Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz powtórzę to są brednie o super ofertach dla nkowiczow . Ludzie w nce jeszcze w grudniu ub roku brali w nce oferte fuul za mniej jak 100 złotych! Pierwsza oferta nc+zabierała i jedynie korekta niejako niektórych enkowiczom przywraca to co już mieli !! Według pisma wysyłanego do nkowiczow mogą pozostac na dotychczasowych warunkach wynegocjonowanych w nce! Do końca trwania umowy!! Czyli Ci wszyscy co mieli kanały Npremium mają do końca swoich umów 6 x kanal!! Czyli silwer plu 6x canal to brednia wymyślona przez troli by zaistnieć!!

 

 

Otóż mylisz się. Też tak na początku myślałem.

Radzę przeczytać mój post, który zamieściłem w innym temacie...

 

 

Drodzy Panowie, Panie.......szlag mnie dzisiaj trafił

 

Jestem abo Cyfry, płacę 129zł (Superpremium + HBO + MR), chce migrować do NC.

Do tej pory za podobny pakiet otrzymywałem ofertę ok 129zł

 

Przed chwilą kolega z N poprosił mnie o pomoc w migrowaniu ponieważ nie siedzi w temacie tak jak ja.

Miał WPT + N premium + HBO i płacił 69zł.

Zadzwoniłem z jego imieniu, aby dowiedzieć sie czy pismo o rezygnacji dotarło.

Otrzymałem info, że tak ale chcą, żeby pozostał i mają dla niego ofertę.

Pakiet U z 6xC+ oraz pakiet HBO w cenie 64zł.

Wiem, że to dobra oferta, ale powiedziałem, że za drogo. Konsultant poprosił o chwilę i po namyśle zaproponował to samo za 59zł. Kolega oczywiście ofertę przyjął, na 12 miesięcy.

 

Ja jako abo Cyfry pismo o rezygnacji również wysłałem i umowa kończy sie z końcem kwietnia. Gdybym chciał to samo to musiałbym zapłacić ok 129zł czyli 2 razy tyle.

Dlaczego????

 

Jeszcze na początku kwietnia byłem w stanie zapłacić za to ok. 99zł. Na chwilę obecną nie zapłacę ani 1zł więcej niż mój kolega. Dlaczego oni otrzymują takie oferty a my dużo gorsze?? Przez kilka lat on płacił wspomniane 69zł a ja 129zł za podbny pakiet.

W nagrodę on otrzymał jeszcze lepszą ofertę a ja płacący więcej jeszcze gorszą.

Nie wiem czy jego oferta jest po kosztach ale wiem, że nie chcę utrzymywać całej platformy NC. DLACZEGO tak ma być???

 

To nie jest sprawiedliwe.

 

Początkowo nie wierzyłem w te ich super oferty ale teraz wiem, że tak jest.

 

Postanowiłem, że nie zapłacę ani 1zł więcej za to samo co abo starej N nawet kosztem rezygnacji bo uważam, że zostałem potraktowany nie fair.

 

Proszę wszystkich o niepodpisywanie niekorzystnych umów bo to nie ma sensu. Nie bądźmy jeleniami i nie dajmy sie dymać. Można ugrać bardzo korzystne oferty (tak mi się wydaje).

 

Wysyłajcie wypowiedzenia z powodu usunięcia kanałów. Tylko w taki sposób możemy zostać potraktowani poważnie.

 

Powiem szczerze, że płakać mi się chce bo w temacie siedzę już od marca i obserwuje zagrania NC+ i mam wiele zastrzeżeń. To jest istna PARANOJA. Za ok 80-90zł można mieć dodatkowo pakiet Filmboxów oraz Cinemaxów (dot abo N). My nie jesteśmy gorsi a powiedziałbym, że przez wiele lat płaciliśmy nawet więcej. Ale dalej nie mam zamiaru utrzymywać całęj platformy.

 

Walczmy z nimi, nie poddawajmy się. Nie wydzwaniajmy do nich, czekajmy na ich telefon i targujmy się do poziomu takiego samego jak moją N-kowcy.

 

Jak tego nie zrobimy to nadal będziemy płacić za innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj mój post 3 sztuki nad Twoim.
9 To skoro jest jak twierdzisz to nie dostałes pisma z nc że możesz pozostac migrowac na warunkach wynegocjonowanych w nce???Do końca swej umowy??? A wy dalej opowiadacie brednie o super ofertach!!

Człowieku ale to nie ma znaczenia, bo oferty dostają ci co wysłali wypowiedzenia, własnie po to żeby te wypowiedzenia wycofać.

CZyli kłamiesz jak z nut jak nie wysłał wypowiedzenia dostaniesz pismo z nc ze możesz pozostać na starej umowie do końca trwania twojej umowy!! W GRUZACH legły wasze mity o super ofertach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli kłamiesz jak z nut jak nie wysłał wypowiedzenia dostaniesz pismo z nc ze możesz pozostać na starej umowie do końca trwania twojej umowy!! W GRUZACH legły wasze mity o super ofertach!!

 

@godunow powiem ci jak bylo u mnie, gdy dzwomilem z potwierdzeniem czy jest rezygnacja w systemie i jej nie bylo to mi nic nie proponowali, a jak juz moja rezygnacja sie pojawila to dostalem to co mam w stopce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie myle jest tak jak piszę!! Identycznie w cyfrze masz umowę np optimum +canal za 70 zeta do końca 2014 to mozesz pozostać na tej umowie do końca swojej umowy!!

 

 

Cz\łowieku oni nie zostają na swoich umowach tylko migrują do NC+ - i mają wszystkie kanały PREMIUM za 49 zł. A cyfrowcy płacą za to samo średnio 120 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma wypowiedzenia zarejestrowanego w systemie to nawet nie dostanie propozycji migracji tylko proponuja kontynuowanie umowy ze starym operatorem, dowiedzione z autopsji

 

Ja nie mam wypowiedzenia zarejestrowanego w systemie i dostałem propozycje migracji - platyna za 99 zł + MR 10 zł + Filmbox na całą umowę bezpłatnie lub HBO na 6 miesięcy w prezencie.

Wypowiedzenie wysłane w poniedziałek - zadzwonię jutro i sprawdzę czy jest zarejestrowane. Obecnie N-ka abonament 89zł z N-premium i Filmboxami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane wypowiedzenie dziś telefon do nich i sprawa ma się tak:

 

Universe Paczka C+ 59zł

MR 10zł

History hd do października za 0zł później 1,99zł

Umowa na 12 miesięcy.

 

Niestety bez Canal+ VOD a miałem w Npremium VOD. Jakby była oferta z VOD to biorę w ciemno tak sobie poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli kłamiesz jak z nut jak nie wysłał wypowiedzenia dostaniesz pismo z nc ze możesz pozostać na starej umowie do końca trwania twojej umowy!! W GRUZACH legły wasze mity o super ofertach!!

hahaaahaha, kto nie wysłał wypowiedzenia? spytaj się każdej osoby z taka oferta, że własnie dostali taka oferte po wypowiedzeniu!

Już nie wymyslaj kolejnych bzdur, takie oferty to fakt, jak ludzie zaczna dostawać aneksy do domu i pokazywać tutaj skany to oczekuję od każdego zawistnego [beep]a publicznego przyznania się do pomyłki i głupoty !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym c+VOD to jest tak ze dostaja go chyba tylko ludzie z platyna bo nawet w umowie z N jest wpis w regulaminie ze nVOD jest niegwarantowane pomimo pakietu nPremium wiec chyba nie ma co liczyc na c+VOD przy nizszych pakietach nawet jak ktos mial nVOD :(

 

Mi dlatego się nie śpieszy wypowiedzenie mogę w każdej chwili cofnąć lub zmigrować.

 

Pan konsultant mi powiedział że za taką ofertę jak moja ludzie się zabijają.

 

Odpowiedziałem mu że jakoś nie widzę zwiększonej ilości nekrologów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie myle jest tak jak piszę!! Identycznie w cyfrze masz umowę np optimum +canal za 70 zeta do końca 2014 to mozesz pozostać na tej umowie do końca swojej umowy!!

 

 

Cz\łowieku oni nie zostają na swoich umowach tylko migrują do NC+ - i mają wszystkie kanały PREMIUM za 49 zł. A cyfrowcy płacą za to samo średnio 120 zł

Widzę dalej w swych kłamstwach!! Ci co mieli wczesniej kanaly fuull w nce za 48 zeta to się im przywraca i szlusznie!!bo nie mogą działac umowy wstecz!! Skoro w grudniu ub. Roku miałem w nce wszystko za 60 zlotych na 18 miesięcy to mam prawo do tego!! I nc nic nie daje a jedynie przywraca to co zabrali!! W CYFRZE nie ma takiej sytuacjii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywanie ludzi od "polaczków" można sobie darować, bo to świadczy źle o autorach takich wpisów, a nie o ludziach, którzy porównując oferty doszli do wniosku że są gorzej traktowani. Po to jest przecież ten wątek żeby porównywać oferty i wyciągać wnioski. Nikt tu nie chce aby podnosić opłaty osobom, którym zaoferowano korzystne warunki. Ludzie po prostu chcą ,aby ich poważnie traktowano. A mentalność tzw. "polaczka" przejawia się raczej w tym, że taka osoba chce więcej niż mają inni albo tyle samo za mniej i takie intencje chyba mają ludzie, którzy wyzywają innych od "polaczków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosił już ktoś do UOKiK-u ten niecny proceder nc+, dzielenie abonentów na lepszych i gorszych? Mają chronić konsumentów, wydali zgodę na fuzję więc powinni o tym wiedzieć. A mogą nie chcieć wiedzieć bo przecież miało być tak pięknie i OK. Nikt nie lubi przyznawać się do błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym c+VOD to jest tak ze dostaja go chyba tylko ludzie z platyna bo nawet w umowie z N jest wpis w regulaminie ze nVOD jest niegwarantowane pomimo pakietu nPremium wiec chyba nie ma co liczyc na c+VOD przy nizszych pakietach nawet jak ktos mial nVOD :(

 

Mi dlatego się nie śpieszy wypowiedzenie mogę w każdej chwili cofnąć lub zmigrować.

 

Pan konsultant mi powiedział że za taką ofertę jak moja ludzie się zabijają.

 

Odpowiedziałem mu że jakoś nie widzę zwiększonej ilości nekrologów.

Znów kłamiesz! Córka nic nie wysyłala i dostała list z nc ze może pozostac na starej umowie z nki do lipca 2014 rok!! Zostać na tych samych warunkach zbliżonych !! Zamiast premium kanałów ma 6 x Canal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów kłamiesz! Córka nic nie wysyłala i dostała list z nc ze może pozostac na starej umowie z nki do lipca 2014 rok!! Zostać na tych samych warunkach zbliżonych !! Zamiast premium kanałów ma 6 x Canal!

Ktos tu jest naprawde nie kumaty, wlasnie dlatego Twoja córka ma tak a nie inaczej, bo nic nie wysłała, jakby wysłała to by dostała oferte jak inni....

Normalnie brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku Polaczek to określenie osoby która już zgodziła się na nową ofertę, a teraz zorientowała się ze inni dostają lepsze oferty. Osoba taka zaczyna pisać że tak nie powinno być i trzeba coś z tym zrobić.

 

Realia rynkowe zmieniają się to towar, jego cena, docelowa grupa klientów także zmienia się

 

P.s. To skandal, że w sobotę kupiłem jogurt po 1,99 zł, a wczoraj jakaś paniusia kupiła ten sam jogurt po 1,49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym c+VOD to jest tak ze dostaja go chyba tylko ludzie z platyna bo nawet w umowie z N jest wpis w regulaminie ze nVOD jest niegwarantowane pomimo pakietu nPremium wiec chyba nie ma co liczyc na c+VOD przy nizszych pakietach nawet jak ktos mial nVOD :(

 

Mi dlatego się nie śpieszy wypowiedzenie mogę w każdej chwili cofnąć lub zmigrować.

 

Pan konsultant mi powiedział że za taką ofertę jak moja ludzie się zabijają.

 

Odpowiedziałem mu że jakoś nie widzę zwiększonej ilości nekrologów.

Znów kłamiesz! Córka nic nie wysyłala i dostała list z nc ze może pozostac na starej umowie z nki do lipca 2014 rok!! Zostać na tych samych warunkach zbliżonych !! Zamiast premium kanałów ma 6 x Canal!

 

 

Napisałem może 2 czy 3 posty dzisiaj i mnie wyzywają od kłamców buhahhaha.

Zapytaj się córki czy ma Npremium VOD? Jestem pewien że nie więc te warunki są zbliżone ale nie zadowalające przynajmniej mnie.

Poza tym umowę mam do czerwca więc muszę i tak coś zadecydować jak nie w tym miesiącu to w przyszłym.

Tylko martwię się że jak wycofam wypowiedzenie to będzie problem wypowiedzieć umowę w czerwcu, gdyż na przykład nagle się zmienił okres wypowiedzenia na 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku Polaczek to określenie osoby która już zgodziła się na nową ofertę, a teraz zorientowała się ze inni dostają lepsze oferty. Osoba taka zaczyna pisać że tak nie powinno być i trzeba coś z tym zrobić.

 

P.s. To skandal, że w sobotę kupiłem jogurt po 1,99 zł, a wczoraj jakaś paniusia kupiła ten sam jogurt po 1,49 zł.

 

Tak to jest jak człowiek chce mieć wszystko co nowe i na dodatek pierwszy.. Bo co nowe to przecież lepsze hahahha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie myle jest tak jak piszę!! Identycznie w cyfrze masz umowę np optimum +canal za 70 zeta do końca 2014 to mozesz pozostać na tej umowie do końca swojej umowy!!

 

 

Cz\łowieku oni nie zostają na swoich umowach tylko migrują do NC+ - i mają wszystkie kanały PREMIUM za 49 zł. A cyfrowcy płacą za to samo średnio 120 zł

Widzę dalej w swych kłamstwach!! Ci co mieli wczesniej kanaly fuull w nce za 48 zeta to się im przywraca i szlusznie!!bo nie mogą działac umowy wstecz!! Skoro w grudniu ub. Roku miałem w nce wszystko za 60 zlotych na 18 miesięcy to mam prawo do tego!! I nc nic nie daje a jedynie przywraca to co zabrali!! W CYFRZE nie ma takiej sytuacjii

 

Chyba do końca nie rozumiesz- Np. Jak ktoś ma umowę do końca lipca lub sierpnia tego roku i jak wysłał wypowiedzenie to dzwonią z ofertą migracji do NC+ na kolejne 12 miesięcy i dają takie same oferty i ceny jak miało się w N. Jeśli nie chcesz nie musisz kierować i masz umowę z N do lipca i tyle. A w przypadku twojej córki to oczywiście nie musi teraz kierować bo ma jeszcze rok umowy i spokojnie sobie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...