Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja właśnie zmigrowałem do NC+. Od początku priorytetem był dla mnie Platinum, i takiego dostałem...zaproponowali mi te słynne 99 zł na 18 miesięcy, ale wyrażając grzecznie swoje niezadowolenie, spowodowałem, iż poruszyłem temat 12 miesięcznej umowy...na to miły Pan konsultant zaproponował, że pójdzie pogadać z kierownikiem...poszedł i wrócił z propozycją 99 zł na 12 miesięcy (słownie: dwanaście). Mam imię i nazwisko konsultanta, datę rozmowy i godzinę zapisaną, rozmowa zapisana, więc nie przewiduję problemów.

Czekać na 89 czy 79 za Platynę i tak nie miało sensu ludzie...toż przecież i tak by nie dali na krócej niż 18 miesięcy. A pomnóżmy 99 przez 12 to wychodzi 1188 zł. Jakby rzucili 79 zł to by się wszyscy rzucili, i co? (oczywiście byłoby na 18 miechów). 89 razy 18 to 1602 zł a 79 razy 18 to 1422 zł! A "uwiązany" jestem tylko na 12 miesiecy i potem mogę sobie zrezygnować, a nie na 18, w przypadku których, będąc "uwiązany" wpłacam im więcej...

tak więc można ugrać roczną umowę za Platyne i to już jest wg mnie odpowiednia propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas troche zle kalkulujesz, bo jesli wprowadza jeszcze jakies obnizki to ktos bedzie juz placil teraz taniej od poczatku, i to na 18 miesiecy ma gwarancje nizszej ceny, a Ty gwarancji takiej ze za 12 miesiecy dostaniesz oferte tansza niz ten kto teraz wzial na 18 miesiecy nie masz. Tak wiec korzystniej wziac umowe tansza nawet jesli ona ma byc na wiecej miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta za platynę to 89/79zł /mc. Jak jest dobra oferta to chyba lepiej podpisać na 18mc niż na 12 bo nie wiadomo co będzie po tych 12 mc. Czy się wynegocjuje takie zniżki ??

 

dokładnie jak mówisz wczoraj jak podpisywąłem przez infolinię dla Ojca babka mówiła że na 18 miesiecy ale żeby po 15 miesiącach przedzwonić po promocja się skończy i opłata zamiast 69 będzie 109 żeby uważać i wcześniej się za to zabrać i wynegocjować znowu promocję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z nc+ (n): gold za 89 zł lub platinum za 99 zł + 10 zł multiroom. Odmówiłem tylko dlatego, że chcę z nimi zakończyć umowę z końcem kwietnia. Mam jeszcze c+ z dwoma niezależnymi kartami i czekam na ruch z ich strony. BTW: konsultant tylko nerwowo się zaśmiał, jak mu powiedziałem, że ludzie na nich pewnie bluźnią z powodu fuzji. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta za platynę to 89/79zł /mc. Jak jest dobra oferta to chyba lepiej podpisać na 18mc niż na 12 bo nie wiadomo co będzie po tych 12 mc. Czy się wynegocjuje takie zniżki ??

 

dokładnie jak mówisz wczoraj jak podpisywąłem przez infolinię dla Ojca babka mówiła że na 18 miesiecy ale żeby po 15 miesiącach przedzwonić po promocja się skończy i opłata zamiast 69 będzie 109 żeby uważać i wcześniej się za to zabrać i wynegocjować znowu promocję

 

toż to standardowe działanie, jak sięumowa kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100 - jak coś konkretnie wywalczysz to się po prostu pochwal. I na tym proszę zakończ swoje wywody.

Raczej zmienię forum, bo widzę że jednak migrujący to dla przesiadujących tu mas zło konieczne.

Niektórzy naprawdę chyba opierają swe życie na czarnym pudle przy tv.

Dziwne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100 - jak coś konkretnie wywalczysz to się po prostu pochwal. I na tym proszę zakończ swoje wywody.

Raczej zmienię forum, bo widzę że jednak migrujący to dla przesiadujących tu mas zło konieczne.

Niektórzy naprawdę chyba opierają swe życie na czarnym pudle przy tv.

Dziwne czasy.

ok to zmien nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj (przed rewelacjami Newsweeka) po przeczytaniu informacji o zmianach zachodzących za kilka dni w NC+, mówiłem że dojdzie do obniżenia cen. Nikt mi nie wierzył.

 

Moją opinię potwierdził artykuł w dzisiejszym Newsweeku który wyraźnie zasugerowano że do takich obniżek w tym tygodniu jeszcze dojdzie. NC+ nie panuje nad sytuacją: mają zły PR a jeleni okazało się zbyt mało by pokryć koszty odchodzących abonentów i zagwarantować zysk na przyzwoitym poziomie (spłata długu).

 

Zapamiętajcie moje słowa: Canal+ Platinum za 79 zł na 12 miesięcy będzie już niedługo do ugrania.

Przy wypowiedzeniu zarejestrowanym w systemie, będzie szansa dobrania do tego Multiroomu za darmo.

 

Pozdrawiam napaleńców płacących 119 zł za Platinum przy umowie na 18 miesięcy.

Jak czytam wasze posty, mam wrażenie że słyszę jeleni ryk. :twisted:

 

PS. Podobno komuś już zaproponowano All za 159 zł miesięcznie. :lol2: Robi się więc ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu, że i tak platyny za 79 nie dadzą, a te 10 zł to nie warte całej tej szarpaniny i nierwów...lepiej siąść i dobry film czy meczyk oglądnąć

 

Jakiej szarpaniny? Jakich nerwów? Się pytam :lol2: Tu dobra zabawa tylko jest :brawo: A jak dadzą platyne za 79 zł to dobrze jak nie dadzą to i bez nc+ się da żyć. Na polsacie też dobry film czy raz na rok dobry mecz się obejrzy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile dają przy migracji UNIVERSE+??

Mi oferowali za 49 zł w umowie na 12 miesięcy, z zachowaniem darmowego modułu.

można podobno wyrwać jeszcze HBO lub pakiet FilmBOX na 6 m gratis, a ktoś zgłaszał że dostał History HD na cały okres friko

myslę żę poziom 49 na 12/19 m jest spoko do przyjęcia - to praktycznie tyle, co było za WPT z n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z facebooka (anty nc+):

"Potwierdzam, że bardzo krótko czeka się na rozmowę z nc+ pod numerem: 22 310 45 46. Tam też dowiedziałem się, że ewentualna obniżka cen dotychczasowych/nowych pakietów (o której piszą niektóre media) dotyczyć będzie wszystkich - bez względu na termin podpisania umowy migracyjnej do nc+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...