Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Myslicie ze nc+ zdaje sobie sprawe ze te dekodery z multiroom sa w praktyce czesto oddalene od siebie kilometrami ? :) bo jak tak to te pakiety sa realnie warte 1/2 swojej ceny :)
Spokojnie sobie zdają sprawę, bo sami często-gęsto tak korzystają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + PVR za 79zł

To dopiero będzie dobra, i hojna z naszej strony oferta.

.

Wbreww pozorom niedużo osób ma C+ Optimum z PVR i dwiema kartami za 65 złotych, ci na pewno będą czekać na tę o której piszesz. Sporo osób to ma za 80zł i myślę, że pogodzą się z dodatkowymi 20zł za nSport, Ligę Mistrzów, włoską, jakieś tam filmy. Trzeba na to spojrzeć w ten sposób, bo obserwując ten wątek widać, że sa osoby, które Optimum mają bez żadnych promocji, za 107zł i to oni biorą przeważnie Platynę za 109, bo placą tylko 2zł drożej. I brali też pewnie za 129, bo nSport, LM i filmy warte są tych dwóch dyszek. Chodzi mi o to, że cena Platyny zależy od średniej (wyciągniętej ze wszystkich abonentów) C+ Optimum. To co masz teraz + 20zł i jesteś szczęśliwy biorąc Platynę. Takie są realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze nc+ zdaje sobie sprawe ze te dekodery z multiroom sa w praktyce czesto oddalene od siebie kilometrami ? :) bo jak tak to te pakiety sa realnie warte 1/2 swojej ceny :)
Spokojnie sobie zdają sprawę, bo sami często-gęsto tak korzystają ;)

W takim razie platinium jest wart dla mnie 60zl. A jak ktos bierze mulirooma to niech buli 120 he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Optimum? z MR i HBO płace teraz prawie 150zł ( wcześniej miałem promo przez 6 msc 50% )nie chcę tyle bo mi szkoda kasy proponują mi na teraz za[beep]ista ofertę...

All In za 179 :D lub 149 Platinum z HBO....

 

W kwietniu będą pisma rozesłane więc będzie można rezygnować jak to mówią...

Mój problem polega na tym że mam HBO i każda oferta jaka jest dla mnie jest z tym kanałem...

Żałuje że to wziąłem oglądałem wtedy seriale teraz ich nie ma i kanał mi "wisi"

Szkoda mi jedynie MR z C+ bo nie będę się bawił w MR z N...

 

No cóż nie będę płacił za tv ponad 100 zł jak się zima kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa ichniejszych dekoderów? Mam teraz kartę Cameleon i Splitter na 3 tv (dwie arivy 200 i strong 6880). Wiadomą sprawą jest to, że swojej karty nie wymienię, MR od nich też nie chcę, jedyne na czym mi zależy to dekoder, oczywiście niesparowany i oczywiście nie sagemcom, nie działający przy podziale uprawnień, czyli zostaje albo cyfrowy phlipips, albo pace. W niższych pakietach za bodaj 49 zł na własność.

 

Przy zakupie all inclusive za jakieś 140 zł (bo więcej naciągaczom nie dam) skłonny byłbym odpuścić ich MR, VOD i inne rzeczy, które są mi zbędne. Pod warunkiem wszakże, że mógłbym kupić tego philipsa w rozsądnej (czytaj poniżej 50 zł) cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Wy mieliście umowy w C+ że tyle płaciliście ? Z tego co widzę nikt z Was nie umiał negocjować !

Ja bezproblemowo wynegocjowałem C+ Optimum HD + Optimum promo HD za 53,50, do tego PVR za 0 zł ale nie brałem bo mam swój dekoder.

Z tego co widzę niektórzy tu płacili za to samo po 70-80, niektórzy nawet po 90zł.

Ludzie negocjacje to podstawa. Naprawdę macie za dużo kasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Myslicie ze nc+ zdaje sobie sprawe ze te dekodery z multiroom sa w praktyce czesto oddalene od siebie kilometrami ? :) bo jak tak to te pakiety sa realnie warte 1/2 swojej ceny :)
Spokojnie sobie zdają sprawę, bo sami często-gęsto tak korzystają ;)

W takim razie platinium jest wart dla mnie 60zl. A jak ktos bierze mulirooma to niech buli 120 he he

Wszystko zależy na ile TV to rozdzielają, bo może się okazać, że te Twoje 60zł jest warte np 30 - o ile nie mniej :D

A poważnie mówiąc to teraz mając Optimum+Promo+MR+2 PVR za 82 złocisze to więcej jak 90-100 zł. nie chciałabym zapłacić :D Ale oczywiście najchętniej zostanę przy starej cenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy ktoś do którego już dzwonili próbował uzyskać multiroom z 2 kartami, ale żeby jednym z dekoderów był ich nowy mediabox? Parowanie karty z dekoderem mi nie przeszkadza i jestem ciekaw czy można dostać od nich nowy dekoder zostając na 2 niezależnych kartach. Bo na Pace PVR nie mam chyba co liczyć na nowe oprogramowanie i wszystkie usługi typu Radio+ czy NetVod w sprzęcie Cyfry.

Nie ma takiej opcji. Albo 2 karty Cyfry, albo multiroom w wersji N.

 

A wiesz może czy jest szansa uzyskać Pace jeżeli do tej pory nie miałem od nich dekodera ? W sensie umowa kończy mi się w kwietniu, chcę stary MR i chciałbym też jednego Pace. Jest taka opcja? Czy oni je całkowicie wycofali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analitycy: Muszą być obniżki. Bez tego będzie ciężko

 

Analitycy rynku mediów dziwią się drogą ofertą przedstawioną przez NC+. - To bardzo odważna oferta, ale może się ona okazać strzałem w stopę dla właścicieli. Tak drogiego pakietu na naszym rynku nie było. Wygląda na to, że jest to oferta dla zaledwie promila widzów, dla których cena nie jest istotnym czynnikiem - mówi Piotr Janik, szef działu analiz z KBC Securities. Zdaniem ekspertów, wysokie ceny pakietów pokazują, że właściciele platformy chcą ją spamować jako usługę premium. Rzeczywistość może się jednak okazać bardzo brutalna. - Ceny pakietów są bardzo wysokie. Aby utrzymać abonentów, właściciele NC+ będą musieli obniżyć ceny pakietów. Spodziewam się, że pracownicy platformy będą dzwonili do klientów i oferowali nawet najdroższe pakiety w bardzo promocyjnych cenach, o połowę niższych od oficjalnej oferty - mówi Waldemar Stachowiak, analityk rynku z Ipopema Securities.

 

http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,1 ... #BoxBizTxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Wy mieliście umowy w C+ że tyle płaciliście ? Z tego co widzę nikt z Was nie umiał negocjować !

Ja bezproblemowo wynegocjowałem C+ Optimum HD + Optimum promo HD za 53,50, do tego PVR za 0 zł ale nie brałem bo mam swój dekoder.

Z tego co widzę niektórzy tu płacili za to samo po 70-80, niektórzy nawet po 90zł.

Ludzie negocjacje to podstawa. Naprawdę macie za dużo kasy ?

53,50, a po ilu miesiącach 107? Ja po 9, niektórzy po 10. Umowa na rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jakie Wy mieliście umowy w C+ że tyle płaciliście ? Z tego co widzę nikt z Was nie umiał negocjować !

Ja bezproblemowo wynegocjowałem C+ Optimum HD + Optimum promo HD za 53,50, do tego PVR za 0 zł ale nie brałem bo mam swój dekoder.

Z tego co widzę niektórzy tu płacili za to samo po 70-80, niektórzy nawet po 90zł.

Ludzie negocjacje to podstawa. Naprawdę macie za dużo kasy ?

53,50, a po ilu miesiącach 107? Ja po 9, niektórzy po 10. Umowa na rok...

No właśnie, stała kwota przez cały okres umowy czy zmienna czyt. wyższa po kilku miesiącach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Wy mieliście umowy w C+ że tyle płaciliście ? Z tego co widzę nikt z Was nie umiał negocjować !

Ja bezproblemowo wynegocjowałem C+ Optimum HD + Optimum promo HD za 53,50, do tego PVR za 0 zł ale nie brałem bo mam swój dekoder.

Z tego co widzę niektórzy tu płacili za to samo po 70-80, niektórzy nawet po 90zł.

Ludzie negocjacje to podstawa. Naprawdę macie za dużo kasy ?

 

Musisz brać pod uwagę, że ceny usług takich jak tv negocjuje może 10%-20% użytkowników... Wybierasz co cię interesuje znasz cenę i podejmujesz decyzję jaki pakiet chcesz i tyle. Dla tych osób oferta nc+ nie jest aż taka straszna. Raczej nie chodzi tu o to czy ktoś ma za dużo kasy czy za mało, nie każdy umie negocjować i nie każdy wie, że może. Możesz być zadowolony, że wynegocjowałeś 16,50 mniej ale dla dużego grona osób te 16,50 będzie przeliczona na paczkę fajek albo 5 piw :) Jak dostaną 5 zł taniej niż w cenniku to i tak będą zadowoleni, jeśli dostaną zamawiając przez internet jakiś rabat to im to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała cena 53,50 przez cały okres umowy. Ludzie, nikogo nie chcę obrazić, ale czy myślicie że naprawdę zgodziłbym się na jakieś dziwne promocje pół roku za pół ceny a potem pełna cena czy inne takie brednie ?

Jak Wy chcecie negocjować z nc+ skoro z c+ nie negocjowaliście do końca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...