Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mialem fulla n za 89 zl

proponuja mi platyne za 99zl i MR za 10zl

 

Chcialem pozostac do konca umowy czyli okolo koniec roku ,ale interesuje mnie multiroom jako opcja dodatkowa i nie chca mi wlaczyc, musze koniecznie migrowac do nc+ czy to standard czy naprawde nie mozna uruchomic MR w N do konca umowy?

 

Mi też nie chcieli włączyć na infolinii i zapytałem na forum:

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?pid=21642#p21642

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, dla których alternatywą może być oferta CP, radze zainteresować się bliżej tym czym CP chce przyciągnąć niezdecydowanych.

 

6 miesięcy w gratisie, moduł w wynajmie za 1 złoty i już od lipca nowa forma świadczenia usługi MR (bez aktywacji).

 

Jak dla mnie bomba, szczególnie kiedy dobierze się do tego pakiecik w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem fulla n za 89 zl

proponuja mi platyne za 99zl i MR za 10zl

 

Chcialem pozostac do konca umowy czyli okolo koniec roku ,ale interesuje mnie multiroom jako opcja dodatkowa i nie chca mi wlaczyc, musze koniecznie migrowac do nc+ czy to standard czy naprawde nie mozna uruchomic MR w N do konca umowy?

 

Mi też ni chcieli włączyć na infolinii i zapytałem na forum:

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?pid=21642#p21642

 

haha a patrz co do mnie odpisali , juz sam nie wiem ?

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=7140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie odwołanie przymusowej migracji skłoniło wielu ludzi (w tym mnie) do wycofywania wypowiedzeń i przeczekania do końca umowy.

Ja nie wahałem ani chwili. Umowę mam do końca lutego 2014 i płaciłem 79zł za npremium+HBO. Więc przez 10 miesięcy jeszcze będę się cieszył Platinium+HBO za 79zł

i jeśli nic się do wtedy nie zmieni dopiero wówczas zrezygnuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, dla których alternatywą może być oferta CP, radze zainteresować się bliżej tym czym CP chce przyciągnąć niezdecydowanych.

 

6 miesięcy w gratisie, moduł w wynajmie za 1 złoty i już od lipca nowa forma świadczenia usługi MR (bez aktywacji).

 

Jak dla mnie bomba, szczególnie kiedy dobierze się do tego pakiecik w nc+.

skad wziales taka informacje odnosnie aktywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o zapis w regulaminie że nie możesz zejść na niższy pakiet

Napisze się wypowiedzenie i nie będzie problemów z wzięciem czego się chce.

Oczywiście - jak rozwiążesz umowę to możesz brać co chcesz - tylko trzeba będzie opłaty aktywacyjne od nowa dać ;)

 

No... niezupełnie tak, bo od podpisania minęło 3 miesiące, ale można rzec, że na jedno wychodzi. 8)

Mnie bardziej interesuje dlaczego nie jest to normą. Skoro na Nas szykują podstęp przejścia z automatu na jakieś horrendalne ceny, to jakby wszyscy tak robili, musieliby to zmienić. (np. taki CP ma wypowiedzenie 3 miesiące, ale z automatu zostaje się na tym samym!)

Jest jakiś powód, że wszyscy tak nie robią jak mój znajomy? Jest jakiś haczyk? :roll:

Dlaczego haczyk - ja piszę wypowiedzenia od razu, tylko jeśli wiem, że z usług danej firmy korzystam jednorazowo, ale skoro wiem, że chcę korzystać dalej to po co? Wolę przed końcem umowy renegocjować warunki.

 

Dziś postanowiłem zadzwonić (szybko się połączyłem) i taką to otrzymalem propozycję: pakiet Silver plus cała paczka (6 kanałów) Canal+, umowa na 18 miesięcy. Kilkukrotnie zapytałem, czy chodzi na pewno o pełen pakiet Canal+

Albo kitujesz, albo tobie zakitowano - jakby ci zaproponowano universe z paczką C+ to brzmiałoby wiarygodnie, ale silver to silver (czyli 2xfamily) ;)

 

Wielu n-kowców przechodząc do nc+ uzyskuje odpowiednik pakietu Platinum w cenie 60-70 złotych, do tego dostają jeszcze HBO i History HD.

Śmiech na sali patrząc na to co proponują byłym abonentom Cyfry+.

Czytam na bieżąco, ale nie wiem gdzie wy widzicie, że n-kowcy dostają takie oferty :?

 

Czytałem w piątek tutaj no forum że dzisiaj miały być nowe LEPSZE oferty dla abonentów C+ którzy chcą przejść do NC+, widzę że raczej nowych SUPER UMÓW nie ma i nie będzie...

Myślę, że będą, ale nie przed wakacjami :>

 

Miałem informacje od kilku osób, które mają stare umowy kończące się w tym roku, Osoby te chciały migrować do NC+ (mniejsza o powody ), we wszystkich tych przypadkach konsultanci namawiali je do pozostania przy swoich obecnych,. Wydaje się,że wniosek jest prosty: będzie cenowo tak samo, albo jeszcze drożej,bo po zakończonych umowach NC+ będzie stawiać - dla chcących je przedłużyc- bardziej niekorzystne warunki, niż są teraz. Wszak już będzie dawno po medialnej burzy....

To ciekawe, bo jak dla mnie wniosek z tego taki - radzą na razie nie migrować, bo lepsze ceny będą w przyszłości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś propozycję. Platinum +HBO +MR -129PLN jeśli zmienię dekoder Pace PVR 500GB (migracja z C+) na jakiś ultrabox plus. Nie wiem co to za sprzęt. Nie mogę znaleźć tego na stronie:( Konsultant powiedział że to też dekoder PVR z 500 gigowym dyskiem. MR - 10PLN Platinium z HBO 119PLN. Umowa na 18 miesięcy. Jeśli zostanę z Pace to +10PLN za wynajem dekodera. Da się zejść na 119PLN lub 109PLN? (MR po staremu bez dodatkowych kabli z tym ultraboxem plus.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem zadzwonić (szybko się połączyłem) i taką to otrzymalem propozycję: pakiet Silver plus cała paczka (6 kanałów) Canal+, umowa na 18 miesięcy.

Cena taka sama jak przy pierwszym kontakcie?

 

cena taka sama, ale doszła paczka Canal +. Możliwe, że będę jeszcze dzis dzwonił. Dam znać, czy konsultant ściemniał, czy też nie.

 

 

koval44 napisał(a):Dziś postanowiłem zadzwonić (szybko się połączyłem) i taką to otrzymalem propozycję: pakiet Silver plus cała paczka (6 kanałów) Canal+, umowa na 18 miesięcy. Kilkukrotnie zapytałem, czy chodzi na pewno o pełen pakiet Canal+

 

 

Albo kitujesz, albo tobie zakitowano - jakby ci zaproponowano universe z paczką C+ to brzmiałoby wiarygodnie, ale silver to silver (czyli 2xfamily) ;)

 

Nie mam powodu kitować, napisałem, to co mi powiedziano. Wiem, że Silver ma 2xfamily, dlatego dopytywałem konsultanta, czy faktycznie cała jest paczka Canal+, dziś będę jeszcze dzwonił. Dam znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem kolejną ofertę utrzymaniową:

Canal+Platinum 99zł + 6 miesięcy pełnego pakietu HBO gratis, umowa na 12 miesięcy. Do tej pory miałem mini fulla w n z wypowiedzeniem na koniec kwietnia. Ofertę przyjąłem. Mam jeszcze umowę w cyfrze na pakiet start, ale złożyłem parę dni temu wypowiedzenie z powodu usunięcia religii.tv ;) Do tej pory płaciłem 118zł/miesiąc (za obie umowy), teraz będzie 99zł przez pierwsze pół roku. Jednocześnie zrezygnowałem z multiroomu bo i tak na drugim tv w 100% przypadków leciały tylko kanały fta i dostępne w telewizji naziemnej, więc nie ma po co za to płacić. Przynajmniej dekoder z multi jest moją własnością, więc będzie jak znalazł do fta i dvb-t. Ogólnie szału nie ma, ale oferta jest dla mnie wystarczająco dobra. No a jak by się nagle coś NC+ odmieniło i zostały wprowadzone mega upusty, to mam chyba 10 dni na odstąpienie od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku uważam, że migracja była bardzo korzystna. W pierwszych dniach kwietnia migrowałem z n (pakiet za 54zł bez kanałów premium) do C+ Silver za 64zł (z C+ Family 1 i 2). 12 kwietnia dowiedziałem się, że do końca umowy będę miał za darmo pełen pakiet C+. Uważam, że cena 64zł za tak naprawdę pakiet platinium jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zawarłem umowę z nc+ przez telefon na 18 miesięcy. Wcześniej byłem abonentem cyfry. Rozmyśliłem się i chcę odstąpić od umowy, pani konsultantka mnie oszukała. Czy w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy mam napisać swój numer abonenta z cyfry. To raczej oczywiste, ale zapytam na wszelki wypadek. Rezygnacja ma być wysłana na adres nc+ a nie cyfry?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze się wypowiedzenie i nie będzie problemów z wzięciem czego się chce.

Oczywiście - jak rozwiążesz umowę to możesz brać co chcesz - tylko trzeba będzie opłaty aktywacyjne od nowa dać ;)

 

Jest jakiś powód, że wszyscy tak nie robią jak mój znajomy? Jest jakiś haczyk? :roll:

Dlaczego haczyk - ja piszę wypowiedzenia od razu, tylko jeśli wiem, że z usług danej firmy korzystam jednorazowo, ale skoro wiem, że chcę korzystać dalej to po co? Wolę przed końcem umowy renegocjować warunki.

 

Tak się zastanawiam, czy te kosmiczne ceny za aktywację nie można by gdzieś zaskarżyć... Niby jest dowolność zawierania umów i wolny rynek, ale UOKiK też do czegoś powołano?

Jeśli idzie o haczyk, to mając MR z dwoma dekami, po rozwiązaniu umowy i podpisaniu nowej na 12 miesięcy, płacąc z góry 199+49 za deki, wychodzi dodatkowo ok. 20zł za aktywację miesięcznie! To tak wygląda, jakby się zabezpieczali przed wypowiedzeniami z każdej strony! Nie wypowiesz - nie możesz wziąć tańszego pakietu. Wypowiesz - to płacisz ekstra dwie dychy miesięcznie za aktywację. Do tego jak się zagapisz, to przez 3 miechy bulisz więcej o "promocyjne" zniżki. A cóż to za "promocja", skoro obejmuje wszystkich? Kant gigant i tyle. Bardzo to niemisie! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy

o Abonament. Gorąco zachęcamy do pozostania w gronie naszych

Abonentów i odwołania wypowiedzenia.

 

W dalszym ciągu będą Państwo mogli korzystać z usług CYFRY+

na warunkach wcześniej zawartej Umowy, z zastrzeżeniem ewentualnych

zmian programowych i wyłączeniem okresowych promocji.

 

Jednocześnie miło nam poinformować, że udostępniamy Państwu

6 kanałów CANAL+ w nowej odsłonie na warunkach obecnej Umowy

oraz kanał nSport, na warunkach obecnej Umowy (nie krócej

niż do 30 czerwca 2013 r.).

 

W celu odwołania wypowiedzenia prosimy o kontakt z Telefonicznym Centrum

Abonenta pod specjalnie dedykowanym numerem 22 22 00 191.

 

 

Pozdrawiamy,

nc+

 

 

To przed chwilą na mejla mi przyszło ... Ta już wycofuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis tel z oferta:

 

silver za 64zl z MR (dwie niezalezne karty cameleon)

gold za 79zl z MR (dwie niezalezne karty cameleon)

platinum za 99zl z MR (dwie niezalezne karty cameleon)

jeszcze jakis sagem HD za 0zl (niech lezy zapasowy bo mam wlasny sprzet)

 

Dodal ze nie mam w chwili obecnej zadnej promocji na opcje dodatkowe nawet jesli bede chcial je z zobowiazaniem na caly okres umowy (jestem klientem C+ do konca miesiaca na zarejestrowanym wypowiedzeniu). Umowa na 12m-cy - powiedzial ze 18mcy bedzie mniej kozystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, dla których alternatywą może być oferta CP, radze zainteresować się bliżej tym czym CP chce przyciągnąć niezdecydowanych.

 

6 miesięcy w gratisie, moduł w wynajmie za 1 złoty i już od lipca nowa forma świadczenia usługi MR (bez aktywacji).

 

Jak dla mnie bomba, szczególnie kiedy dobierze się do tego pakiecik w nc+.

skad wziales taka informacje odnosnie aktywacji

 

Prosto z działu technicznego CP.

 

To ma być MR drugiej generacji, czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...