Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy telefon z NC+.Nie wiem czy z działu utrzymania bo dzwoniono z komórki.Propozycja pozostania przy obecnej cenie 69zł.6x Canal,HBO + do wyboru na pól roku Cinemax lub Filmbox.

Brak możliwości zejścia na Universe z 6xCanal+.Jedynie goły Universe za 49.

Pozostaje mi czekać na kolejne oferty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent Cyfry + niema takich promocji migracyjnych, więc kto jest jeleniem ten jest

To że jeszcze nie ma nie znaczy że nie będzie mieć wkrótce... Jeszcze kilka dni temu nkowcy też nie mieli takich promocji

Bo do n wpłynęło prawie 0,5 mln wypowiedzeń, czyli połowa klientów. Musieli jakoś ratować tyłki. Na razie dają sobie rok na przetrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wzór wypowiedzenia umowy na 3 miesiące przed jej końcem,ktoś pomoże?? :D

Ps.Thanx :D

 

Jeśli chodzi ci o wypowiedzenie na normalny koniec umowy, to ja do tej pory pisałem tak:

 

Imię Nazwisko

Adres

Nr abo

Nr umowy

 

NINIEJSZYM SKŁADAM REZYGNACJĘ Z USŁUG ŚWIADCZONYCH W RAMACH PODANEJ POWYŻEJ UMOWY WRAZ Z KOŃCEM TRWANIA OKRESU PROMOCYJNEGO.

 

Podpis

 

I tyle. Do tej pory działało. Właściwie to można coś takiego wysłać zaraz po podpisaniu nowej umowy i nie martwić się, że po zakończeniu przejdzie na stawki z cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Nkowcy, mieli listy z przymusową migracją więc falami wysyłali wypowiedzenie. W NC+ klient równy i równiejszy

nkowcom dają teraz takie umowy bo musza, jak nie to Julian by zobaczył raport w maju ile odzeszło i dostałby zawału. Masz umowę jeszcze klika miesięcy to po prostu bądź cierpliwy, na Ciebie też przyjdzie kolej.

 

Bo do n wpłynęło prawie 0,5 mln wypowiedzeń, czyli połowa klientów. Musieli jakoś ratować tyłki. Na razie dają sobie rok na przetrzymanie.

I jeśli wszyscy z tych kilkuset tysięcy teraz zmigruja to koniec ich umów znowu się zbiegnie w tym samy czasie i też dostana tysiące wypowiedzeń za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem sam bo chciałem mieć pewność że wypowiedzenie doszło i nie ma żadnych problemów.... Trafiłem na bardzo miłą Panią, z którą po ok 15 minutach rozmowy doszliśmy do kompromisu - Universe+ za 59zł do tego gratis paczka 6 kanałów c+, MR i wynajem dekodera -15zł, HHD - 1,90zł. Łącznie 76zł (teraz płaciłem 70,90 za n z kanałami premium i HHD). Do tego wszystkie kanały HBO w prezencie od BARDZO miłej Pani na 6 miesięcy a cała umowa na 12. Jestem zadowolony, bo płacę tyle ile wcześniej a mam to co chciałem i MR który planowałem a nie miałem do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Potrzebuje wzór wypowiedzenia umowy na 3 miesiące przed jej końcem,ktoś pomoże?? :D

Ps.Thanx :D

 

Jeśli chodzi ci o wypowiedzenie na normalny koniec umowy, to ja do tej pory pisałem tak:

 

Imię Nazwisko

Adres

Nr abo

Nr umowy

 

NINIEJSZYM SKŁADAM REZYGNACJĘ Z USŁUG ŚWIADCZONYCH W RAMACH PODANEJ POWYŻEJ UMOWY WRAZ Z KOŃCEM TRWANIA OKRESU PROMOCYJNEGO.

 

Podpis

 

I tyle. Do tej pory działało. Właściwie to można coś takiego wysłać zaraz po podpisaniu nowej umowy i nie martwić się, że po zakończeniu przejdzie na stawki z cennika.

 

 

 

Jestem abonentem nki tego wypowiedzenia do 19 kwietnia nie złożylem więc....

Dalej dzownią mi z samą Platyną za 99 to co w liście...

 

Może w taki sposób dostane Platyne,HBO,Cinemaxy za 99 pln :D na 12 miesięcy :D

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faza grupowa: Czytaj moją sygnaturkę.

 

ATID: Interesuje mnie tylko MR Standard. Wisi mi i powiewa dostęp do nagrań z głównego dekodera i vodów.

 

nawrot: Jak się nie złożyło wypowiedzenia to się jest "jeleniem"! Cyfrowcy mieli swoją szansę (i wciąż mają!) by złożyć wypowiedzenie. Dziwie się że w ogóle nie walczycie tak jak my, tylko tłumnie migrujecie ciesząc się swoimi "cameleonami".

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faza grupowa: Czytaj moją sygnaturkę.

 

ATID: Interesuje mnie tylko MR Standard. Wisi mi i powiewa dostęp do nagrań z głównego dekodera i vodów.

 

nawrot: Jak się nie złożyło wypowiedzenia to się jest "jeleniem"! Cyfrowcy mieli swoją szansę (i wciąż mają!) by złożyć wypowiedzenie. Dziwie się że w ogóle nie walczycie tak jak my, tylko tłumnie migrujecie ciesząc się swoimi "cameleonami".

 

Pozdrawiam!

No ale ja przecież o tym własnie mówiłem wiele razy, wysyłać wypowiedzenia i cierpliwie czekać, nie dzwonić, nie prosić się tylko czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 59 zł wezmę Universe z paczką Canal +, HBO i Cinemax. Do tego dobiorę sobie Multiroom i będę płacił za "platynę bez vodów" 69 zł :)

Oferta lepsza niż w Cyfrowym Polsacie!

 

Pozdrawiam osoby które zmigrowały na platynę za 99 zł bo "muszą mieć sport".

Mam głęboką nadzieję że nie traficie po przeczytaniu tych obecnych ofert utrzymaniowych do szpitala z podejrzeniem udaru (to tak do Ciebie hanys) ;)

 

Jak się chce to się ma! Wystarczy nie być jeleniem.

 

Może jestem jeleniem, ale was jak barany France zagnali do zagrody za 20 zeta żałosne mi za tyle to się wypowiedzenia nie chciało pisać i robić zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowcy mieli swoją szansę (i wciąż mają!) by złożyć wypowiedzenie. Dziwie się że w ogóle nie walczycie tak jak my, tylko tłumnie migrujecie ciesząc się swoimi "cameleonami".

 

Pozdrawiam!

 

Jak walczysz? Macie dobre oferty i tyle. Mam złożone wypowiedzenie,a oferta to 109pln. za Platinum+ MR + dekoder. I nie chcą zejść nic niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Nkowcy, mieli listy z przymusową migracją więc falami wysyłali wypowiedzenie. W NC+ klient równy i równiejszy

 

Niby tak, to pewnie wywołało wypowiedzenia na masową skalę, chociaż konnstrukcja słynnego listu była tak pokrętna, że jednak nie byłbym taki pewien, że to zdecydowało.

Faktem jest, że osobiście zainteresowałem się tematem Anty nc+ na wiele dni przed nadejściem Słynnego Listu, dzięki monitorowaniu forum, i tyle. Jako enkowicz wypowiadanie mam we krwi.

Zostawiłem kontakt na stronce bodaj 23 marca, sam do nich nie wydzwaniałem i cierpliwie czekałem na odzew na wysłane 2 kwietnia wypowiedzenie.

Na kontakt z ICH STRONY czekałem 24 dni.

Bez wypowiedzenia, niestety, ugrać się nic nie da, cyfrowicze drodzy, i chyba trzeba się do tego przyzwyczaić.

Enkowicze mieli mniej czasu na akcję wypowiedzenie i pewnie dlatego oni (czyli my) teraz dostajemy fajne oferty (te słynne wywrotki z wypowiedzeniami). A na Was też przyjdzie czas.

Nie ma więc dawać się skłócać (równi, równiejsi, lepsi, gorsi), bo tak to Żul-jan wygra. Wy np. macie splittery, więc większa opłata nie zawsze jest większą opłatą, na przykład.

Ale, jak mawiał klasyk, nie idźmy tą drogą, bo już nam kolesie wystarczająco napsuli krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak udało mi się. Silver z pełną paczką Canal+ i HBO na 12 miesięcy. Nie da się jednak tego załatwić z konsultantami NC+. Takie ofki można dostać tylko dzwoniąc do starej N do Krakowa. Pewnie jeszcze coś dałoby się wytargować ale nan niczym innym mi nie zależy a mam teraz wszystko to co miałem plus HBO taniej o 37zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może jestem jeleniem, ale was jak barany France zagnali do zagrody za 20 zeta żałosne mi za tyle to się wypowiedzenia nie chciało pisać i robić zamieszania.

A zawsze myślałem że to właśnie barany idą w ciemno za swoim panem... No cóż widać lubisz wyrzucać w błoto pieniądze, które zarabiasz, czyli po prostu nie szanujesz siebie i swojej pracy.

Dobrze czasem mieć swoje zdanie i nie dać robić z siebie idioty. I nie chodzi tu o 20zł miesięcznie. Różnica między Twoją platyną a obecnymi promocjami z tymi samymi kanałami to 50zł miesięcznie, Ty płacisz 109 Ci co umieją się odezwać płacą 59... aha i jeszcze te 6 miesięcy różnicy w długości umowy :)

Mam nadzieję że nie pękniesz z zazdrości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak udało mi się. Silver z pełną paczką Canal+ i HBO na 12 miesięcy. Nie da się jednak tego załatwić z konsultantami NC+. Takie ofki można dostać tylko dzwoniąc do starej N do Krakowa. Pewnie jeszcze coś dałoby się wytargować ale nan niczym innym mi nie zależy a mam teraz wszystko to co miałem plus HBO taniej o 37zł.

 

Więc na jaki numer dzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak udało mi się. Silver z pełną paczką Canal+ i HBO na 12 miesięcy. Nie da się jednak tego załatwić z konsultantami NC+. Takie ofki można dostać tylko dzwoniąc do starej N do Krakowa. Pewnie jeszcze coś dałoby się wytargować ale nan niczym innym mi nie zależy a mam teraz wszystko to co miałem plus HBO taniej o 37zł.

 

Więc na jaki numer dzwonić ?

Nie dzwonić, jak wysłałes wypowiedzenie to czekaj, jak się nie odezwa w ostatnim tygodniu obowiazywania umowy to możesz wtedy zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytaliście się, czy dostaliście do Silvera nc+go?

 

 

Ja chciałem NCgo ale powiedziano mi, że w tej chwili dla migrujących nie ma możliwości technicznych. Niebawem jednak ma być coś w tym temacie poruszone.

 

 

Dzwonić należy do starej N do Krakowa pod numer 122947879. Oczywiście dotyczy to tylko abonentów N.

 

Aha zapomniałem dodać, że wziąłem mediaboxa. Opłata 10zł przez 12 miesięcy więc wychodzi 120zł a jednorazowo 199. I w przypadku kontynuowania umowy nie płaci się dalej tych 10zł co ktoś tutaj sugerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak udało mi się. Silver z pełną paczką Canal+ i HBO na 12 miesięcy. Nie da się jednak tego załatwić z konsultantami NC+. Takie ofki można dostać tylko dzwoniąc do starej N do Krakowa. Pewnie jeszcze coś dałoby się wytargować ale nan niczym innym mi nie zależy a mam teraz wszystko to co miałem plus HBO taniej o 37zł.

Czegoś tu nie rozumiem silwer ma dwa kanały Canal plu Platyna ma 6 .. Czyli co ci dodali do tego srebra..???

Skoro masz wszystkie canal plus to masz platyne.. Bo nie wiem czym się rożni pakiet silwer w Twojej wersji z pełnym dostępem do wszystkich kanałów canal..?

Pewnie ci dali na 3 miesiące w ramach promocji dostęp do reszty kanałów z serii canal.. Coś chyba nie doczytałeś umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...