Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o poradę i opinie. Wypowiedzenia nie wysłałem bo umowa do sierpnia 2014 roku z cyfrą+. Dzwonili do mnie kilka razy z nc+ i proponują"

Universe+ (6 x c+, hbo hd, cinemax hd, multiroom 2 x karta, dekoder pace 500 GB)- za 109 zł. Filmboxy za 4.90 na 6 m-cy lub 15 zł m-c.

Wg mnie nawet ok. Jaką cene niższą ktoś za to samo dostał?

Całość i opcje hbo, cinemax, mutiroom, c+ na 18 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem jeszcze raz, tym razem mówiąc, że coś mnie przedtem rozłączyło i od razu do oferty nc+. Powiedziałem wprost czego chcę i Pan przedstawił gorsza ofertę Universe+, C+, Pace i multiroom 0zł, ale drugi Pace już za 20zł, czyli 119zł. na 18 miesięcy, bez HBO i Cinemax.

Cóż spróbuje popisać z nimi mailowo. Pisać na formularz nc+ czy stary Cyfry+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kauj1 z wypowiedzeniem i bliżej końca umowy możesz to dostać za mniej niż płacisz teraz, ale jeżeli w tych 109zł zawrą te Filmboxy i Canal+VOD to można brać.

właśnie filmboxów nie chciał dać tylko za 4.90 na pół roku, a o vod nie pytałem bo i tak nie korzystam. Ale jutro zapytam bo ma gość odzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po migracji. Universe+/C+ Platinum OP/3xHBO na 6m-cy/MR/1xPace/1xSagemcom za 89zł na 12m-cy. Wcześniej abonament 141zł. Pewnie można by jeszcze obniżyć o 10zł ale już nie miałem sił się z nimi użerać :) Wypowiedzenie oczywiście wysłane:) Dzięki za rady udzielane na forum, okazały się przydatne w negocjacjach. A co najważniejsze trochę grosza zostało w kieszeni.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili przed chwilą ponieważ jednak jestem w pracy umówiłem się ,żeby zadzwonili wieczorem.Ostatnia oferta z piątku to U+ i 6xC+ za 59 zł.Brać już dzisiaj czy jeszcze czekać i próbować zejść do 49-54 zł?MAM do tej pory WPT

 

No i w końcu też zmigrowałem do nc+. :smile:

U+ i 6C+na 12 miesięcy +HBO na 3 miesiące za 59 zł/miesiąc w tym jeden miesiąc gratis (styczeń) a więc średnia 54 zł, myślę,że nie jest najgorzej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Wybaczcie, że pytam bez przeglądania tysięcy poprzednich stron, ale zanim to przeglądnę wszystko będzie nieaktualne;)

Powiedzcie mi proszę, czy można trafić teraz jakąś ciekawą ofertę migracji do NC+ ? Jestem obecnie jeszcze na starej umowie z eN, która kończy mi się w marcu. Obecnie płacę 110,99 PLN (wraz z MR Premium) i szczerze powiedziawszy jest to za dużo jak na ilość TV jaką oglądam. Pytam, bo od kilku dni rozdzwonił mi się telefon z ence plus. Jak na razie ze świetną ofertą 119PLN za to co mam obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chocoholic. Złóż wypowiedzenie lub próbuj bez bo masz niski abo. Zostaniesz po migracji z własnym sprzętem. EDIT: Zapomniałem dodać,że jak chcesz u + z 6c+,to najlepiej dobierz paczkę c+ przed migracją.

Na długo? Dobrać, znaczy się? Święta idą... :wink:

 

@Kubis - nie jestem zadowolonym klientem - jestem klientem wolno myślącym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Wybaczcie, że pytam bez przeglądania tysięcy poprzednich stron, ale zanim to przeglądnę wszystko będzie nieaktualne;)

Powiedzcie mi proszę, czy można trafić teraz jakąś ciekawą ofertę migracji do NC+ ? Jestem obecnie jeszcze na starej umowie z eN, która kończy mi się w marcu. Obecnie płacę 110,99 PLN (wraz z MR Premium) i szczerze powiedziawszy jest to za dużo jak na ilość TV jaką oglądam. Pytam, bo od kilku dni rozdzwonił mi się telefon z ence plus. Jak na razie ze świetną ofertą 119PLN za to co mam obecnie.

 

Ale jak mamy ci powiedzieć jaką możesz mieć ofertę jak nie powiedziałeś co cię interesuje co masz aktualnie tylko powiedziałeś cenę i to że to za dużo jak na ciebie :)

w twoim przypadku dobra oferta to FULL EXTRA czyli 99 zł pakiet składa się z (UNIVERS+,6X CANAL+,3X HBO, 2X CINEMAX,5X FILMBOX,HISTORY HD,SAUDANCE HD ORAZ KOLEKCJA VOD PICTUREBOX) cena oferty z MR Premium to 119 zł

 

Tu jest odpowiedz nc+ kto ma największe szanse na tą ofertą ale i też w innych ofertach idzie to dostać trzeba mieć farta :) 122947877 to jest numer zadzwoń i zapytaj warto próbować a nóż się uda naprawdę warto

 

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że pakiet Full Extra

przewidziany jest wyłącznie dla Abonentów platformy n.

Mogą skorzystać z niego tylko ci Abonenci platformy n, którzy posiadali

na koncie aktywna ofertę "Old Full".

 

na moim koncie w serwisie Chomikuj.pl/nietoperz3112 jest do pobrania regulamin tej oferty

 

Powodzenia i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mihuaz po tym, że mało oglądasz i chcesz obniżyć abonament ciężko wnioskować czego od oferty oczekujesz...sam Universe+? Pozostaje kwestia opcji dodatkowych typu Canal+ czy HBO, dekodera, MR, VODów, nc+GO? W momencie jak skonkretyzujesz oczekiwania powiemy Ci ile to jest warte.

 

Tak czy inaczej powinieneś już złożyć wypowiedzenie umowy, oczekiwać telefonów z propozycjami i negocjować dogodną ofertę. Najlepszych propozycji spodziewaj się im bliżej końca umowy. Ostatecznym rozwiązaniem jest dzwonienie do DUK tel.122947879.

 

@Chocoholic wpierw wypowiedzenie, możesz próbować migrować na wybrany pakiet bez wcześniejszego uruchamiania kanałów premium a dopiero jak to wyda się niemożliwe to uruchamiasz je tuż przed migracją, bo jak aktywujesz teraz a migrujesz w marcu to ja nie chcę widzieć Twoich rachunków do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u teściowej.....koniec umowy 25 grudnia pakiet ( chyba start) za 13.90 czy 14.00 zł wypowiedzenie wysłane 2 miesiące temu - dzisiejsza propozycja ten sam pakiet 5.99 zł na 12 miesięcy lub Comfort za 19.90 zł na 12 miesięcy + HBO 6 miesięcy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...