Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie Ncplus staje się coraz mniej skora do upustów.

Jestem abonentem N od pierwszego dnia jej istnienia (płacę 48 zł. za 6 pakietów) wczoraj telefon od konsultanta 49 zł za uniwersa na 18 miesięcy i zero możliwości negocjacji. Pani była wyraźnie poirytowana że jej oferta mi nie leży.

Aktualną umowę mam do marca 2014 tak więc muszą mnie mocno przekonać do migracji.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m12:

Po co piszesz bzdury?

 

Dzwoniłem przed chwilą na 22 310 45 46 i potem 22 310 47 47

konsultanci pytali o taka ofertę kierowników, na moją prosbę - nie ma takiej w dniu dzisiejszym

 

Mam prośbę, nie żartuj z nas!

 

Witam ponownie,

 

Mam dzisiaj problemy z siecią więc nie mogę odpowiadać natychmiast. Oferta jest prawdziwa chyba, że sam ją źle zrozumiałem, ale powtarzałem ją przy kosultancie dwukrotnie i to potwierdził. Na początku pytał się czy nie chcę zostać na starej umowie (miałbym ją do sierpnia, miałem n-premium), ale powiedziałem, że nie chcę przechodzić wszystkiego od początku i że zostanę jeśli dostanę dobrą ofertę jeśli nie przechodzę do konkurencji. Po konsultacji z kimś innym dostałem ofertę j.w. Zapisałem też nazwisko konsultanta. Opisałem swoją ofertę na forum gdyż uzyskałem tu wcześniej pomoc od innych osób i uznałem, że także powinienem spróbować przekazać coś dalej. Odnośnie postów wyżej: chłopakiem bądź dzieckiem byłem już dość dawno temu, niespecjalnie zależy mi także czy ktoś mi wierzy czy nie. Czy naprawdę mam taką ofertę pewnie przekonam się dopiero jak dostanę aneks do umowy jak na teraz wierzę, że tak. Życzę wszystkim powodzenia w negocjacjach,

 

Pozdrawiam,

 

Dzięki za pozytywne informacje :) Oferta super - też nie zastanawiał bym się :)

Ile płaciłeś wcześniej w N-ce?

 

Ja w N-ce mam pakiet za 89zł i umowę do sierpnia tego roku, wypowiedzenie wysłałem wczoraj wiec pewnie muszę jeszcze poczekać jak zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za pozytywne informacje :) Oferta super - też nie zastanawiał bym się :)

Ile płaciłeś wcześniej w N-ce?

 

Ja w N-ce mam pakiet za 89zł i umowę do sierpnia tego roku, wypowiedzenie wysłałem wczoraj wiec pewnie muszę jeszcze poczekać jak zadzwonią.

 

Płaciłem 99zł. Z HBO i Filmboxem (Cinemax'a nie miałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedzenie złożyłęm 2 kwietnia. Zadzwonili dzis do mnie i na początek oferowali Universe za tyle ile miałem czyli za 54 zł. Jak powiedziałem, że miałbym płacic tyle samo, tylko, że zabrali mi kanały które oglądam. Pani zapytała co chciałbym oglądac i za jaką cene. Po przedstawianiu mojej oferty (64 zł i C+) po chwili oczekiwania zaproponowano mi za 69 zł/12 miesiecy pełen pakiet Canal+. Szczerze mnie zaskoczyło bo myślałem, że warunki przedstawiłem dla nich zaporowe. Już miałem sie dopytywac o warunki szczegółowe i przedłuzyc umowę, ale mnie rozłączyło. Jak uważacie, ciekawa opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wy tu zrobiliscie sobie spóźnione prima aprilis, albo konsultanci robią sobie jaja...

 

adriannq, jeżeli nie robisz sobie żartów to świetna opcja:)

 

Już w poprzednim moim poście pisałem że mam to za 64 + MR za 20 zł.

Co w tym dziwnego? Ile razy pisać to samo żebyście uwierzyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze sporo osób myli oferty od zwykłych konsultantów z ofertami od Działu Utrzymania (warunek - wypowiedzenie umowy)

Zwykły konsultant z łapanki ma planszę z kilkoma wariantami oferty, przeważnie niekorzystnej i praktycznie nie może pertraktować.

DUK ma dużo lepsze oferty i jeszcze zawsze da sie coś wynegocjować.

Dlatego warunkiem koniecznym, tak jak zawsze było, jest wypowiedzenie umowy (o ile ktoś ma podstawę do tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem drugi telefon z Krakowa. Do końca kwietnia jestem na wypowiedzeniu n-ki. Płaciłem za full z npremium , HBO i Cenemaxem i MR standard 119 PLN. Teraz zaoferowali Gold + 6 canal + MR standard za 99 PLN. Ewentulanie +25 PLN za HBO.Wstrzymałem się gdyż zależy mi na nc+go a tego nie oferują dla Golda. Jak sam konsultant powiedział oferowane ceny własnie weszły (i sam sie jeszcze gubił przerywając rozmowę po każdym moim pytaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...