Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Racja jak ktoś ma splitter to faktycznie problem. Ja rozwiązuje to tak - główny dekoder podłączam kablem do rutera a do dodatkowego a do tego białego dokupiłem TP-Link Nano Router DSL Wi-Fi 150Mb/s - TL-WR702N za 73zł. Ewentualnie można zastosować dwa takie urządzenia i wtedy wszystko jest bez kabli.

Ja Nastawiam się na Platynę + HBO + MR - Mogę za to dać 120zł. (teraz oferują to za 134 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem to idź do psychologa. Jak nie masz mózgu to nie mierz innych swoją miarą. Nie do końca neguje Anty NC+ ale piszą też tam dużo bzdur i nie można ich do końca słuchać bo już sporo ludzi wpędzili w tarapaty. Zresztą umieszczają wzory wypowiedzeń + reklamy Polsatu więc ewidentnie chcą zarobić na NC+.

 

Ale to ty masz przecież problem.

Skoro na antyNC+ piszą takie bzdury i jeszcze chcą na tym zarobić to po co ich słuchałeś? :shock:

A serio, jeśli już podjąłeś jakąś decyzje to nie zwalaj "winy" na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś konkretną wiedzę jak to faktycznie wygląda, otóż mam aktualnie pakiet WPT za 54zł + NPremium gratis do końca kwietnia, później jeżeli nie zrezygnuję to za 9,90zł do końca umowy i teraz pytanie czy po zastąpieniu paczką Canal+ faktycznie (jak twierdzi 2 przedstawicieli duk) będę miał dostęp na ustalonych wcześniej warunkach i od maja opłatę w wysokości 9,90zł za dostęp do Canal+ zastępującego NPremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ich nie słucham :) - to był błąd.

 

Moim zdaniem to nie był błąd. Ja również poparłem ruch antync+ i wypowiedziałem umowę. A teraz wycofałem wypowiedzenie bo mogę kontynuować moja umowę z Nką.

Po prostu czytam opinie innych ale sam decyduję co jest dla mnie i dla mojej rodziny najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością oferta VOD nie powinna być oferowana w pakiecie bez możliwości wyboru identycznego, ale bez VOD. Oczywiście, można wymienić sprzęt na ADB, ale operator godząc się na to, że część klientów pozostaje przy sprzęcie niezgodnym z VOD powinien zaoferować ofertę VOD, jako opcje lub proponować klientom ze sprzętem Cyfry jakiś rabat. Podejrzewam jednak, ze oferta VOD nie cieszy się zbyt wielkim powodzeniem, stąd wrzucenie jej do oferty dla wszystkich platynowców po to, aby pochwalić się możliwościami platformy. gdyby te opcje były osobno płatne, to być może generowałyby stratę. Ludziska nie lubią dopłacać. Ale tez nie lubią płacić za coś, z czego nie mogą skorzystać. Przykład - tymczasowy (?) brak Polsat HD na dekoderach Seca.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie czytam to forum.

W piątek 4 telefony - i wszyscy konsultanci zapewniali o możliwości nowych szczegółów oferty migracyjnej.

Nie miało to żadnego związku z antync+.

Jak jest - wszyscy widzicie.

Antync+ walnęło się z treścią wypowiedzeń, w której to polecano dopisek o natychmiastowym zaprzestaniu przetwarzania danych abonenta.

Ok. 16 tej zadzwonię z ciekawości jak te zapowiadane szczegóły z piątku.

Jedną umowę z N wypowiedziałem - i nie żałuję.

Co będzie z C+ - zobaczymy.

 

---------------------

Jest różnica w pojęciu oferta migracyjna a szczegóły tej oferty ewentualnie indywidualne opcje tej oferty /ponad 600 w/g Juliana/.

Oferta zmienia się rzadko. Szczegóły indywidualne mogą zmieniać się i ze 2 razy na dzień, praktycznie po każdym powrocie kierowników z narady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,może źle rozumiem '' To oferta dla dotychczasowych klientów, którzy zakupili CANAL+ dla meczów Ekstraklasy i płacili około 35-40 zł miesięcznie. Właśnie w cenie dotychczasowego abonamentu będzie im oferowany pakiet Ekstraklasa - powiedział Mierzwa.'' że niby abonenci np posiadający canal+ start,będą teraz mieli wszystko zakodowane,filmy i inne mecze,a ekstraklasa odkodowana.czy tak? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za krętacze.

 

Ciekawe, że skoro wpadli na taki myk z Ekstraklasą, to nie wpadli na pomysł zrobienia takiego pakietu "Vintage Cyfra+" za 40 zł z podstawowymi kanałami i pełną paczką 6x Canal+. W takim pakiecie kodowane byłyby tylko okienka z Ligą Mistrzów, Ligą Europejską, Serie A i filmami pochodzącymi z wytwórni, które nc+ przejęła od N, a cała reszta byłaby po staremu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie czytam to forum.

W piątek 4 telefony - i wszyscy konsultanci zapewniali o możliwości nowych szczegółów oferty migracyjnej.

Nie miało to żadnego związku z antync+.

Jak jest - wszyscy widzicie.

Antync+ walnęło się z treścią wypowiedzeń, w której to polecano dopisek o natychmiastowym zaprzestaniu przetwarzania danych abonenta.

Ok. 16 tej zadzwonię z ciekawości jak te zapowiadane szczegóły z piątku.

Jedną umowę z N wypowiedziałem - i nie żałuję.

Co będzie z C+ - zobaczymy.

 

Wzory na Anty Nc+ były dobrze napisane. Dobrze że był ten zapisek o zaprzestaniu przetwarzania danych, bo gdy wziąłbyś sobie kablówkę, polsat, czy coś innego nawiedzaliby Cię telefonami o ich "SUPER OFERCIE"( W rzeczywistości byłaby kiepska jak pierwsza i druga).

Poza tym ja też wysłałem do nich z takim zapiskiem wypowiedzenie i mimo to zadzwonili przedstawić "SUPER OFERTĘ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Z tego co czytam komentarze tu na forum to można stwierdzić jednoznacznie, że najlepiej na tych wszystkich zmianach wyszli abonenci N-ki i Cyfry+, ale śmiem stwierdzić, że raczej N-ki, co posiadają dekodery ADB, gdyż mają dostęp jak dotychczas i do POLSATU HD, HISTORY HD, POLSAT SPORT NEWS i co mieli wszystkie pakiety w N-ce za kwotę ok. 100 zł ...

... Ja się cieszę z tych zmian bo do tej pory miałem wszystkie pakiety + dodatkowe opcje i nadal zostaje na tych samych warunkach do końca umowy w N-ce tj. : 6 pakietów tematycznych + 6 kanałów tematycznych z Cyfry+ (Planete+ HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Teletoon+ HD, MiniMini+ HD), cała paczka CANAL+, HBO, FILMBOX, HISTORY HD wszystko za 90,99 zł i umowa do lipca 2014 r. ... W sumie 63 kanały HD razem z Astrą ... Także ja nie mogę narzekać na moją ofertę ... Nie wiem jednak jak na chwilę obecną mają abonenci Cyfry+, czy mają już dostęp do POLSATU HD itd ... Hmm ... Z góry jednak widać, że NC+ robi wszystko pod byłą N-kę czy to kodowanie czy listę kanałów ... Na moim Nboxie nic się nie zmieniło, doszły tylko pozostałe kanały a cały układ jest taki sam jak dotychczas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak będą wyglądać oferty przedłużeniowe po tych 12 czy 18 miesiącach. muszą coś z tym zrobić, bo jeśli będą proponować normalne ceny pakietów to ta platforma naprawdę upadnie. jeszcze trzeba pamiętać żeby przed końcem umowy dać im znać, bo inaczej z automatu się dostaje umowę na czas nieokreślony i normalne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...