Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w moim przypadku abo do 100 zł jest osiągalne.

W tej chwili jak mówię że chcę obniżyć koszty, to mi zabierają hbo ...a mi pasuje to co mam, tylko chcę troszkę taniej :)

 

Jeszcze pytanie, czy drugiego pace dobierać teraz, czy dostanę go bez problemów w czasie migracji ?

Ja mam taki sam obecnie abon. w C+ umowa do k. stycznia 2014 wypowiedziana , i proponują na 12 m-cy Superpremium z MR za 129 zł, nie chcą zejść poniżej mimo że nie potrzebuje HBO ani Cinemax-ów, dekoder zwykły Phil. HD. Kwota 100 zł jest do przyjęcia.

 

PS Czekam na propozycje z tabletem za 129 zł. ( http://media2.pl/media/108310-Tablety-z ... cplus.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo

mam do Ciebie pytanie, czy jest obecnie jakiś haczyk,myk:) przy migracji z Cyfry do NC+ przy pozostaniu na sprzęcie z Cyfry.Chodzi mi o to, czy można reklamować brak pewnych programów które nie ma po migracji a są na dekoderach NC+ ( coś było w temacie jeśli dobrze pamiętam)?

 

Przy migracji konsul czyta , czego nie będzie na sprzęcie Cyfry i musisz to zaakceptować .

To co chcesz reklamować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo

mam do Ciebie pytanie, czy jest obecnie jakiś haczyk,myk:) przy migracji z Cyfry do NC+ przy pozostaniu na sprzęcie z Cyfry.Chodzi mi o to, czy można reklamować brak pewnych programów które nie ma po migracji a są na dekoderach NC+ ( coś było w temacie jeśli dobrze pamiętam)?

 

Przy migracji konsul czyta , czego nie będzie na sprzęcie Cyfry i musisz to zaakceptować .

To co chcesz reklamować ?

 

 

kibo, wyjaśnił już, był kiedyś taki temat, obecnie jak pisze kibo już nieaktualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziut60 masz rację, ale nie informowano wszystkich abo Cyfry i nie o każdym braku o czym świadczą uznane reklamacje z tego tytułu.

 

@zibi-s zdecydowanie taniej Cię wyjdzie jak kupisz tablet bez wiązania się umową z NC+.

 

@Mako ciekawe co jeszcze wymyślą...?

 

@Chocoholic źle nie będzie, bo od stycznia zacznie się powoli sezon nie na migrujących, ale na aneksujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Czy głuche telefony z numeru 223104500 to taka taktyka nc+? Chcą mnie nastraszyć czy jak :D?

"W trosce o ...."

Ankieta czy jesteś zadowolony z przeprowadzonej rozmowy z kons :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zawsze/przeważnie po skończonej rozmowie otrzymuje się telefon z NC+....

Raz tylko wziąłem w tym udział bo pani z którą wcześniej rozmawiałem miła była :wink:

ps.może jak byśmy wszyscy udzielali się ..... to by lepsza obsługa na infolinii była :wink::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth ta głupia propaganda zaczerpnieta została z byłej ''n'' gdzie to system sam oddzwaniał i weryfikował konsuli a system oddzwania od tych konsuli co zaczynaja prace w call center ;-) Bo chodzi o to zeby sprawdzic ich czy sa kompetentni. CYFRA+ HD takiej głópich praktyk nie propagowała ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ marcelnorbert a tego to nie wiedziałem

człowiek uczy się całe życie :wink:

ps.Ten którego system sprawdzał dzwoniąc do mnie chyba nie za bardzo był kumaty... :wink:

Najmniej obyci w temacie są ci ze zwykłej infolinii ....

dopiero jak ma się do czynienia z konsulem wtajemniczonym przez Hrabiego Dooku(DUK) :wink: jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poprosze o szybką pomoc i podpowiedz.

Konsultatka dzwoniła i oferuje: silver+, dodatkowe 4 c+, MR +kanał History za 70,99 orz wymiana phila na pace za 0 pln na 12 mcy. Prosze o porade czy to jest ok. i czym sie rózni ten zestaw od universe+, 6xC+, i Mr. Ma dzwonic za poł godziny... Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili do mnie konsul dzwonił, bardzo rozgarnięty.

Zaproponowałem standard czyli U+ 6xC+ 3xHBO 2xCinemaxy (pvr i mr gratis) całość na 12mcy za 59zl.

Powiedział, że owszem taka oferta jest realna ale muszę poczekać bliżej końca umowy bo oni tak od razu nie mogą dać. Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 oferta, moim zdaniem, jest do przyjęcia. History będziesz miał tylko SD a biorąc pod uwagę ofertę dla przechodzących to w tej cenie powinna dorzucić Ci HBO na 12 m-cy. Dla Ciebie Silver+ od Universe+ w tym układzie różni się tylko tym, że pakiet z Silver+ będzie droższy a programowo taki sam jak z Universe+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 oferta, moim zdaniem, jest do przyjęcia. History będziesz miał tylko SD a biorąc pod uwagę ofertę dla przechodzących to w tej cenie powinna dorzucić Ci HBO na 12 m-cy. Dla Ciebie Silver+ od Universe+ w tym układzie różni się tylko tym, że pakiet z Silver+ będzie droższy a programowo taki sam jak z Universe+.

 

jeszcze hbo 12 mcy 79,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili do mnie konsul dzwonił, bardzo rozgarnięty.

Zaproponowałem standard czyli U+ 6xC+ 3xHBO 2xCinemaxy (pvr i mr gratis) całość na 12mcy za 59zl.

Powiedział, że owszem taka oferta jest realna ale muszę poczekać bliżej końca umowy bo oni tak od razu nie mogą dać. Ciekawe...

Jeżeli rzeczywiście uda Ci się otrzymać taką ofertę to moim zdaniem nie powinieneś się zastanawiać. Nie jeden chciałby to wszystko za 59zł.

 

I jeszcze info ode mnie (może komuś się przyda).

Zmigrowałem na:

Universe+, 2xCanal+ Family, Canal+ VOD oraz HBO na 3 miesiące. Dodatkowo wymiana dekodera na Mediabox+ za 5zł/miesiąc. Wszystko razem 54zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 oferta, moim zdaniem, jest do przyjęcia. History będziesz miał tylko SD a biorąc pod uwagę ofertę dla przechodzących to w tej cenie powinna dorzucić Ci HBO na 12 m-cy. Dla Ciebie Silver+ od Universe+ w tym układzie różni się tylko tym, że pakiet z Silver+ będzie droższy a programowo taki sam jak z Universe+.

 

Zmigrowalem. Było to co w stopce.

Jest: C+ GOLD, plus 2 C+, HBO, MR, mozliwośc wymiany Philipsa na Pace za 0, umowa na 12 mcy za...........79,00.

Oczywiście wypowiedzenie wysłane. Prosze o opinie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 no i masz z głowy a najważniejsze, że Tobie oferta pasuje. Może i można było jeszcze coś ugrać, ale to zawsze niewiadoma i moim zdaniem oferta jest o.k.

 

Zresztą to nie kończy sprawy wysokości abonamentu, bo promocja Gold+ zawiera w cenie VOD Seriale+ które na sprzęcie Cyfry nie są dostępe- a co za tym idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 no i masz z głowy a najważniejsze, że Tobie oferta pasuje. Może i można było jeszcze coś ugrać, ale to zawsze niewiadoma i moim zdaniem oferta jest o.k.

 

Tak jak napisałem w pierszym poście na tym forum jestem zadowolonym klientem C+ teraz NC+ :lol:.

Mam to z glowy. Dodatkowo mam MR i HBO za 1 pln wiecej niż place obecnie.

Dzieki Tobie i innym Forumowiczom dowiedzialem się co sie dzieje na rynku. Pozdrawiam Wszystkich. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...