Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znajoma przeszła z n: gold+ z pełnym c+ przez 18 miesięcy za 79zl (bez dodatków typu hbo, mr itp.)

 

 

W Canal+ Gold nie ma pełnej paczki Canal+. Są tylko 4 z 6 kanałów Canal+, tj. Canal+ Film HD, Canal+ Film2 HD, Canal+ Family HD, Canal+ Family2 HD.

 

Tak jak napisałem: gold z pełnym c+ przez 18 miesięcy a nie tylko w promocji. Pół godziny mówienia dużymi literami do konsultanta.

To by było ciekawe. Bo to by znaczyło otrzymanie Platinum bez VOD+. Za 79zł. Proszę o potwierdzenie jak już w ICA będzie można to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie nic+ osiąga to co zamierzył. Polak ponarzeka, ponarzeka a koniec końców zapłaci ile chce operator. Przecież was nikt nie zmusza. Nie rozumiem tej migracji do nc+. Ja na razie korzystam z tego co mam, a mam w cyfrze i ligi i LM i HBO za free. Nie śpieszy mi się do migrowania.

Właśnie w związku też z twoją wypowiedzią mam pytanie, gadałem przed chwilą z typkiem, w liscie oferują golda za 89zł, on oczywiście zaczął prawić co to ja tam nie bede miał itd standardowa regułka każdemu śpiewana i mam dylemat mianowicie, powiedział, że może mi zaoferować gold za 79zł a platyne za 99zł, starałem się targować ale był nieugięty, piszecie tutaj po co sie spieszyć itd tylko jak złoże wypowiedzenie to będe traktowany jako nowy abo i wtedy mam do wyboru tylko te kolosalne ceny podane na stronie, a na wypowiedzienie został w zasadzie tylko tydzień i jestem w kropce, CO ROBIĆ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w związku też z twoją wypowiedzią mam pytanie, gadałem przed chwilą z typkiem, w liscie oferują golda za 89zł, on oczywiście zaczął prawić co to ja tam nie bede miał itd standardowa regułka każdemu śpiewana i mam dylemat mianowicie, powiedział, że może mi zaoferować gold za 79zł a platyne za 99zł, starałem się targować ale był nieugięty, piszecie tutaj po co sie spieszyć itd tylko jak złoże wypowiedzenie to będe traktowany jako nowy abo i wtedy mam do wyboru tylko te kolosalne ceny podane na stronie, a na wypowiedzienie został w zasadzie tylko tydzień i jestem w kropce, CO ROBIĆ ?

 

Ja jestem abonentem cyfry, listu jeszcze nie dostałem wiec czekam. Ty musisz podjąć decyzję ale czas na to jeszcze jakieś kilkanaście dni macie. Ja bym poczekał, na 100% oferta gorsza nie będzie więc co Ci da szybkie zmigrowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w związku też z twoją wypowiedzią mam pytanie, gadałem przed chwilą z typkiem, w liscie oferują golda za 89zł, on oczywiście zaczął prawić co to ja tam nie bede miał itd standardowa regułka każdemu śpiewana i mam dylemat mianowicie, powiedział, że może mi zaoferować gold za 79zł a platyne za 99zł, starałem się targować ale był nieugięty, piszecie tutaj po co sie spieszyć itd tylko jak złoże wypowiedzenie to będe traktowany jako nowy abo i wtedy mam do wyboru tylko te kolosalne ceny podane na stronie, a na wypowiedzienie został w zasadzie tylko tydzień i jestem w kropce, CO ROBIĆ ?

 

Ja jestem abonentem cyfry, listu jeszcze nie dostałem wiec czekam. Ty musisz podjąć decyzję ale czas na to jeszcze jakieś kilkanaście dni macie. Ja bym poczekał, na 100% oferta gorsza nie będzie więc co Ci da szybkie zmigrowanie?

No migrować szybko nie chce ale ciekawy jestem co dzieje sie po wysłaniu wypowiedzenia. nie wiem jakie to są procedury później, to już zostaje umowa rozwiązana w momencie kiedy wypowiedzenie otrzymają czy jeszcze dzwonią z jakimiś ofertami? no nie wiem, nie przechodziłem nigdy przez to więc pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411

 

Nikt nie każe Ci cokolwiek sądzić. Nie rozumiem czemu tym co już migrowali tak bardzo żal du.pe ściska na wieść o tym że ewentualnie mogą być obniżki :lol2:

 

No i za dwa dni będzie lament i nostalgia tych którym się nie wiadomo gdzie śpieszyło z podpisywaniem i teraz bulą 119 zł :D swoją drogą jak się muszą już czuć skoro teraz można mieć za 99 zł c+platinum z HBO na pół roku a będzie jeszcze taniej ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucharz000: No właśnie, jak wpłynie wypowiedzenie to negocjują z Tobą do końca! Teraz mają Cie w [beep]ie bo wiedzą że bez wypowiedzenia i tak do nich zmigrujesz. Mając wypowiedzenie zarejestrowane w systemie, jesteś zabezpieczony i masz przewagę negocjacyjną nad nimi! Składaj bo naprawdę warto. No chyba że bardzo Ci przeszkadza 5 telefonów dziennie z ofertami ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m.sta, tego nie wiadomo, czy będzie jeszcze taniej. Poczekajmy na rozwój wydarzeń, bo potem znowu będzie biadolenie. Tym bardziej, że nigdzie nie napisano, że ma być taniej. Równie dobrze mogą zrobić tak, że dadzą możliwość dobrania paczki Canal+ już od pakietu Comfort+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz spytam, proszę o krótką odpowiedź: skąd akurat data 10. kwietnia a nie 11. czy 9. na przykład?

Nikt ci tego nie powie , nie ma oficjalnych dat, ani nad czym pracowali tak w pocie czoła :)

 

Więc raczej nie ma sensu mówić: "czekam do 10." albo "zobaczymy, co się 10. wydarzy". Oferta będzie w tym tygodniu, a czy jutro, czy w piątek - tego nie wie nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m.sta, tego nie wiadomo, czy będzie jeszcze taniej. Poczekajmy na rozwój wydarzeń, bo potem znowu będzie biadolenie. Tym bardziej, że nigdzie nie napisano, że ma być taniej. Równie dobrze mogą zrobić tak, że dadzą możliwość dobrania paczki Canal+ już od pakietu Comfort+.

 

Ale i tak już jest dużo taniej niż było, drożej na pewno nie będzie bo znowu by się narazili na falę krytyki. Może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucharz000: No właśnie, jak wpłynie wypowiedzenie to negocjują z Tobą do końca! Teraz mają Cie w [beep] bo wiedzą że bez wypowiedzenia i tak do nich zmigrujesz. Mając wypowiedzenie zarejestrowane w systemie, jesteś zabezpieczony i masz przewagę negocjacyjną nad nimi! Składaj bo naprawdę warto. No chyba że bardzo Ci przeszkadza 5 telefonów dziennie z ofertami ? :D

Na wypowiedzenie jest czas ,w c+ było inaczej, tam była przewaga i inne podejście konsultanta ,a tu jest bajzel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucharz000: No właśnie, jak wpłynie wypowiedzenie to negocjują z Tobą do końca! Teraz mają Cie w [beep] bo wiedzą że bez wypowiedzenia i tak do nich zmigrujesz. Mając wypowiedzenie zarejestrowane w systemie, jesteś zabezpieczony i masz przewagę negocjacyjną nad nimi! Składaj bo naprawdę warto. No chyba że bardzo Ci przeszkadza 5 telefonów dziennie z ofertami ? :D

A jak będzie tak, że wyśle wypowiedzenie i cisza, wypną się, jak to jest jak oni otrzymają wypowiedzenie to jeszcze musza to potwierdzić telefonicznie, jakie są te procedury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411

 

Nikt nie każe Ci cokolwiek sądzić. Nie rozumiem czemu tym co już migrowali tak bardzo żal du.pe ściska na wieść o tym że ewentualnie mogą być obniżki :lol2:

 

No i za dwa dni będzie lament i nostalgia tych którym się nie wiadomo gdzie śpieszyło z podpisywaniem i teraz bulą 119 zł :D swoją drogą jak się muszą już czuć skoro teraz można mieć za 99 zł c+platinum z HBO na pół roku a będzie jeszcze taniej ! :D

 

Znajdź mi platinium z HBO na 6 miechów za 99 zeta. Napisz pełną ofertę , a nie wybiórczo bo to nieuczciwe.. Poza tym martw się o swoją ofertę i nie lej krokodylich łez nad innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411

 

Nikt nie każe Ci cokolwiek sądzić. Nie rozumiem czemu tym co już migrowali tak bardzo żal du.pe ściska na wieść o tym że ewentualnie mogą być obniżki :lol2:

 

No i za dwa dni będzie lament i nostalgia tych którym się nie wiadomo gdzie śpieszyło z podpisywaniem i teraz bulą 119 zł :D swoją drogą jak się muszą już czuć skoro teraz można mieć za 99 zł c+platinum z HBO na pół roku a będzie jeszcze taniej ! :D

 

Znajdź mi platinium z HBO na 6 miechów za 99 zeta. Napisz pełną ofertę , a nie wybiórczo bo to nieuczciwe.. Poza tym martw się o swoją ofertę i nie lej krokodylich łez nad innymi.

 

Jakbyś obserwował temat bo byś wiedział że już są oferty z platinum za 99 + HBO na pół roku potem 20 zł lub rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 10. kwietnia to rozmawiałem z konsultantem w czwartek dnośnie wymiany dekodera, kazał czekać do 10. kwietnia wlasnie bo wtedy jak to powiedział ma byc "promocja na dekodery", więc może być to powiązane ze zmianą oferty. Dzwoniłem na infolinie równiez w piątek gdzie podczas rozmowy z konsultantką rownież padła informacja o 10. kwietnia i tym, że nie bedzie mi na siłe nic wciskała ze względu na możliwość pojawienia się dodatkowych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucharz000: No właśnie, jak wpłynie wypowiedzenie to negocjują z Tobą do końca! Teraz mają Cie w [beep] bo wiedzą że bez wypowiedzenia i tak do nich zmigrujesz. Mając wypowiedzenie zarejestrowane w systemie, jesteś zabezpieczony i masz przewagę negocjacyjną nad nimi! Składaj bo naprawdę warto. No chyba że bardzo Ci przeszkadza 5 telefonów dziennie z ofertami ? :D

A jak będzie tak, że wyśle wypowiedzenie i cisza, wypną się, jak to jest jak oni otrzymają wypowiedzenie to jeszcze musza to potwierdzić telefonicznie, jakie są te procedury ?

 

 

Kilkanaście osób zwaliło sprawę bo wysłało wypowiedzenie a oni nie zadzwonili. - hehehehe :brawo: .

Na facebooku pisali - łosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...