Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec umowy nie może być 25 grudnia,tylko 31. Comfort z HBO,dobra cena,ale postaraj sie o HBO na 12 m

 

i tylko 10 zł więcej pamiętam ktoś z forum dostał taką ofertę Comfort+ jest bogaczy niż Start+HD a 13 zł więcej ja bym wziął 8) jej to starczy i za 0 zł masz rację propozycje dobre cenowo :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłam z ciekawości dzisiaj do Nc+ w sprawie migracji z C+ umowę mam do lipca. Wiem, że nie można cudów oczekiwać jak jeszcze tyle do końca umowy. Obecnie mam Optimum hd i płacę 51 zł miesięcznie. Zależy mi na multiroomie i za ten pakiet jaki mam plus canał+ i do tego dekoder i druga karta 84 zł miesięcznie. Do szczęścia ten canal+ nie jest mi potrzebny żeby dodatkowo za niego płacić ale Pani się bardzo uparła na niego. Będę czekać nie spieszy mi się a może teraz będą dzwonić po moim telefonie. Powiedzcie mi bo na stronie chcąc kupić ofertę pokazuje się tylko comfort+ i universe+ jakie są jeszcze pakiety? Czy to tylko to, plus dodatki takie jak canal + czy hbo

Powiedzcie mi ile można wyciągnąć od nich z multiroom i pakiet taki jak optimum to chyba ten universe no nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja Universe+ zawiera wszystkie podstawowe kanały i do niej dodatkowo dobierasz opcje. Zakładając, że Twoje potrzeby to Universe+/6xCanal+/MR/2xdekoder PVR cena nie powinna przekroczyć 79zł. Kartę do MR, jeżeli nie masz, dobierasz tuż przed migracją aby uniknąć opłat aktywacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam

C+ optimum hd

Mr

pace prv 500gb

 

Place za to 71 zł , umowa 12 miesieczna do 30 marca.

 

Pierwszy telefon i oferta z nc+

Universe+/6xCanal+/MR za 79zł.

opłaca się zmieniać na ta ofertę? czy poczekać i wysłać wypowiedzenia. ile tak naprawdę można utargować na tej propozycji.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pół roku do końca umowy z cyfrą+ i nic ciekawego bez wypowiedzenia mi nie proponują, ponieważ mam teraz duży rabat i za odpowiednik Universala z HBO płace 66 zeta, system NC+ bez wypowiedzenia proponuje mi to samo za 10 zł więcej (stracę po przejściu także kilka kanałów m.in. paczkę Universal), nadal nie nauczyli się na swoich błędach. Poczekam do końca i złożę wypowiedzenie, może wtedy będzie lepsza oferta, dzwoniłem pod różne numery, oni także do mnie dzwonili ale ciężko cokolwiek wytargować bez wypowiedzenia, więc muszę poczekać pół roku do końca umowy, chyba że będzie jeszcze jakaś lepsza promocja na Święta, w co wątpię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam

C+ optimum hd

Mr

pace prv 500gb

 

Place za to 71 zł , umowa 12 miesieczna do 30 marca.

 

Pierwszy telefon i oferta z nc+

Universe+/6xCanal+/MR za 79zł.

opłaca się zmieniać na ta ofertę? czy poczekać i wysłać wypowiedzenia. ile tak naprawdę można utargować na tej propozycji.

pozdrawiam

 

czyli jeżeli dobrze rozumiem to po przejściu masz za to samo płacić więcej jak do tej pory?? to co to za oferta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczor24 wysyłając już wypowiedzenie zyskujesz szansę otrzymania lepszej oferty wcześniej a zaoszczędzić możesz 20zł miesięcznie w stosunku do aktualnej propozycji.

 

@pietrek1 po Twoim poście widać, że wiesz co robić, ale z wypowiedzeniem nie musisz czekać i wystarczy, że zawrzesz wolę zakończenia umowy zgodnie z okresem na jaki została zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako rozumiem, że tylko testujesz możliwości i granice?

 

dokładnie, ja mam to co w podpisie od 30 września ale teściowa złożyła wypowiedzenie i ma już naziemną więc postanowiłem dla zabawy pociągnąć ich za " język".... nie zaszkodzi :D:D a może dużo wnieść do naszych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z migracją. Przejęłam w połowie listopada przez cesję ponad 10-letnią umowę z Cyfrą + mojego ex-męża, którą faktycznie ja użytkowałam od paru lat. Niestety nie złożyliśmy wypowiedzenia na czas, a umowa z C+ skończyła się 30.11 i przeszła chyba jakoś taryfowo:( Płaciłam do tej pory 126 pln za dosyć bogaty pakiet (wszystkie C+, HBO, Cinemaxy, AXN, itd, brak Sundance/TP Historia/MGM) - w telerachunku pokazuję mi się HD Optimum + MR (nie wiem, czy to multiroom bo nigdy tego nie uzywałam), ale to chyba jakieś bzdury, jesli mam wspomniane kanały. Mam dekoder Sagem i chyba jest ok.

Na kilka dni przed końcem miesiąca zadzwoniła do mnie konsultantka proponując Superpremium chyba za pln 129, czyli o pln 6 więcej. Powiedziałam jej, że nie podejmę decyzji od ręki i proszę ja o telefon na nast. dzien. Była dosyć agresywna, pytając, a niby to czemu nie mogę od ręki, ale poprosiłam ją o nazwisko i umowilysmy sie na telefon. Nie zadzwoniła, ja też do nich nie dzwoniłam. Ku mojemy zdziwieniu 4.12 temu na maila (do tego pory tego nie było) dostałam fakturę za grudzien w wysokości pln 174!!! Czym predzej napisałam na informacje@cyfraplus, opisując sytuację i powiedziałam, ze w tej sytuacji składam wypowiedzenie w regulaminowym terminie. Odpisał mi dzień pozniej jakiś mailowy konsultant :

"Zapewniam, że wszelkie wnioski i uwagi naszych Abonentów podlegają dokładnej analizie. Zawsze przykładamy dużą wagę do przekazywanych opinii.

Informuję, że Pani zgłoszenie w sprawie przedłużenia Umowy zostało przyjęte i przekazane do odpowiedniego działu.

W najbliższym możliwym terminie skontaktuje się z Panią specjalista do spraw oferty."

I to było wszystko jak dotąd. Nikt się ze mną nie skontaktował do tej pory.

W tej sytuacji chyba rzeczywiscie muszę jak najszybciej złożyć wypowiedzenie z regulaminowym (3 miesięcznym???) terminem, ale tak naprawdę to chciałabym mieć po prostu zwykłe UNIVERSE+, C+ i HBO, bez Multiroomu za mniejszą kasę niż to pln 129 przecież. W sumie w tv oglądam głównie filmy i na tym mi tylko zależy. Czy możecie mi poradzić, co powinnam w tej sytuacji zrobic? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...