Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- Platinium za 109 zł/18 mies

Goły Platinum za 109? Negocjuj za 99zł. Nie dalej jak w sobotę migrowałem do nc+ na Platinum za 99.

 

Tylko dlaczego mam prawie za to samo płacić kilkadziesiąt złotych więcej. Jak zabierali prawa wytwórni filmowych lub Serie A z C+ to jakoś abonamentu nie obniżyli. Rozumiem, że doszła liga mistrzów i LE i może być trochę drożej. I jestem w stanie zapłacić trochę więcej. Ok 80 zł to dla mnie max. Tym bardziej, że całe to VOD nie jest mi potrzebne.

A to, że nie mogę zejść na niższy pakiet to już szczyt "elastycznej" oferty !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak jak pisałem tak czy inaczej chcę zostać w NC + i boję się ,że jak złoże wypowiedzenie to pójdą na to a wtedy to się obudzę w przysłowiową ręką w nocniku ;)

a tego nie chcę.

Jutro jak zadzwoni miła Pani to złoże jej propozycję:

Pakiet Platinum za 99zł i do tego HBO i MR. Jak nie pójdzie na to to ewntualnie mogę się zgodzić na dopłatę za 10zł za HBO.

Ale MR chcę mieć darmowy. ;) może sie uda.

Zapytam też o pakiet AllInclisive ile mogą upuścić. Zaproponuję 150zł może sie zgodzą.

Jak nie to powiem ,że składam rezygnację na piśmie. ;)

 

Dobrze :brawo: Platyna 99 + HBO byłaby dobra. Platyna 99zł + HBO 10 zł byłoby do zaakceptowania (nawet dla mnie) :lol2: Do tego multi gratis i to by była oferta bardzo uczciwa. Jak dla mnie to nawet multi nie koniecznie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy jest obecnie tylko dla tych którzy złożyli wypowiedzenie

Nie tylko dla takich mi gdy Pan zaproponował platynę 99zł + mr za 20 zł po kilkunastu minutach dyskusji na koniec zapytał się na jaki okres chcę umowę powiedziałem że na 12 miesięcy to tylko mnie próbował namówic na 18. Oczywiście nie zgodziłem się na żadną propozycję. Dziasiaj wyslałem wypowiedzenie i czekam co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szcelinaa: Ja też doradzam ludziom cierpliwość i nie dzwonienie do NC+.

Mimo wszystko oferta Universe+ za 49 zł jaką dostał kolega wyżej jest kusząca, bo ma większą ilość wartościowych kanałów niż podobny pakiet za 49 zł w CP. Problemem jest tutaj tylko ilość kanałów gwarantowanych która wręcz odpycha od NC+! To jest największy problem tego pakietu, który chyba jako jedyny jest całkiem sensowny w tej całej platformie. Branie innych pakietów (premium) przy obecnym cenniku to zwykła głupota. Platinum nie jest wart nawet tych 99 zł!!! Wysyłajcie wypowiedzenia i walczcie o cenę 79 zł

Nie wiem w czym oferta Universe jest bardziej wartościowa od CP, a przy ogromnej ilości kanałów niegwarantowanych NC+ jest wręcz gorsza. Ja jestem z Canal+ niemal od początku jego działalnosci w Polsce i gdyby nie Canal+ to już dziś podpisywałbym umowę z CP za 54 zł. Ciągle się łudzę, że wywalczę jakiś pakiet z Canal+ w dobrej cenie, tyle, ze jak obserwowałem w CH Janki to oprócz wielu osób niezadowolonych było tam sporo osób , które podpisywały umowy, więc te obniżki mogą być nieduże. Póki co wysyłam wypowiedzenie bo umowa kończy mi się w maju i czekam co będzie dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz17: Dlatego napisałem że oferta odpycha z powodu tych programów niegwarantowanych! Pod względem zwartości programowej, sprzętu i ceny, oferta Universe+ jest bardzo dobra za 49 zł!!! W CP brakuje np. kanałów Eurosportu i całej paczki AXN w tej cenie. No i mamy jeszcze program Planete i Ale Kino z bardzo dobrymi dekoderami ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas8887 dlatego zostawiłem jej numer d siebie i jutro ma dzwonić. :twisted:

 

Ale na cuda na razie nie licz. Ja napisałem że to by była uczciwa oferta ale myślę że jej nie dostaniesz. Jedyna opcja póki co to czekać jeśli ktoś ma jeszcze czas bo n-kowicze mają gorzej. Mają do wyboru tylko złą ofertę bądź rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz17: Dlatego napisałem że oferta odpycha z powodu tych programów niegwarantowanych! Pod względem zwartości programowej, sprzętu i ceny, oferta Universe+ jest bardzo dobra za 49 zł!!! W CP brakuje np. kanałów Eurosportu i całej paczki AXN w tej cenie. No i mamy jeszcze program Planete i Ale Kino z bardzo dobrymi dekoderami ADB

 

tylko te kanały niegwarantowane to nie tylko w Universe+, ale dla każdego pakietu, wystarczy dokładnie przejrzeć ofertę na stronie nc+ i w każdym pakiecie są zaznaczone te same programy niegwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macjuch: Wiem o tym i już dawno pisałem na tym forum że te kanały są niegwarantowane także w wyższych pakietach. W swoim poście skupiłem się tylko na pakiecie Universe+ i dlaczego on byłby całkiem dobry gdyby tylko nie było w nim tylu niegwarantowanych kanałów! Ludzie, nie róbcie ze mnie człowieka NC+ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macjuch: Wiem o tym i już dawno pisałem na tym forum że te kanały są niegwarantowane także w wyższych pakietach. W swoim poście skupiłem się tylko na pakiecie Universe+ i dlaczego on byłby całkiem dobry gdyby tylko nie było w nim tylu niegwarantowanych kanałów! Ludzie, nie róbcie ze mnie człowieka NC+ :lol2:

 

agresja 0 - ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wypowiedzenie złożone.

Nie chciałem nic szczególnego - to co mam, za tyle co mam, na taki okres jak mam. I zawsze przynajmniej jeden punkt się nie zgadzał. Teraz ruch jest po ich stronie, ale nie dam się łatwo przekonać do powrotu. Stawka wzrosła. Nie chcieli zgodzić się na normalne zasady, w których wilk byłby syty i owca cała, więc na tym stracą. Albo dadzą coś "na przeprosiny" ;) albo stracą kolejnego klienta. Nawet jeśli miałbym zakończyć umowę, to też dobrze - idzie lato, więc i tak (jak co roku) telewizor przez większość czasu będzie stał wyłączony, a jeśli będę chciał coś obejrzeć - mam dvbt.

 

PS. Po jakim czasie wypowiedzenie złożone w punkcie trafia do systemu (od kiedy spodziewać się ich telefonów)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy jest obecnie tylko dla tych którzy złożyli wypowiedzenie

 

Nieprawda. Jestem N-kowiczem z pakietem full N za 119 zł z MR, zaproponowali mi w liście Gold+HBO za 119zł, umowa na 18 miesięcy. Wysłałam wypowiedzenie. 2 dni temu zadzwoniłam czy dotarło to moje wypowiedzenie (dotarło), ale nadal nic w mniejszej cenie dla mnie nie mają. Miły konsultant powiedział, żeby czekać do końca miesiąca, może coś sie jeszcze zmieni, a wypowiedzenie moge cofnąć w każdej chwili.

Ponieważ nie mogę zejść na mniejszy pakiet, jestem w stanie zapłacić 119zł za Gold+MR+Filmbox+Cinemax (HBO do mnie nie przemawia), w sumie musieliby spuścić z zaproponowanej oferty tylko 20 zł za MR, ale jak na dzień dzisiejszy to dla nich problem.

Poczekam, jak nie, to idę do CP. Może sprzęt maja gorszy, ale ofertę i ceny (bynajmniej dla kogoś kto nie jara się sportem) na pewno lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz17: Dlatego napisałem że oferta odpycha z powodu tych programów niegwarantowanych! Pod względem zwartości programowej, sprzętu i ceny, oferta Universe+ jest bardzo dobra za 49 zł!!! W CP brakuje np. kanałów Eurosportu i całej paczki AXN w tej cenie. No i mamy jeszcze program Planete i Ale Kino z bardzo dobrymi dekoderami ADB

 

W cp polsacie nie ma tego problemu, z niegwarantowanymi kanalami, a przynajmniej nie w takiej ilosci i o takiej wadze. Dodatkowo jest pelna paczka axn, co wiecej cbs, tcm, universal(hd), sci-fi, tcm, viasat, history hd(w cenie) jak sie wezmie max hd + film hd co przy 3 miesiacach za free daje srednia na miesiac 47zl. Pod wzgledem filmowym miazdzy, coprawda pod sportowym ssie ale i tak w tym wzlgedzie to nie jest oferta dla fanow sportu. Univerese+ z cena nawet 49 ssie na maxa, jeszcze jak sie doda ceny pvr i mr ktory w cp(dla uciekajacych) jest za darmo. To jest wasnie moj pakiet ucieczkowy jak nc+ daleje bedzie tak sie popsywac glupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że różne pakiety i różne propozycje. ;)

jak się wkurzę to wezmę full pakiet na pół z ojcem i się skończy babci [beep]ie he he :lol2::lol2:

oczywiście wcześniej jeszcze coś ponegociuję. :twisted:

masakra temat rzeka... ale tak jak pisałem jutro spróbuję jej złożyć moją ofertę za 99zł ze wszystkim czyli HBO i MR 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...