Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie wyszli lepiej bo Ci co będą migrowali dostaną to samo i jeszcze pewnie coś więcej. Jak sobie wyobrażacie, że dwóch tych samych klientów zostanie inaczej potraktowanych? Spokojnie. Kwestia kilku dni i wszystko będzie jasne.

Gratuluję optymistycznego nastawienia. Kilka dni temu też miało być wszystko jasne, i kilkanaście dni temu też. Encepence poprawiła to, co s[beep]yła od strony formalnej i do czego przyczepił się UOKiK, wykonała przy tym miły gest w stosunku do już zmigrowanych.

Ktoś, kto liczy na jakieś radykalne ruchy w cenach ten się przeliczy. Może dojdzie jakaś kosmetyka w stylu MR czy dekoder za pół ceny, ale na Platinum za 59 zł to poczekamy do czasu aż baza praw transmisyjnych Canalu+ będzie porównywalna z dzisiejszym Polsatem Film/Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co zmigrowali dajcie znac jak to jest z oplata za pierwszy niepelny miesiąc, placi się czy nie??????? Bo jak mam i tak zaplacic to nie ma się co spieszyć....

 

 

Wg zapewnień różnych konsultantów w nadchodzącym tygodniu powinna sie pojawić informacja na dekoderze co do płatności.

Zmigrowałem 23 marca z c+ do nc+. Za kwiecień jeszcze nie płaciłem bo nie wiedziałem czy na numer konta z nowej umowy czy na stary z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie liczę na jakieś wielkie ruchy w cenach na stronę abonenta co najwyżej bonusowe pakiety żeby potem przedłużać umowy z włączonymi opcjami... Im teraz na wyższych pakietach złapią klienta tym potem lojalki zrobią swoje. Nie będzie można zejść na niższy pakiet bez rozwiązania umowy tak jak to było dotychczas !!! Ja rozumiem optymizm, też chciałbym wierzyć że NC+ chce dobrze dla abo, ale jakoś dotychczas nie widzę nic na to wskazującego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co zmigrowali dajcie znac jak to jest z oplata za pierwszy niepelny miesiąc, placi się czy nie??????? Bo jak mam i tak zaplacic to nie ma się co spieszyć....

Migrowałem w marcu, i nie miałem żadnego wyrównania za niepełny miesiąc (a szkoda, bo miałbym zwrot). Za kwiecień rachunek od nc+ na ustaloną przy migracji kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tam się do roboty biorą i jakieś normalne oferty wymyślają dla tych co nie zmigrowali. Ja mam dawać co 139 za platinum + hbo + multiroom, a inni 99 zł bo hbo dostali w bonusie?! co to to nie !

 

Trzeba było migrować a nie czekać i żebrać - kto bronił ? Jak napisałem że mam Platinum z MR (2 karty) i pace za 114 zł. to mi jeden napisał że cieszę się z własnej głupoty. Teraz za te 114 zł. mam Platinum + MR (2 karty) + Pace + HBO i umowa na 12 miesięcy !!! Mogłem poczekać ale 5 czy 10 zł taniej to szkoda mojego czasu na odbieranie telefonów i słuchanie konsultantów ale teraz okazało się że jednak się opłacało migrować. Teraz za Superpremium z HBO , Pace i MR płacę 123 zł. czyli będzie taniej.

Przecież o HBO sam dzwoniłeś do nich i żebrałeś żeby ci włączyli więc co się tak napinasz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co zmigrowali dajcie znac jak to jest z oplata za pierwszy niepelny miesiąc, placi się czy nie??????? Bo jak mam i tak zaplacic to nie ma się co spieszyć....

Migrowałem w marcu, i nie miałem żadnego wyrównania za niepełny miesiąc (a szkoda, bo miałbym zwrot). Za kwiecień rachunek od nc+ na ustaloną przy migracji kwotę.

 

 

Czyli za marzec zaplaciles po staremu(pomimo tego ze już była nowa umowa) a za kwiecień zgodnie z cena z nc+????

 

Jeśli dobrze pamietam kiedyś było tak, ze pierwszy m-c niepelny był za 0 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napinajcie się, cały czas piszę, że każdy musi sobie indywidualnie sam warunki wynegocjować, ktoś płacił 123zł, ja za Superpremium z MR i dekoderem PVR płacę 99zł a są tacy co to wyrwali za 89zł. W NC+ będzie tak samo, jedni zapłacą trochę mniej, drudzy trochę więcej, @slayer napisał, że platyna z HBO jest warta 89zł i ja się z tym w pełni zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to...wszystko dostępne jest w necie w wersji HD kiedy chcesz i jak chcesz obejrzeć...

w nc+ dobrze wiedzą, że największa kasa jest na sporcie i dlatego wmuszają najwyższe pakiety...

HBO, CInemax, Filmbox... to gadżety. nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migracja lub rezygnacja abonentów z cyfry i n,którzy mają umowy powiedzmy jeszcze na rok lub dłużej, może być jeszcze szybsza aniżeli oni sami myślą. powód?wyłaczanie gwarantowanych ciekawych kanałów z oferty.przykład:od 1 lipca w c+ znika CN,TCM i CNN.a co pózniej wygaszą?

W regulaminie ktory obowiazuje od 3 grudnia 2012r. juz niema tych kanalow uwzglednionych w ofercie

Wiec te osoby ktore przedluzaly umowe po tym dniu nie maja mozliwosci zerwania umowy z powodu usuniecia tych kanalow

Co o tyle dziwne ze nadal w regulaminie jest kanal 13th street

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nazwać ofertę dla mnie?

Platyna+HBO+ MR 139 zł + umowa na 18 msc !

Dzwoniłeś wcześniej sam do nich? Być może tak i wiedzą, że Ci zależy, ten pakiet na dzień dzisiejszy za 129 zł najtaniej można wyciągnąć.

 

Dalej platyna za 99 zł.

Umowa kończy mi się 31 maja 2013 jestem abonentem cyfry + z oferta Canal+optimum HD.

Potrzeba mi wzór wypowiedzenia najlepiej taki żebym mógł sobie wydrukować czy mógłby ktoś podać linka z takim pismem?

Piszesz standardowo nr abonenta, datę, adresata (Canal+ Cyfrowy SA, Skrytka Pocztowa 8, 02-100 Warszawa), wystarczy 1 zdanie: Proszę o rozwiązanie Umowy o abonament w terminie regulaminowym, tj z dniem 31 maja 2013 r.

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie.

 

marty - jak wynegocjujesz nową umowę do końca kwietnia (nawet do 30.04) to za maj zapłacisz już nc+, za kwiecień płacisz i tak po staremu, jak wynegocjujesz nową umowę 1 maja to od 1 czerwca płacisz nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO jako prezent do Platyny migracja do 11.04 istnieje tylko do końca roku jeżeli komuś powiedziano na cały okres umowy to jest to pomyłka konsultanta, dzwoniłem kilka razy mówiono mi na cały okres po prośbie o sprawdzenie tej informacji u przełożonych okazywało się że tylko do 31.12.2013 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migracja lub rezygnacja abonentów z cyfry i n,którzy mają umowy powiedzmy jeszcze na rok lub dłużej, może być jeszcze szybsza aniżeli oni sami myślą. powód?wyłaczanie gwarantowanych ciekawych kanałów z oferty.przykład:od 1 lipca w c+ znika CN,TCM i CNN.a co pózniej wygaszą?

W regulaminie ktory obowiazuje od 3 grudnia 2012r. juz niema tych kanalow uwzglednionych w ofercie

Wiec te osoby ktore przedluzaly umowe po tym dniu nie maja mozliwosci zerwania umowy z powodu usuniecia tych kanalow

Co o tyle dziwne ze nadal w regulaminie jest kanal 13th street

to był przykład kanałow.w każdej chwili moga wycofać np NG.a tak,dla przymusu,aby migracje przyspieszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tam się do roboty biorą i jakieś normalne oferty wymyślają dla tych co nie zmigrowali. Ja mam dawać co 139 za platinum + hbo + multiroom, a inni 99 zł bo hbo dostali w bonusie?! co to to nie !

 

Trzeba było migrować a nie czekać i żebrać - kto bronił ? Jak napisałem że mam Platinum z MR (2 karty) i pace za 114 zł. to mi jeden napisał że cieszę się z własnej głupoty. Teraz za te 114 zł. mam Platinum + MR (2 karty) + Pace + HBO i umowa na 12 miesięcy !!! Mogłem poczekać ale 5 czy 10 zł taniej to szkoda mojego czasu na odbieranie telefonów i słuchanie konsultantów ale teraz okazało się że jednak się opłacało migrować. Teraz za Superpremium z HBO , Pace i MR płacę 123 zł. czyli będzie taniej.

Przecież o HBO sam dzwoniłeś do nich i żebrałeś żeby ci włączyli więc co się tak napinasz :lol2:

 

Nigdzie jeszcze nie dzwoniłem. Ile chce to zapłacę a jak cie nie stać (tata i mama nie chcą płacić tyle) to do CP lub DVB-T bo ta dzieciniada mnie już nie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmusić do migracji musieliby zagrac wycofaniem czegoś dużego na czym większości zależy. Np. jeśli kończy się umowa na eurosporty i przestanie ona obowiązywać dla podmiotu jakim jest cyfra+, a będzie juz w nowym, to mogą go przestać przekazywać abo cyfry i dac możliwość rezygnacji lub przejścia do nc+.

Dobrze to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że nawet w najnowszym regulaminie gwarantowany jest 13th Street Universal, który został wyłączony 1.04. W sumie kto serio chce od nich uciec zrobi to teraz, z końcem kwietnia. Wątpię by podobna mobilizacja była w lipcu ;)

no ja nie mam wyboru.umowa z cyferką gaśnie 31 lipca.teraz płacę superpremium +cinemax,filmbox.pace500 i MR 124 zł.do dnia dziesiejszego miałem dwie propozycje platynki z HBO i MR za jedyne 139zł.jak narzie podziekowałem,bo podwyzka o 40procent mnie nie interesuje.wypowiedzenie poleci w czerwcu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...