Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmigrowałem:

Universe+

Paczki dodatkowe:

Canal+ (wszystkie)

HBO

History HD

 

Usługi dodatkowe:

Multiroom Standard -

SOFT TURBO- GRATIS (wreszcie pełne 500 GB)

 

myślisz,ze to dużo 500 GB i czy jesteś pewien,że dostaniesz CAŁE 500? :>

 

Obecnie miałem odblokowane tylko 250 GB (w tym część zajęta przez Vody i Timeshifta), więc jak dla mnie nawet dodatkowe 80 GB na nagrania to znaczny wzrost pojemności!

 

Pavello: dzwoń pod numer 12 294 78 79. Spokojnie dostaniesz to samo co ja! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal [beep]i proponuja platyne za 109 z MR i HBO 139....... smutne,ale prawdziwe......

 

to nic.

ale przy tym wszystkim bezczelnie kłamią, że nie ma takich ofert w nc+.

zapytałam panienkę jak w lustro może patrzeć po swoim dniu pracy.

strasznie się oburzyła.

niech mówią, że nie mogą nam dawać, bo muszą nas wydoić, ale niech nie łżą, że nie ma takich ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z nkowcow z wiecznym fullem przeszedł do nc+ na korzystnych warunkach? Ja dzisiaj rozmawiałem z mila pania (dzwoniła z zastrzezonego numeru). Bardzo chciała abym cofnął wypowiedzenie. Przy moich pytaniach o ofertę dla mnie dowiedziałem się że lepsza na pewno nie bedzie. Odpowiedziałem ze poczekam jeszcze.

Przed chwilą zadzwoniłem na numer 12 294 78 79. Od pana dowiedziałem się że moja rezygnacja wpłynęła ale mogę ja cofnąć i bede miał to samo co wczesniej plus paczka 6xC+ zamiast nPremium u umową bezterminową. Na moje pytanie czy może jest lepsza oferta, odpowiedział że nie - wyjdzie o wiele drożej - czyli znowu nie dowiedziałem ile to wyjdzie drożej.

Takie moje małe przemyślenia:

Plotka o 10 zl prowizji za namówienia z wycofania rezygnacji moze byc prawdą. Na moje stwierdzenie ze sie jeszcze zastanowie bardzo mocno oboje nalegali aby podjac decyzję już teraz.

Mega promocje otrzymują tylko wybrani co otrzymali emaila lub sms z prośbą o kontakt.

Jestem za bardzo miękki w rozmowie, chyba musze się bardziej postawić i powiedzieć że jak nie chcą mi dac dobrej oferty to rezygnuje.

 

Ps teoria spiskowa mówi ze ci co sie chwalą takimi ofertami sa to konsultanci cyfrowego polsatu. Robią to w celu jeszcze wiekszego zaostrzenia konfliktu między klientami a platforma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff no i zmigrowałem - stwierdziłem, że te wchodzenie po 100 razy na dobę na to forum nie jest dla mojego zdrowia dobre ;)

 

Do rzeczy:

Miałem C+ start + MR (2 karty Cameleon) + dodatkowy dekoder - płaciłem za to 88 zł (wiem, dużo ale umowę podpisałem zanim znalazłem to forum).

 

Teraz dostałem:

Platinum za 99 zł + MR (2 karty Cameleon bez zmian) 0 zł + Pace, którego posiadam 20 zł - łącznie 119 zł dodatkowo z dzierżawy Pace`a mogę w każdej chwili zrezygnować (np. jeśli uda mi się załatwić/kupić inny dekoder) i wtedy opłata za wszystko 99 zł - umowa na 18 miesięcy czyli kończyć się będzie przed kolejnymi świętami Bożego Narodzenie więc myślę, że będą wtedy jakieś ciekawe promocje.

 

Ja jestem zadowolony i wreszcie mogę wrócić do normalnego życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do DUK NC+ i rzeczywiście konsultant powiedział mi że ceny są dużo niższe ale w systemie zarejestrowane musi być wypowiedzenie, wtedy mogą bardziej konkretnie negocjować itp. I stąd moje pytanie. Proces przymusowej migracji został anulowany i czy oznacza to że nadal mogę takie wypowiedzenie wysłać spokojnie bez narażania się na karę i jeśli mogę to czy musi być to listownie czy mogę pójść do punktu stacjonarnego i takie rodzaj wypowiedzenia też zostanie w systemie zaznaczony ? :D

 

Dzięki i pozdrawiam.

 

Możesz złożyć wypowiedzenie w związku z likwidacją kanałów - masz czas do 19 kwietnia. Proponuję pędzić do APS :)

 

A podpisaną przez pracownika i Ciebie wysłac szybko priorytetem poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowy na tym forum. Dziś trzy razy dzwoniłem na infolinie w celu uzyskania oferty migracyjnej...za każdym razem oferta była inna albo muszą ją przygotować...trochę dziwne

 

Pytanie: czy ktoś uzyskał pakiet universe+ z pełną paczką sześciu canal+ za jakieś 49-59 zł bez wysyłania wypowiedzenia czy raczej większe ple do negocjacji są po wysłaniu wypowiedzenia? Czy takie oferty są tylko dla tych którzy posiadali kanały npremium?

 

Przy umowie do końca kwietnia do kiedy można wysyłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisałem parę postów wcześniej. W Krakowie dużo lepsze oferty, których NC+ nie tylko nie może zaoferować ale nawet nie widzi w systemie jak ktoś ją dostał. Więc nie kłamią w żywe oczy konsultanci z NC+. A co do ofert Universe i Silver (teraz w obu mamy to samo) ja 3 razy się upewniałem i nie mogłem dostać Universe bo jego cena wyjściowa jest mniejsza od ceny jaką płacę teraz a tak nie może być. Inna sprawa, że po negocjacji można już płacić mniej. Ktoś tu pisał, że płacił 69zł a dostał Universe. Nie wiem. Ja 3 razy się upewniałem i 3 konsultanci w Krakowie mówili to samo. Nie ma możliwości bo system nie pozwala mi przejść na Universe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

 

serio, myślę, że nie da się nie wiedzieć czegoś takiego pracując w jednej firmie.

 

 

Jednak tak jest bo na infolinii pod numerem 223104747 widzą, że mam tylko Silver. Poprosiłem o dokładne sprawdzenie. Po 5 minutach Pani oddzwoniła i poinformowała, że mam jednak Silver z cała paczką C+ i HBO. Oczywiście wcześniej nic jej nie sugerowałem jaką dostałem ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny2807: Nie możesz przejść na Universe bo nie złożyłeś wypowiedzenia. Każdy może migrować do dowolnie wybranego pakietu tylko po złożeniu wypowiedzenia. Bez niego, możesz migrować umowę tylko na pakiet o wyższej wartości cenowej niż płacisz teraz.

 

mateusz3891: Pakiet Universe z pełną paczką Canal+ za 59 zł, można dostać tylko po złożeniu wypowiedzenia. Jeśli jesteś abonentem N, masz czas do 19 kwietnia na złożenie wypowiedzenia w APS NC+ (tylko w przypadku posiadania pakietu Npremium) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożyłem 11 kwietnia. 12 kwietnia zostało odebrane w Krakowie a 13 zarejestrowane w systemie. Po zaakceptowaniu oferty najpierw konsultant cofał moje wypowiedzenie a później wprowadzał ofertę. Bez wypowiedzenia nie dostałbym całej paczki C+ i HBO na cały 12 miesięczny okres umowy.

 

Jak zarejestrować się do ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z DUK n-ki.

Nie zarejestrowali na razie mojego wypowiedzenia i oferta raczej standardowa:

Dostałem Propozycje Paltinum 99zł + 10 zł MR + (Filmboxy na całą umowę lub HBO 6 miesięcy w prezencie).

MR - nie da się dołożyć do mojej obecnej umowy.

 

W tej chwili mam pakiet za 89zł - miałem nPremium i Filmboxy w pakiecie. Nie miałem MR.

 

Wypowiedzenie wysłałem w poniedziałek rano - zadzwonię za dwa dni czy doszło może jak dojdzie też dostanę fajną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożyłem 11 kwietnia. 12 kwietnia zostało odebrane w Krakowie a 13 zarejestrowane w systemie. Po zaakceptowaniu oferty najpierw konsultant cofał moje wypowiedzenie a później wprowadzał ofertę. Bez wypowiedzenia nie dostałbym całej paczki C+ i HBO na cały 12 miesięczny okres umowy.

 

Jak zarejestrować się do ICA?

 

O ile pamiętam to nie musisz się rejestrować. Wejdź na stronę strefa abonenta tam musisz tylko wpisać numer klienta,a hasłem jest nazwisko pisane z dużej litery. ciekawi mnie czy u ciebie będzie cały pakiet, który dostałeś czy na razie tylko silver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z DUK, miałem WPT bez npremium. Oferta Albo gole Universe za 49. Ja na to że interesuje mnie pełna paczka c+. Konsultan że na tą chwilę najtańszy pakiet z pełną paczką c+ to 99zł.

Więc do widzenia i tyle na dziś. Zobaczymy czy zmiękną za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą dzwoniłem do DUK, bez wypowiedzenie dostałem Silver+ cała paczka Canal +, na 12 miesięcy za 64 zł,

wcześniej miałem WPT (48zł) + npremium (10 zł do końca roku) więc jestem zadowolony.

ale jajca nawet bez wypowiedzenia dają :shock:

Już rzeczywiście cyrk się robi :lol2: To w sumie bardzo dobrze :wink:

Ciekawe ile za taki pakiet dla tych z wypowiedzeniem? 30zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem abonentem N płacę w tej chwili 59 zł i ostanie 2 miesiące 69 zł za za wszystko + HBO + C+. Mam umowę do końca lipca. Sam nie wiem czy czekać do końca umowy czy wypowiedzieć umowę już teraz mam czas o ile się nie mylę mam czas do 19 kwietnia . Co byście zrobili na moim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem abonentem N płacę w tej chwili 59 zł i ostanie 2 miesiące 69 zł za za wszystko + HBO + C+. Mam umowę do końca lipca. Sam nie wiem czy czekać do końca umowy czy wypowiedzieć umowę już teraz mam czas o ile się nie mylę mam czas do 19 kwietnia . Co byście zrobili na moim miejscu

Ja bym wypowiadał i spróbował pzmigrować na takich samych warunkach lub ciut lepszych. Wypowiedzenie w razie co zawsze możesz cofnąć choćby 30.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...