Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam obecnie Canal+Kompakt Hd + opcja HBO dziś dzwonili do mnie i tylko jedna propozycja migracji pakiet Canal+ Platinum za 109zł na 18mies. A mnie na tyle nie stać myślałem że chociaż będę miał Pakiet Universe+ a tu lipa. Po 6 latach czas wypowiedzieć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy ta cena abonamentu w ICA jest aktualna czy to ich błąd?

 

Płaciłem 109 zł (99 + 10 dek) a teraz nagle 166 zł ;oo

 

 

w ica nie pokazuje teraz rabatów

 

Tak, dokładnie. Ja się tez przeraziłem,jak zobaczyłem cenę 168 zamiast moich 128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili i taka propozycja

C+ Platinum 99zł

Na pytanie o HBO gość mówi,że się nie da ale ewentualnie włączy HBO na ileś tam miesięcy z Platinum za 125 zł a póżniej 145 zł i umowa na 18 miesięcy.

Powiedziałem,że jak będą mieli ofertę normalną na polskie zarobki to ma zadzwonić.A on na to nie wiem czy pan wie ale z N dojdą wytwórnie filmowe,Serie a itd więc musi być taka cena.A ja do niego nie wiem czy pan wie ale jak Cyfra straciła te wytwórnie i serie A na rzecz N to abonament nie został obniżony nawet o 1 zł.Chwila ciszy i powiedział,że odnotuje moje uwagi.na koniec powiedziałem,że dopóki nie będzie normalnej oferty to nie mają dzwonić bo to co wczoraj zrobili to skandal i cała Polska z nich się śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy sie jaracie tym tvn24HD ???to tylko informacja i to w wiekszosci kłamliwa - to są kpiny żeby kanały informacyjne dac tvn24hd jakby to nie widomo co był za rarytas. Odnośnie ich skierowań do pkt. byłem dzisiaj w dwóch miejscach- jedno miejscie to autryzowany punkt i od nich zawsze miałem lepsze promocje niż z infolini - i tu zonk. Nic nie wiedzą koelga dopiero na szkoleniu. Także nic sie nie przygotowali do nowej oferty, a konspiracja a dobre ze wzgledu na ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, władowali w pakiety jakieś badziewia, vody, tvp na żądanie i inne zbędne rzeczy, z których połowa abonentów nigdy nie korzysta i każą sobie za to dodatkowo płacić.

Ja tam się już nie ekscytuję.

Poczekam na telefon, przekażę moje warunki a potem zlewam temat. W końcu i tak zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź nc+ z profilu na FB:

 

"Nasi Abonenci są dla nas najważniejsi, dlatego dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Przyjdźcie do najbliższego punktu sprzedaży, zadzwońcie do Call Center lub zostawcie swoje namiary na stronie nc+, a skontaktujemy się z Wami. Pomimo zatrudnienia dodatkowych konsultantów, zainteresowanie ofertą nc+ przerosło nasze oczekiwanie, w związku z czym prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Nasi konsultanci pomogą Wam wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do Waszych potrzeb."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...