Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam teraz C+ Optimum wraz z Pace PVR oraz Multiroom = całość za 96 zł do końca kwietnia - wypowiedzenie wysłane i przyjęte.

 

Mi dziś zaproponowali do wyboru:

 

Canal Plus Gold za 99 zł, do tego Pace PVR za 0 zł i multiroom za 10 zł oraz pakiet HBO za 10 zł. Razem 119 zł

 

Canal Plus Platinium za 99 zł do tego pace za 0 zł i multiroom za 10 zł - w tej ofercie nie mogę dobrać opcji HBO za 10 zł a za 30 zł. - czyli razem 139 zł.

 

 

Dekoder Pace PVR ten co mam ze wcześniejszej umowy, multiroom oparty na 2 kartach nieparowanych. Umowa na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zmigrował ktoś dzisiaj, ale po telefonie OD NICH? Czy udało się komuś wynegocjować jakąś korzystną cenę za platinum + opcje dodatkowe (HBO, Filmbox, itp), ale bez multiroom, VOD, na własnym sprzęcie ? Czy po migracji wyłączane są jakieś kanały z oferty dotychczasowej do momentu wejścia w życie nowej umowy - vide opisywane szeroko wyżej i na innych wątkach problemy z HBO? Czy zawsze podawana jest data 1 kwietnia jako data obowiązywania umowy "migracyjnej"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi wczoraj platinum+ hbo za 109 proponowali a ja chciałem 99 i ma dzwonić jak będzie to możliwe

tez to dawali mi ale z HBO za 119 bez HBO to 109 z możliwym do obu propozycji MR za 10zł. nie zgodziłem się, babka powiedziała że zadzwoni do mnie kiedyś, czekam na platinum z multiroomem za 99 na to mogę się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja N C+Planinium 99zł w tym pół roku gratis HBO, umowa na 12 miesięcy.

89zł C+Planinium + HBO na cały okres umowy na to czekam, a moim zdaniem to i za 79zł powinno być !

Nie przesadzaj, akurat za 99zł w sam raz, tylko na caly okres umowy. Do tego jeszcze mozna dac max 10zł za mulitroom, umowa na 12 miesiecy. Taki dawny C+Superpremium, troche bogatszy z multiroomem i moge dac za to 109zł na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy sie zorientowali że wszystkie kanały nie premium są w pakiecie universe+, więc wszytko co powyżej tego pakietu to pakiet universe+ plus do tego po kolei dodane kanały premium canal+. Po 20zł za (silver) canal+ family 1,2 , nastepne(gold) 20zł za canal+film 1,2 , i nastepne (platinum) za canal+, canal+sport co daje razem 60zł za 6 kanałow premium canal+. Mam pytanie czy w historii polskiej płatnej tv był kiedykolwiek droższy pakiet kanałów premium niż te 60zł za 6 kanałow premium canal+ ???

 

Jeśli nie do daje nam to nowy rekord cenowy za pakiet premium w historii pay tv w Polsce. Chyba 40zł to był dotychczasowy rekord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zachwalania oferty nc+ nie było końca, włącznie z zaproszeniem do natychmiastowego dzwonienia do BOK nc+ celem podpisania umowy przez prowadzącego Program Telewizyjny Wojciecha Krzyżaniaka."

To Pani prezes zaprasza do dzwonienia. Czyżby już mało kto tam dzwonił ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili sami.Mam umowe do 6/2013 wypowiedzenie wyslane,ale nie zarejestrowane.

1.All inc. za 169 z 2 kartami i 2 pace pvr

2.Platyna +hbo+2 karty+2 pace pvr za 149!!! :)

Dodał że jestem w dobrej sytuacji bo od 5kwietnia i tak dostane nową paczke C+ .Powiedział że migracja obowiązkowa od 7/2013 albo zrywasz umowe z winy operatora.Tak czy inaczej mam czas do konca czerwca.Miły gość nawet nie chciało mi się wyśmiewać oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...