Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lukasznt napisał(a):Ja dzisiaj migrowałem............ skończyło się na UNIVERSE +6x NANAL+ i 3x HBO za 59zł :brawo: . Mi pasuje :jupi:

 

 

masz jakieś potwierdzenie tej oferty np: na e-mail??Właśnie coś podejrzane to HBO na 18 miesięcy(przy tej kwocie 59 pln).....

ps.nie proponują ci czasem 6x ANAL :?::wink::lol2:

pozdrawiam

No i co się cieszysz ze zwykłej literówki? Nigdy nie zdarzyło ci się wcisnąć klawisz nie ten co trzeba?

Poprosiłem o potwierdzenie i czekam na e-mail, póki co po zalogowaniu do ICA widać pakiet Universe+. Zobaczymy co dalej będzie, jak dostanę maila to dam znać.

 

Dla zainteresowanych, migrowałem z N-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem pakiet w n-ce za 54 zł (WPT). Wysłałem wypowiedzenie. Umowa była do końca lipca. W piątek tj. 19.07.2013 zadzwonił do mnie poważny konsultant z DUK i zaproponował universe+ z 6 canalami plus za 59zł/miesiąc, umowa na 15 miesięcy. Właśnie na taką ofertę czekałem. Udało mi się jeszcze dostać do przetestowania do końca września za darmo nc+ go. Zależało mi na canalach+ więc ofertę przyjąłem. Teraz zastanawiam się czy lepiej nie było poczekać. Pewnie bym dostał jeszcze lepszą ofertę pod koniec lipca, ale męczyły mnie już ich telefony, a dzwonili wcześniej z 8 razy. Póki co mam w ICA napisane jedynie Universe+, a z uwagi na fakt, że mam remont budynku musiałem zdjąć antenę więc nie mam możliwości sprawdzenia czy wszystko OK. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie opłacało sie płacić aktywacji.pieniądze bezpowrotnie utracone.

Niekoniecznie, wszystko zależy od kwoty. Jednorazowa, niewysoka aktywacja może okazać się korzystniejsza od comiesięcznej opłaty za dekoder. Przy kolejnym przedłużaniu umowy zyskujemy argument, że nie płaciliśmy za dzierżawę sprzętu i być może łatwiej będzie o kolejny rabat.

 

Poza tym, co to za argument "pieniądze bezpowrotnie utracone"? Czy płacąc co miesiąc za dzierżawę nie są to "pieniądze bezpowrotnie utracone"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to całkiem dobra oferta. Z doświadczenia wiem, że zamiast filmboxów, których nawiasem mówiąc nie polecam można ugrać pełny pakiet C+ na cały okres umowy, ale to niby było dla tych co mieli npremuim, przynajmniej tak mi mówł koleś z którym zawierałem umowę, że właśnie dlatego może mi to zaproponować

 

ale może jest tu ktoś kto tego npremium nie miał i jednak dostał?

Universe+ 6 canal+ to jest to samo co platyna tylko brz yych vod itd prawda???

 

Jesli tak to mi to pasuje i le mozna max za to utargoeac razem z multi i ile ewentualnie z hbo

 

dokładnie, są jeszcze c+vod w tym jeśli się nie mylę

 

mozna dostać za 59 zł universe , 6C+, MR standard w cenie i HBO pół roku, tak mi to zpasowało, że po miesiącu dobrałem kolejny dekoder do MR Standard (wtedy już opłata wzrosła o 10 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+ 6 canal+ to jest to samo co platyna tylko brz yych vod itd prawda???

Bez Seriali+, Prapremier TVP i Canal+ VOD oraz netVOD+. Ale w sumie żadna strata ;).

 

Jesli tak to mi to pasuje i le mozna max za to utargoeac razem z multi i ile ewentualnie z hbo

Ja mam Platynę z HBO za 89zł to takie "cuś" okastrowane powinno lecieć za max 59-69zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...