Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lubisz pepsi, kosztuje 6zł. Za chwile zdrożeje do 12 to też kupisz bo lubisz? Trzeba widzieć granice i nie łapać tego co dają. Tak samo z PPV, gdyby ludzie pomyśleli i raz nie oglądnęli gali to następnym razem nei trzeba by bulic 40zł tylko było by to za darmo.

Palisz papierosy - kosztują 12 zł, zdrożeją do 18 zł - przestaniesz palić?

 

KIedyś pepsi kosztowała jakieś 3.50 - teraz kosztuje 6. Ludzie przestali ją kupować? Oczywiście, że nie. I nie zmienia tego fakt, że na rynku są nawet cole po 70 groszy. Płaci się za jakość.

 

Miałeś kiedykolwiek do czynienia ze sprzedażą? Najlepiej na słuchawce?

 

Będą ci proponować, owszem, ale poniżej pewnych pułapów zejść nie mogą. Prędzej czy później będzie tak, że np. zaproponują ci 50% taniej, ale... na 3 miesiące. A potem normalną cenę. Albo 3 miesiące gratis, a potem normalną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. niektórzy są nieogarnięci wiec mini poradnik;D:

 

1. Czekaj cierpliwie, oferta powinna być za parę dni lepsza, korzystniejsza dla migrujących.

2. Po żadnym pozorem sam do nich nie dzwoń. No chyba że chcesz im powiedzieć co myślisz o takiej ofercie;)

3. Nie zgadzaj się na ich pierwszą propozycje.

4. Śledź fora i sprawdzaj co wynegocjowali inni. Wszelkie opcje takie jak multiroom czy dekoder bierz tylko jak zaproponują w cenie abonamentu.

5. Jeżeli powiedzą, ze tego nie mogą zaoferować to mów, ze śledzisz różne fora i serwisy i wiesz, ze takie oferty proponują. ( w większości przypadków czeka was stwierdzenie, ze musi się naradzić z przełożonym;D)

6. Jeśli mimo to się nie zgodzi na twoje warunki, to grzecznie podziękuj i powiedz, że na wyższą kwotę się nie zgadasz i rezygnujesz.

7. Czekaj na kolejny telefon, kolejny i być może kolejny. Za którymś razem dostaniesz to co chcesz;)

 

takie podstawowe;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ miałem pakiet Prestige HD w rozmowie z konsultantem przeprowadzonej kilka dni temu zostałem poinformowany że w momencie wejścia w życie NC+ będę odbierał wszystkie kanały z nowej oferty na dzień dzisiejszy odbieram to co odbierałem. Czyli zostałem wprowadzony w błąd. Czy ktoś z Was ma tak samo? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale tak na szybko policzyłem i oferta powinna przedstawiać się następująco bez MR i dekoderów i o takie rabaty powinni wszyscy walczyć:

29 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

69 zł dla migrujących do Canal+ Gold

79-89 dla migrujących do Canal+Platinum (ciężko będzie wydusić ponad 30%rabatu)

139 dla migrujących do All Inclusive+

 

 

Dzwonili do mnie 3 razy dzisiaj i za karzdym razem odmawialem bo za pierwszym nie chcieli zejsc ze 119 za platinium, za drugim juz proponowali o 10zl mniej, a za 3 razem przystalem na oferte Pakiet Platinium za 99zl, udalo mi sie zjechac o 20zl i ciezko bylo ich namowic zebym placil jak obecnie za platforme n 89zl. Zrezygnowalem z HBO ale ciesze sie ze bede mial paczke Canal plusow bo tylko tego brakowalo mi na platformie N. Skorzystalem z porad Ukassiu18 i staralem sie walczyc i wydusic ile sie da. Glownym moim argumentem byla cena, ktorej napewno nie bede chcial przekroczyc ponad 100zl.

Co do postu co zacytowalem powyzej to jak napisalem ciezko bedzie zdobyc platyne w przedziale 79-89zl ale obym tylko sie mylil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak chciałbym wziąć turboBOX+ albo mediaBOX+, to mogę wziąc go na własność (jak zapłacę jednorazowo te 149 albo 199zł?) czy to jest tylko na wynajem? Jednak przydałby się dekoder, bo te wszystkie kolekcje, dostęp do Internetu i dysk 500GB się przyda. Trochę się zaoszczędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ miałem pakiet Prestige HD w rozmowie z konsultantem przeprowadzonej kilka dni temu zostałem poinformowany że w momencie wejścia w życie NC+ będę odbierał wszystkie kanały z nowej oferty na dzień dzisiejszy odbieram to co odbierałem. Czyli zostałem wprowadzony w błąd. Czy ktoś z Was ma tak samo? :smile:

Tak, zostałeś wprowadzony w błąd. Zasada jest taka: zaczniesz odbierać wszystkie kanały dopiero gdy zdecydujesz się na migrację do nC+.

 

Według tego co czytalem - nie masz obowiązku przechodzić do nC+, ale wówczas zostajesz ze swoją bieżącą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie jest oczywiste, że specjalnie wystrzelili z cena 119zł za full sport, by było o tym głośno?

by wszędzie to komentowali ?

może takie było założenie...

jakaś część ludzi i tak weźmie te drogie pakiety a potem w ramach migracji zjadą np. za taki pakiet Platinum do 79/89zł

i większość będzie podjarana, chwycą to z pocałowaniem w rękę...

a NC+ osiągnie swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ miałem pakiet Prestige HD w rozmowie z konsultantem przeprowadzonej kilka dni temu zostałem poinformowany że w momencie wejścia w życie NC+ będę odbierał wszystkie kanały z nowej oferty na dzień dzisiejszy odbieram to co odbierałem. Czyli zostałem wprowadzony w błąd. Czy ktoś z Was ma tak samo? :smile:

 

 

Wszyscy tak mają, nie martw się, nie jesteś sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego co czytalem - nie masz obowiązku przechodzić do nC+, ale wówczas zostajesz ze swoją bieżącą ofertą.

 

Szkoda, ze ta oferta nie dotyczy tej samej listy kanalow, bo ta jest zrobiona przez jakiegos przedszkolaka. Trzy razy chyba Kuchnia TV a HBO na kanale 160!! Nie ma co - za[beep]isci sa.

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas :read: Tutaj wysylajcie zazalenia - im wiecej, tym lepiej :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...