Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie to forum to już dawno przedłużyłbym umowę! Ale czekam na konkretnego konsula. Jeszcze tylko 3 dni. A potem żegnaj Cyfro. Warunki które mnie interesują są niemal minimalne przy tym, co niektórzy tu dostali.

Albo witaj nc+. Już masz czarne myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie podobnie dzwonią. Ja twardo- 54Pln= uniwers+6c, HBO na 6m-cy i do tego History- minimum na 6 m-cy= umowa na 12 m-cy. Tego nie zmienię, jak się nie uda to witaj CP. Mam okropne wspomnienia odkąd N została przejęta przez C+. Ta platforma kojarzy mi się wyłącznie z podwyżkami. A mecze nie warte ceny do jakości piłki. Natomiast to forum, faktycznie pomaga w negocjacjach. Pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im mniej dadzą nam, tym dla nich lepiej! Stąd może brak ich elastyczności w negocjacjach. Dają to i to, i koniec. Lepiej się nie da. Bierzesz albo spadaj! No to "spadam". Ktoś inny zarobi. Jest ewentualnie NTC i net, gdzie obejrzysz filmy z roku 2013 bez łaski i napisu "premiera". Bo w NC + będą może za rok lub dwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile osob ucieklo by do polsatu gdyby polsat mial lige hiszpanska angielska bo polska maja ale nie wszystkie mecze no i ligi mistrzow .

 

Libicki to by spac nie mogl z radosci tylu nowych abo niestety polsat nie ma ochoty technicznie poprawic jakosci swoich kanalow studio upscalowane

 

pomine juz kwestwie parowania karta i trudnosci z multiroomem a juz w ogole pomine sytuacje jak od nich odejsc a BOK dziala gozej niz w dawnej N no i nie ma czegos takiego jak negocjacje cenowe

 

sa moze tansi od nc+ ale nie maja oferty premium tyle ze canal+ to jest marka glownie sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie podobnie dzwonią. Ja twardo- 54Pln= uniwers+6c, HBO na 6m-cy i do tego History- minimum na 6 m-cy= umowa na 12 m-cy. Tego nie zmienię, jak się nie uda to witaj CP. Mam okropne wspomnienia odkąd N została przejęta przez C+. Ta platforma kojarzy mi się wyłącznie z podwyżkami. A mecze nie warte ceny do jakości piłki. Natomiast to forum, faktycznie pomaga w negocjacjach. Pozdro....

To nie rozumiem po jakie licho tak się męczysz :lol2: z tą platformą skoro widzisz w niej wyłącznie podwyżki. Już dawno powinieneś przywitać się z CP.Tam nie będzie piłki , a i ceny będą malutkie tak jak ich oferta i cała reszta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okropne wspomnienia odkąd N została przejęta przez C+. Ta platforma kojarzy mi się wyłącznie z podwyżkami.....

Nie doświadczyłem żadnej podwyżki...... płacę 10 pln więcej od tego co płaciłem w N(ce) a to dlatego że wyraziłem chęć posiadania tego co mam :D

Nikt do niczego nie zmusza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Możliwe, ale pomyśl. Cinemax, Filmbox, HBO. Czy tylko NC + posiada te paczki? Albo "ostre erotyki"? A może mają na wyłączność Eurosporty, Discovery, AXNy? Prawa sportowe. To ich wyróżnia. Dlatego jeśli ktoś nie jest fanem piłki nożnej czy żużla w wydaniu Grand Prix, może migrować sobie wszędzie! Być może sam za chwilę stanę się takim "poszukiwaczem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11 w moim przypadku niema innej alternatywy jak "talerz" 8)

Mieszkam na osiedlu poza miastem i tu niema możliwości np:UPC ,Vectra i takie tam.....

A z platform cyfrowych to "słoneczko" słabe jest :wink:

Nie przesadzajmy "NC+" złe nie jest na tle innych usługodawców TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...