Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Dzwoniłem do nich krótko po starcie platformy (dzwoniłem dlatego że oni nie mogli tego zrobić, mieszkam w UK)

Zaproponowano mi za Platinium 119zł. krótko się licytowałem ale nic z tego.

Posiadam dwie umowy z "n"

pierwsza Full bez kanałów erotycznych za 99zł z MR w cenie dekoder MonsterBox 1TB

druga umowa 54zł parę kanałów tematycznych...

Wysłałem rezygnację oby dwóch umów.

Po paru dniach zadzwoniłem do nich żeby potwierdzić czy zostały odebrane i zaakceptowane, tak się stało...

Wtedy konsultant zaproponował mi ciekawszą opcję:

99zł za Patinium MR 0zł aktywacja 0zł razem z paczką HBO - podziękowałem i tym razem

Dzisiaj zamówiłem fula w CP :)

Obawiam się tylko pracy dekodera :(

 

Coś mi się nie chce wierzyć, że zaproponowali Ci Platinum+HBO+MR za 99 zł.

 

Niestety nie jestem w stanie tego udowodnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jezeli zalezy ci na kasie to wysylaj wypowiedzenie , jak zalezy ci na filmach to wysylaj wypowiedzenie i przechodz do Polsatu :D a jezeli zalezy ci na sporcie to niestety zostala Ci tak jak i mi NC+ :D

 

kablowki maja te canal+ po okolo 40 zl wiec skoro nie widac roznicy to po co przeplacac, no chyba ze sie nie ma w zasiegu nic poza satelita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co bedziesz mieć w tym COMFORCIE + oprócz Canal+. wielkie G.sorry,ale mi też zależy na ofercie programowej,bo mam rodzinę.

 

chlopie... wyskakujesz ze w kablowce mozna miec pelny paiet Canal+ za 49zl, ja ci pisze ze w komforcie wyjdzie 40zl. Ty mi znow ze w komforcie nic nie ma. Ale co to do rzeczy skoro twierdzisz ze w kablowce jest taniej, skoro tak nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie, bo nie chce mi się przebijać przez wszystkie strony:

Mam umowę z n i Cyfrą. Zamierzam jutro przejść się do punktu nc+ i migrować z którejś umowy (chyba n, bo chcę zostawić nBoxa). Interesuje mnie pakiet Platinum + MR Premium. Przydałby się też HBO, ale nie jest to mój główny punkt. Za ile więc mogę dostać powyższą ofertę? Jaka byłaby ew. cena z HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ -39 zł,

Universe + - 49 zł / 9 miesiecy i 59 zł / 9 miesięcy,

Canal+ Silver – 59 zł,

Canal+ Gold – 79 zł,

Canal+ Gold + MR – 79 zł,

Canal+ Gold + netVod – 89 zł,

Canal+ Platinum – 99 zł,

Canal+ Platinum + HBO – 119 zł,

Canal+ Platinum + MR - 99 zł,

Canal+ Platinum + HBO + MR - 129 zł,

All inclusive – 179 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co bedziesz mieć w tym COMFORCIE + oprócz Canal+. wielkie G.sorry,ale mi też zależy na ofercie programowej,bo mam rodzinę.

 

chlopie... wyskakujesz ze w kablowce mozna miec pelny paiet Canal+ za 49zl, ja ci pisze ze w komforcie wyjdzie 40zl. Ty mi znow ze w komforcie nic nie ma. Ale co to do rzeczy skoro twierdzisz ze w kablowce jest taniej, skoro tak nie jest

 

 

ok.teraz to się zrozumielismy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...