, mimo wielu telefonów z ich strony .Wszystkie rozmowy kończyły się na 109 zł. za to co zaproponowali koledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...